Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 23:08



Както ме посъветва сема,темата стана доста дълга,така,4е я отварям наново.Хайде моми4етата,които не са се отказали да запишат старите си мерки и постигнатото досега и целта разбира се.Надявам се така да успеем да мотовираме пове4е народ! А разбира се ,които ще по4ва отсега също да си пиши мерки,цели и да се захваща с борбата.До тук знам,4е останахме керан,аз и сема.Къде сте другите ? Нови ще има ли



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 23:14



запо4вам аз -по4нах на 30ти декември максимални ограни4ения,мой си измислен режим-предимно приемах нисковъглехидратни храни в ограни4ено коли4ество.Сега съм на глад -плодове и вода и като ми стане лошо -шепа бадеми или пар4енце шунка.....изобщо нещи4ко. В на4алото на диетата бях 71 кг(на 168 висо4ина),днес съм 63 и продължавам с пълна пара. 8 кг са зад гърба ми,само4увствието по4на да ми се връща и продължавам до 55 кг.До края на тази седмица си поставям за цел да съм 60 кг,но ще видим... Вие сте!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: nemesis]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано24.01.05 23:29



Супер!!!!!!!!!!!!
Поздравявам те,8 кг са наистина голямо постижение!!!!!
Включвам се и аз!
Отново-сега съм 72,при 168 см,крайната ми цел е 58 кг.
Днес съм на мляко през деня и малко зеле вечерта.Мисля да започна лечебния глад с чай и плодове,но искам да минат поне още 1-2 дни,за да не го започвам драстично,иначе ще ми е много по-трудно.Ще се ограничавам тези дни и след това вече нищо!
Успех момичета!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: Mapиca]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 04:27



Eto me i men! zapo4nah na 3 januari ot 71-2....zapo4nah s NVD,no ne stana..i minah na plodove i zelen4uci,izdanki imashe,priznavam si..no seha sled 22 dni sam 64 kg,svalila sam 7-8 kg,koeto za men e rekord!Visoka sam 161,iskam da stana 53-55..Utre shte spazvam Lunata,dano da imam uspeh,a i cjalata sedmica sled Palnolunie se slabee jako../taka kazvat pone../,taka,4e shte izkaram sedmicata na maximalen glad,na plodove i 4ai4eta....Ve4e sam nov 4ovek,imam otnovo me4ti i ambicii....Kolko 4asa se gladuva ot poso4enijat na Palnolunie?24,ili 36?



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: Keran]  
Автор sema (african)
Публикувано25.01.05 07:00



До колкото разбрах - при пълнолуние се препоръчва 24 часа на течна храна след началото, т.е. от 12 часа наобед днес (25/01/05) до утре 26/01/05!
Аз започнах на 10/01/05 с малко гладуване от 82 кг. Всеки ден ходя пеш по 6-8 км за 1:15-1:30 мин - 5 дни в седмицата. Отделно три пъти след обед ходя на аеробика, ама то май е някаква комбинация от степ, аеробика и стречинг.
Вчера, т.е. 24/01/05 съм 78 кг и с по 4 см по -малко в талия и бедра, но ханша си седи на 110 см и не мърда за сега, но и там ще пробия. Храня се предимно със зеленчуци, плодове, но тази седмица мисля да опитам НВД. Имам да свалям още 13 кг до заветните 65 кг. Това ми е целта. Висока съм 173 см и имам две раждания зад гърба си, като второто беше преди 5 1/2 месеца.
Не мога д агладувам в момента - нещо не съм на тази фаза, а и по-циал ден съм вкъщи покрай децата и живея в Африка и общо взето изкушенията са прекалено много. За туй - спорт и ограничения!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 09:00



а може ли кафе? аз пих 1. вече съм 59 кг колебая се сега на кис мляко ли да съм след пълнолунието или на плодове. искам едно 5-6 дена разтоварване . и после нормално хранене с малки количества.



Тема лунен ден [re: aз]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 11:33



Време е за глад,моми4ета,предвидила съм вода,кафе и 4ай за днес. Предлагам да се премерите преди 4аса на пълнолуние,за да може след това да даваме от4ети Кой ще гладува днес?



Тема Re: лунен ден [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 12:49



АЗ:-) начално тегло 58 . / не знам как така се оказа...ама преди сигурно съм се мерила с дрехи/ за сега- чайове с малко мед много вит Ц и 1 кафе . давай да даваме , немезис таковата сваляме де.



Тема Re: лунен ден [re: nemesis]  
АвторKoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 13:01



Включвам се и аз, макар и със закъснение, но след нова година все имах разни оправдания - именни, рождени дни и т.н., но сега вече - твърдо.
Започвам с лунната днес - вода, кафе, най-мого зелен чай /други не обичам/ - до 12.32 в четвъртък /24 ч. след пълнолуние по мои изчисления, но не съм започнала 24 ч. преди, снощи до полунощ имахме гости и се тъпкахме като за световно/, а после ще видим как ще продължа, не съм решила на каква диета още.
Не съм се теглила отдавна, последно бях 72 кг при 165, но сега се чувствам 75, съдейки по дрехите... Цел: 65 кг от преди бременността, а ако може и по-надолу.... няма да се сърдя:-))

Успех на всички!!!

Form is temporary but class is permanent.



Тема Re: лунен ден [re: nemesis]  
Автор sema (african)
Публикувано25.01.05 13:03



И аз, и аз! Ами какво да се меря - 78 кг! Пък утре ще видим!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.