Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Atkins, za poreden put...нови  
Автор tense ()
Публикувано28.02.05 14:55



zdraveite na vsichki
psiha vi zashtoto ot 1 sedmicca reshih da zapochna Atkins.
Vaprosat mi e dali se hrania pravilno, dali ne iam prekaleno mpnogo maznini i dali e normalno da svalia samo 2kg do sega?
znachi meniuto mi se sustoi gmavno v iadene na purjeni iaica okolo 4 na den i glavno na zakuska s malko sirene, na obed _ parjeno meso sas salatka ( marulq s polovin domat) i vecher neshto podobnop. poniakoga dobaviam 10 do 20 maslini i polovin avokado. parja samo v zehtin i gmledam da ne nadminavam 20gr vulgeh. iam gi parjeni shtoto choveka beshe napisal v saita che triabva da se iadat maznini i edva li ne koklkot po mazno tolko po dobre.
i vse mi se struva che neshto ne e nared. mai 2 kg sa malko ako ne sa i po malko...
kakvo mislite?

The deeper you look, the more you will find


Тема Re: Atkins, za poreden put...нови [re: tense]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано28.02.05 20:42



2 kg sa normalni spored men,no mislia,4e shte imash po-dobri uspehi zanapred ako po4nesh da si broish kaloriite (makar,4e Atkins ne go kazva),gledai da sa do 1200 na den,ne pove4e.Taka kato te slusham moje i da prekra4vash granicata

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Atkins, za poreden put...нови [re: tense]  
Автор tweetyd (D)
Публикувано28.02.05 22:11



Споко !!!
Аз за 1м. съм -2кг.
Така ,че добре вървиш!



Тема Re: Atkins, za poreden put...нови [re: tweetyd]  
Авторolele (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 11:03



А аз си мислех, че само аз съм зле - за 11 дена само 1кг



Тема Re: Atkins, za poreden put...нови [re: olele]  
Авторtense (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 14:30



merci upokoihte me samo che vchera pregreshih ... ama takla ili inache imam chuvstvoto che dori i 1-2kg po malko s taia dieta biah nadebeliala - prosto si sravniavah po pantalonite
mai mazninite na niakoi loshio se otraziavat!



Тема Re: Atkins, za poreden put... [re: tense]  
Автор tweetyd (D)
Публикувано01.03.05 16:05



Аз цяла седмица прегрешавах, ама днес още -1кг. /2седм. нищо не свалях/
Направо не можех да повярвам!
Супер!!!



Тема Re: Atkins, za poreden put...нови [re: tense]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 22:10



А ти колко очакваш да свалиш за 1 седмица? Разбира се, че 2 кг. са напълна достатъчни. А и не е здравословно да сваляш по-бързо. Аз лично свалих 12 кг. за 3 месеца.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.