Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 29.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Измиcлeнa]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 20:07



Аз съм от понеделник на ябълки с кисело мляко.Така 4е може да се каже 4е съм с вас,като изклю4им ябълките. Доста съм дебели4ка така 4е о4аквам голям ефект. Засега 1.6кг ,което не е мнного обнадеждаващо.Ще карам до края на седмицата и ако не тръгна надолу спирам ябълките



Тема Re:нови [re: Линa]  
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано10.03.05 22:32



Успех и добре дошла!
И аз съм като теб,като изключим шунката и орехите!



Тема I az se prisyediniavamнови [re: Измиcлeнa]  
АвторLeana (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 09:06



Zdraveite! Kak vyrvi dietata pri Vas? Mislia i az da se prisyedinia makar i malko po-kysno - ot 12.03.2005. Shte se opitam da izdyrja 14 dni, zastoto triabva da svalia 10-11 kg.



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Измиcлeнa]  
Авторoпит (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 12:43



Здравей

В класическия й вариант тази диета се прави от 5 до 7 дни- т.е. не по-малко от 5 и не повече от 7 дни.
Приема се (малко е пресилено да се каже "яде се") по 1 кг кисело мляко на ден, най-добре е да е разпределено на 4 приема. И нищо друго!!!! освен естествено вода.

Резултата е общо взето около 1 кг на ден, зависи все пак от възрастта, но най-вече от това колко пъти организма е бил подлаган на шокиращи диети.

ЗАХРАНВАНЕТО: След свършване на определените дни- 5,6 или 7 - следващия ден е "промиващ" - пие се само чай с малко мед. Не е трудно, кщото след 3-4 ден вече си свикнал и не ти се яде.
След промиващия ден следват няколко захранващи дни, като се почва с плодове и зеленчуци и постепенно се добавят сирена, препечен хляб, ядки и т.н. - без тлъсти и мазни неща, без баклавички и т.н. - ясно е без какво.

Аз обикновено правя млечната диета от понеделник до събота. После в неделя се промивам и от понеделник до края на седмицата се захранвам.

Ами това е. Не е трудно, освен първите 3 дни. Препоръчвам ви да заспивате много рано вечер, така няма да обикаляте около хладилника



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: oпит]  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 21:40



Как сте моми4ета
Споделете резултати. Мойто не е за хвалене,напражо срамота,но от понеделник до днес 2.2кг.Пак е нещо.Аз продължавам а вие



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Lina]  
АвторLeana (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 09:08



Lina, ti striktno li spazva dietata? I ot kolko kg si svalila tezi 2.2 kg?



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Leana]  
АвторЛИнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 12:04



Не не я спазвам стриктно,
по4нах понеделник ябълки с мляко но до 4етв свалих само 1.5 и реших да увели4а храната и времето.Така 4е вклю4их 2 домата,сварено яице и малко сирене(салата). смятам да изкарам още 1 седмица и след това да остана само на кисело мляко за колкото мога дни



Тема Re: От утре 05.03. отново на млечна диета!нови [re: Измиcлeнa]  
Автор lnsight (фина)
Публикувано22.03.05 12:28



Измислена, какво стана с анализа на млеката?:))Щеше да публикуваш резултати, да знаем кое млекце да предпочитаме:))
Успех с диетата!

"Най-изящното у човека е душата."







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.