Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 19.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как да отслабна трайно с 15 кг?  
АвторДeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 22:13



Моля, дайте ми съвети как да отслабна с 15 кг трайно, без да ги възвръщам отново. Имайте предвид, че съм пробвала гладолечение и ВМ-НВД, които имат само временен ефект при мен.



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Дeбeлaнka]  
Авторceмa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 23:20



Как да разбирам временно ефект? За какъв вермеви период става дума? Аз не съм чувала при постоянен режим на лечебен глад (гладуване, захранване, норма и пак гладуване, захранване, норма) да има оплакващи се? А за ВМ-НВД да не говорим - там пък вообще няма временен ефект ако просто живееш и се храниш по този начин. Виж, забравянето на режима е друга работа, а пък скачането от един режим на друг напълняването е 100%!



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: ceмa]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано18.02.05 00:02



ами не е измислена диета,след края на която да се тъп4еш и да си ядеш каквото си искаш,пък да поддържаш килцата.Така 4е ограни4ението трябва да е постоянно...Но за мен и трите режима за ефективни,стига после да не прибягваш към забранени неща и да се самозабравяш.Няма какво друго да се препоръ4а,освен ако не си фенка на лудия фитнес......макар,4е и там препоръ4ват избягване на въглехидрати....

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Дeбeлaнka]  
Автор _anonymous_ (тежко болни)
Публикувано18.02.05 08:40



Да поставим нещата така: ти до тези килограми, които по твоята лична преценка са твърде много, си стигнала, хранейки се по определен начин. Каквато и диета да приложиш, колкото и да свалиш, ако след нея се храниш по същия начин, резултатът ще е същият. Най-най-най-нормална причинно-следствена връзка. Според мен по-добре е първо да помислиш как можеш да промениш храненето си, когато не се опитваш да сваляш килограми - така, че да не качваш, и да не е постоянен тормоз за теб, а нещо, което след време можеш да приемеш за естествено и да не се замисляш. А после си избери вече как да отслабваш; важното е да си наясно какво ще правиш след това.

(Имаше една диета, нещо много приличащо на японското чудо, май беше датско чудо или някаква подобна глупост - 14 дни, изключително строго определено меню (до това има ли или не бучка захар в кафето), претенции за сваляне на килограми, което продължава две години след края на диетата. Ако си чела такива съчинения - забрави ги, това е фантастика, но не научна. Няма как да се случи.)



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Дeбeлaнka]  
АвторДeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 15:55



Моля Ви, дайте ми конкретни съвети и резултати!



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Дeбeлaнka]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано18.02.05 16:33



25 dni glad,10 zahranvane -rezultat minus 9 kg
Ako ne vnimavash si vry6ta6 vsi4ko

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: nemesis]  
Автор Диaнa ()
Публикувано18.02.05 17:17



Захранването не трябваше ли да е толкова дни, колкото глада??



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Диaнa]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 19:42



principno da,az govorih za sebe si



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Дeбeлaнka]  
Автор sema (african)
Публикувано18.02.05 22:40



Започнах на 10 януари. До момента минус 7 кг с много аеробни натоварвание и хранителен режим на 1200-1400 калории дневно, като 2/3 от тях белтъчини.
Какъв съвет да ти дам?! За мен основния проблем при напълняването е грозното и нерационално хранене и вообще лошата хигиена на хранене и начин на живот. Ограничи консумацията на бъглехидрати след 18:00 часа, започни лека полека с някакъв спорт, започни да се храниш редовно в определени часове и чакай, чакай стрелката да тръгне наляво, а като не тръгне напиши какво и как го правиш и ще ти даваме съвети. нали за това сме тук?! Важното е да внесеш някаква промяна в начина си на хранене, но за по-дълъг период - месец да речем като начало. Успех

Редактирано от sema на 18.02.05 22:45.



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Дeбeлaнka]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 13:00



Аз пък ти предлагам да изключиш напълно белия хляб и всякакви продукти от бяло брашно, сладкишите.Захарта замени с мед.Спазвай основното правило на разделното хранене - месото се яде само със салата, а с постните ястия се яде пълнозърнест хляб (Бонус например).Аз за 9 месеца свалих 12 кг така.Успех!.....И не забравяй че това не трябва да е диета а начин на живот.



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Pocи]  
Автор Диaнa ()
Публикувано20.02.05 13:56



С месото не могат ли да се ядат яйца и млечни продукти?



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Pocи]  
АвторДeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 15:10



Благодаря за съветите на Роси и на Sema! Действително започвам да се храня по този начин. Стискайте ми палци да успея. Веднага ще се похваля при добър резултат.



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Диaнa]  
Авторjuju (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 16:32



az sashto se opitvam da svalq 15 kg i veche reshih sereozno.Vseki den treniram v kashtii zapochnah da si vodq dnevnik na hranite koito qm s kaloriite koito priemam:)



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Дeбeлaнka]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 17:55



Ами днес май е 20/02/05 и това означава, че на 6 март трябва да се отчетеш с поне минус 2 кг! Успех!



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Диaнa]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 20:12



Мисля че не е добре да се смесват много продукти на едно хранене.Така е по лесно и да преядеш. Но и аз не съм на строго разделно хранене. Основно се придържам към правилото месо без картофи хляб и ориз. Най добре е наистина да го ядеш само със салата, а на следващото хранене си хапни яйца със салата, а за млякото и аз много съм мислила кога е най добре да се приема. И тъй като не върви със салата реших да го ям на гладно. Напоследък съчетавам с лунна диета и за сега има ефект - за 2 седмици 2 кг. Успех!



Тема Re: Как да отслабна трайно с 15 кг?нови [re: Pocи]  
Автор Диaнa ()
Публикувано20.02.05 20:17



Мерси.:) Днес четох у Емилова, че така или иначе млечните продукти били вредни, та ще ги избягвам. И без това не съм им голям фен. Успех и на теб!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.