Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема От утре 05.03. отново на млечна диета!нови  
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано04.03.05 22:47



Здравейте момичета...предишната ми такава тема събра много мнения,затова сега правя нова! Аз преди месец се представих геройски,но сега не съм убедена,че същото ще се повтори...все пак не мога да знам със сигурност без да съм пробвала!
Така,от утре съм на по едно кисело мляко (най-много две)! Надявам се да намеря сериозни съмишленици! Добрият резултат е гаранритан!


Поздрави!



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета! [re: Измиcлeнa]  
Автор Deq (малката^)
Публикувано04.03.05 23:22



Стеб съм ама наистина,защото скоро имам рожден ден и трябва да сваля доста.Кажи колко дни беше предният път и колко свали.Аз също съм сваляла с тази диета и има ефект гаранция сега пак ще се пробвам ще пиша всяка вечер след работа как е минало.Успех

Дори да си на верен път ако просто седнеш на пътя ще те прегазят!!!


Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Deq]  
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано05.03.05 00:05



Ами то тогава имах доста прегрешения...но бях около 10 дни! Не знам точно колко свалих,но сигурно ще да е било към 5 кг...и това със всичките хранички,които изядох...ако бях издържала само на мляко загубените кила щяха да са поне 7-8,ама какво да направя-така се случи! Сега ще дам всичко от себе си,не си поставям срокове,защото не съм убедена в себе си!

Поздрави и успех!!!



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Измиcлeнa]  
Автор Mila_c (понякога само)
Публикувано05.03.05 00:15



Ако си тука още кажи подробности да се включа и аз.Колко мляко ,какво ,колко дни и т.н.



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Mila_c]  
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано05.03.05 01:09



Диетата попринцип е между 7 и 14 дни (по твое желание и възможност)! Ядат се по около 2 кофички кисело мляко на ден! Много се гладува (всъщност е относително),но пък резултатите са зашеметяващи...естествено всеки си сваля индивидуално,аз например много бързо,но по същия начин и качвам! Сигурното е,че се отслабва,а с колко точно не знам! Аз предпочитам млякото Здравец (3.6% е добре за диетата),защото се занимавам с микробиология и от опит си знам,че то е най-доброто (айде да кажем едно от най-добрите)! По специално идните петък и събота ще изследвам всички млека (май всичките няма как,ама повечето) на българския пазар и съм обещала да пиша с подробности тук!

Надявам се да съм ти била полезна!



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Измиcлeнa]  
АвторMiranda (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 03:08



kakvo kiselo mljako?
mejdu drugoto v kiseloto mljako ima naj-malko vuglehidrati, adski e polezno i ako mojeh i az shtiah da sum samo na kiselo mljako ..
kolko vreme se spazva tozi rejim?



Тема Първи ден!нови [re: Miranda]  
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано05.03.05 10:37



Написала съм отговорите на твоите въпроси в предишното си мнение!



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Измиcлeнa]  
Автор Mila_c (понякога само)
Публикувано05.03.05 13:30



Много ти благодаря!От утре почвам и аз,днес си доядох зелевата чорба.Знаеш ли я тази диета?Също е добра,но ще пробвам млечната и ще ти кажа резултата.



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Mila_c]  
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано05.03.05 14:27



Знам я зелевата супица! Но предполагам,че млечната е по-добра от гледна точка на крайния резултат...кожата се изчиства и засиява...микрофлората на червата също се подобрява! Естествено като недостатък в сравнение със зелевата бих посочила,че се гладува повече...затова обаче всеки си решава за себе си!

Успех!



Тема Re: Първи ден!нови [re: Измиcлeнa]  
Автор Deq (малката^)
Публикувано05.03.05 15:43



Ето и аз държа фронта Измислена,днес съм пила едно кафе и минерална вода,сега мисля да хапна едно кисело мляко дано само довечера да издържа ако ли не ще хапна една ябълка.Успех после пак ще пиша така е по лесно със някого да сваляш на диета

Дори да си на верен път ако просто седнеш на пътя ще те прегазят!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.