Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Аз съм едно дебело прасе.нови  
АвторДeбeлoтo пpace (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 14:59



Ударих границата на моята свинЩина...стигнах до 76 кг при 1,67, което е позор и грозотия. Не мога да се погледна в огледалото, за6тото виждам един тумбак, огромно дупе и бутове, мразя се.
От малка съм закръглена, но сега съм направо дебела...
Ре6их: подлагам се на строг режим, само вода и те4ности и не ме интересува дали е здравословно или не. Тежко ми е, тъжно ми е, за6тото вси4ко ми дойде от заседял живот и прекалено спокойствие.
Не знам за6то пи6а тук....може би от от4аяние.



Тема Re: Аз съм едно дебело прасе.нови [re: Дeбeлoтo пpace]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано31.01.05 15:12



Не се отчайвай!!!! Щом си решила да започнеш диета-добре!Определено от това ще се почувстваш по-успокоена!
Представяй си крайния резултат,влизай тук,чети ,споделяй,мнението на всички тези момичета тука е много полезно,винаги ще ти помогне някой ако се нуждаеш от кураж,съвет или просто искаш да споделиш с някого.
Желая ти успех!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: Аз съм едно дебело прасе.нови [re: Mapиca]  
АвторДeбeлoтo пpace (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 15:49



Напоследък много се олях със сладките неЩа, и ето го резултата. Трупам светкави4но, но много трудно свалям, но истината е 4е и ми тежи и се задъхвам, абе....свинска история...



Тема Re: Аз съм едно дебело прасе.нови [re: Дeбeлoтo пpace]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 15:52



vsi4ko e v tvoite ryce! ot mesec sym na glad,bolki v korema i pre4ernqvane,znam,4e ne e zdravoslovno,oba4e kato se pomnq kakvo 4udovi6te se bqh dokarala i zabravqm za vsqkakva hrana! taka,4e se stqgai i razkarvai gnusnite kilogrami!



Тема Re: Аз съм едно дебело прасе.нови [re: Дeбeлoтo пpace]  
Автор-22- (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 16:00



Dve sme!



Тема Re: Аз съм едно дебело прасе.нови [re: nemesis]  
АвторПpaceтo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 16:00



като се нари4ам прасе и ми олеква.....
Е с колко кг отслабна и харесваШ ли се сега???
Запо4нах да пия много те4ности, така по лесно се понася и зелен4укови фреШове или пасирани зелен4укови супи, без олио и сол.
Глад и жертва му е майката, ама пуста свинска воля....



Тема Re: Аз съм едно дебело прасе.нови [re: Дeбeлoтo пpace]  
АвторEфa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 16:07



Не забравяй към водата и течностите да сложиш и мъъъничко любов към себе си. Това с "дебелото прасе" хич не ми хареса. Не допускай нещо толко преходно като килограмите да те изпълват със самоненавист....
Горе гребена!



Тема Re: ама кажи де!нови [re: Дeбeлoтo пpace]  
АвторKapaмбoлka (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 16:21



добре, какво значи си се оляла със сладкити неща?

какви сладки неща яде?
колко от тях?
колко от всичко това на ден?
защо?
само сладко ли ти се яде, или и солено хапваш?



Тема Re: ама кажи де!нови [re: Kapaмбoлka]  
АвторПpaceтo... (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 16:37



Вси4ко запо4на около празниците и оттогава не мож'ма спря...Шоколадови неЩа, сладки, кока кола, пици, паста, бани4ки, кремове и торти...месо, хляб. Аз обикновено се ограни4авам винаги, но не знам заЩо направо се отпуснах, но не си влизам в дрехите, което е коШмарно.
А като се погледна в огледалото и ми се доплаква, как да ни викам сма 4е съм прасе.



Тема Re: Аз съм едно дебело прасе. [re: Пpaceтo]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 16:37



Svalih kym 8-9 kg,no naistina stava vypros za zverski glad,kato ve4e imam dve sedmici zastoi i ne mrydvam-makar 4e karam na edin greipfrut na den i takiva ne4ove6ki dieti...:) ne..moeto si e absoliuten glad,ama naistina se bqh stresirala ot onova 4udo sled praznicite......72 kg i to vsi4kite na han6a i bedrata-gledkata beshe ujasna.Sega sym 63 i ne moga da kaja,4e se haresvam,oba4e ne e tova prase,koeto bqh....Imam da svalqm o6te 10 kg,oba4e stava mnogo trudno,zashtoto prodyljavam glad i vypreki vsi4ko ne myrdam.Taka,4e sega mi e nujno samo tyrpenie.....Prosto vmesto da psihqsvash,se zalavqi za dylga i izto6titelna dieta (ili kakvoto ti pomogne) Moje bi NVD ili neshto s pove4e hapvane,no pri men deistva samo glad,ili az mnogo byrzam s rezultatite..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.