Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови  
АвторPaздeлнa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 21:06



Кой е с мен ? Има ли желаещи от утре да минем на разделно хранене? Доколкото съм чела не трябва да се смесват в едно хранене белтъчини и въглехидрати, салата се яде с всичко, трябва да се избягва всичко сладко, хляб и храни с бяло брашно. До обяд не се яде нищо. Между обяда и вечерята трябва да минат поне 4-5 часа. Да не се вечеря след 18 часа. Дали ще можем да издържим на този режим? Освен това е необходимо човек да се храни така месеци или години.
Сетих се и още нещо - да не се пие вода 1 час преди ядене, по време на хранене и 1 час след яденето.
На мен трудничко ми се вижда. Вие как мислите?



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно храненови [re: Paздeлнa]  
АвторCъбpaнa :) (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 10:42



Мила, просто намали поне на половина храната която в момента консумираш, избягвай сладките неща и захарта, яж пълнозърнест хляб, не пий газирани напитки, увеличи движението и ще видиш как се отслабва. Гарантирам ти Ето ти картинка на пирамидата на храненето, по нея ще се ориентираш на кое да наблягаш и кое да избягваш.


Яж балансирано, не се лишавай от нищо, но се научи как да ядеш за да отслабваш и в последствие да не пълнееш
Пожелавам ти успех!



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови [re: Paздeлнa]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 15:14



Здрасти!
може ли и аз да се включа.Преди време бях на разделно хранене и имаше невероятен успех.След това се отпуснах и качих няколко от свалените кг.
Днес закусих кис. мляко и обядвах салатаот картофки.
:)



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови [re: Toni]  
АвторPaздeлнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 16:29



Чудесно е, че се увеличава групата! Моля те разкажи преди колко време си била на разделно хранене и какви са били резултатите? Мен днес си спадна кръвното на 90/60, но не зная дали е вследствие на разделното хранене. Възможно ли е това? По принцип кръвното ми е нормално.



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови [re: Paздeлнa]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 22:02



Аз вече 10 месеца съм на нещо като разделно хранене. Имам предвид че не спазвам всичко, но успях да се науча да не смесвам месо със хляб , ориз и картофи. Тези продукти консумирам със салата. Изключих бялото брашно от менюто си ,сладкишите. Захарта заменям с мед.Не се ограничавам в количествата ,но и не преяждам. Отслабнах 12 кг. От известно време спрях да свалям обаче и реших да съчетавам с Лунна диета(утре съм на течности). До колко е ефикасна не знам. Ако не друго поне е разтоварващо.
Според мен спадането на кръвното не се дължи на разделното хранене. Не гладувай,яж достатъчно но без преяждане и пий течности. Не би следвало да имаш проблем но може би при всеки е индивидуално. Ако неразположението ти продължи обърни се към специалист. Храненето не е шега работа. Успех!



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови [re: Paздeлнa]  
Автор smile_lolu (непознат )
Публикувано24.02.05 02:23



Включвам се и аз от неделя.. В момента съм на десетдневно захранване след 15 дни глад. Резултатът е 7 свалени килограма, Надявам се с разделно хранене да ги задържа. След 2-3 седмици трябва да повторя гладуването за срок от 20 дни. Гладувам по здравословни причини, за това наблягам на дългите гладувания.. Не забравяйте че при разделно хранене ако искате по видими резултати трябва един ден в седмицата да сте на чай с мед и плодове, а на следващия да захранвате леко. месо яжте веднъж или два пъти сседмично. Стремете се да ядете сурови ядки, сурови зеленчуци и плодове. Мислете като за враг номер едно за бялата захар, бяло брашно, сол и оцет.. Солта е позволена по малко, а салатите подкиселявайте с лимон. Не запържвайте. Внимавайте с млякото - прясно мляко се пие самостоятелно. За друго не се сещам , но ще предложа нещо.. Момичетата които ще се хранят разделно да споделят тук какво похапват че е малко трудно да се измисля.
Аз ще споделя и един проблем по пътя на разделното хранене... Опитвам се да превъзпитам и любимия да се храни по здравословно.... но как мислите се превъзпитава човек който е убеден в максимата "закуската изяж сам,обяда подели с приятел, а евчерята даи на врагърт си " Схема която е абсолютно противоположна на схемата на разделното хранене...
Хайде това е от мен..
Желая успех на всички.



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови [re: Pocи]  
АвторPaздeлнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 14:19



Забравих да спомена, че всеки ден пиех българския чай СЕНА - МАЙЧИН ЛИСТ до вчера. От 4-5 дни полуствах неразположение и отслабналост, но не обърнах внимание. Едва вчера си измерих кръвното налягане и то беше 90/60. Поизплаших се и спрях чая, но днес пак не ми е добре. Сутринта взех две лъжици мед и витамини, а към 10,00 часа - горещ шоколад, за да си оправя кръвното. Много ли е това за разделното хранене? Защо не се чуствам добре?



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови [re: smile_lolu]  
АвторPaздeлнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 14:31



Консултира ли се с някой специалист за лечението с чай и плодове? Питам, защото ми се вижда много кратък срока между двете ти гладувания.Аз също бях на такова лечение в Пампорово за 20 дни при д-р Емилова и по нейн съвет следващото гладуване трябваше да бъде след 2 месеца. Много е трудно да ходиш на работа и да си само на чай и плодове. Как издържаш? Аз си бях взела отпуск последните 10 дни, тъй като започна да ми плилошава. На Пампорово издържах геройски, чувствах се много добре, но все пак там нямах никакви грижи. За съжаление не приложих на практика съветите на д-р Емилова и напълнях доста повече, отколкото бях. Затова сега пробвам с разделното хранене, но пък кръвното ми налягане спадна и не зная какво да правя.



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови [re: Paздeлнa]  
Автор smile_lolu (непознат )
Публикувано24.02.05 15:36



Да, консултирах се с лекар. Знам че е малко кратък периода между гладуванията, но както казах гладувам по здравословни причини и за сега в това ми е надеждата. Нямам никакви проблеми с гладуването, чувствам се дори доста свежа, а и не мога да си изям всичките плодове и чая, които са ми определени за ден. Само че аз не ходя на работа и това доста улеснява гладуването ми. Истина е, че е много важно да промениш начина си на хранене след гладуване, за да има ефект всичко това. Аз мисля, че това е по важно дори и от самото гладуване. Иначе няма смисъл от всичките страдания и лишения. Аз съм гладувала и преди но мисля че този път нещата са различни. Чета доста литература по въпроса и се старая да мисля по друг начин. Бих препоръчала книгата "Разделно хранене" на Владимир Леви. Доста добре са обяснени нещата.
Желая на всички момичета успех и да намерят наи-добрия начин за себе си да се чувстват красиви и щастливи...



Тема Re: Сформирам група отслабващи чрез разделно хранене!!нови [re: smile_lolu]  
Авторaзпpим (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 15:45



аз започнах да свалям килограми като превърнах закуската във вечеря и вечерята в закуска. демек прехръвлих нощните си хапвания сутрин. не виждам какво здравословно има в пропускането на закуската.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.