Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 27.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема грешки в отслабването  
Автор sema (african)
Публикувано30.01.05 23:45



Мили мои приятели, още от самото начало на моя процес по отслабване интуитивно усещах, че всико ми е наред освен начина на хранене. Е, не става. Трябват познания в областта. Ходя като луда по 8 -10 км дневно ( 5 дни в седмицата), аеробика три пъти седмично. Тотално ограничение на калориите и пак нещо не е както трябва. Имам си един ден четвъртък в 17:00 часа, когато е часът на "свинята" вълчи апетит - страшно е! Та мисълта ми е хайде да си споделим кой къде е сбъркал, но и да го обосновеме - за да е по-лесно и разбираемо.
Аз какво разбрах : няма смисъл от рязкото намаляване на калориите за дневен прием. Нещата във времето еволюират, отслабване има, но до определен предел - после моргата! Значи това не е начина. Става дума за плавно намаляване на калорийния прием + увеличаване на дневната физическа заетост. Например: намаляваме с по 200-400 калории храната, но увеличаваме натоварването от към физически дейности - леко!
Другото,което разбрах е, че не бива да сваляме повече от 5-8% от теглото си месечно! - странно, а аз искам с магическата пръчка!
За сега толкоз - после пак ще ви пиша какво съм открила, ама и вие!



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: sema]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 23:51



моето откритие са обилните закуски и липсата на вечеря. също така липсата на позволено и разрешено-мога да ям всичко, но в умерени количества. третото ми откритие е забавлението и заетостта-така не мисля за храна. а и 4тото е миризмите заместват яденето - мириша ароматните си свещи и клечици. наистина убиват апетита.



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: aз]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 01:51



Аз за себе си открих,4е след като си погладувала,апетита ти е намалял....запо4ваш да се храниш:захранванв,режим до 1000-1200 ккал....
НО: Ако не се вращаш кам старите навици да ядеш сладки неща,алкохол,кока кола..тестени неща,тогава не ка4ваш кг...С две думи : След глада,сменяш хранителните си навици-по здравословно,по по-малко...и не се ка4ват кг!Но ,ако си по4неш с малките изданки, йо-йо ефекта само това 4ака.Това при мен деиства!



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: sema]  
Автор milena69 (moga)
Публикувано31.01.05 02:13



Здравейте ,грешки вярвам че всяка от нас знае че за да изглеждаме по този свински начин е направила поредица от грешки.Напълно те подкрепям;СЕМА , че всичко трябва да стане бавно и постепено .ДА не може да сме трупали с години а да вярваме че щте свалим за дни.Добре но я ми кажете когато четете нова диета първото нещо което ви интересуво и превлича не съли колко се сваля и заколко време? Грешки и пак грешки но в един момент си свалил 10-20 кг и казваш край стига . И ЕТО ЧЕ СТИГАМЕ ДО НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА забравяме през какво сме минали,купуваме си нови дрешки и пак поредица от грешки.СЛЕД МЕСЕЦ НОВИТЕ ТИ ДРЕШКИ НЕ СКРИВАТ ТВОЙТЕ ГРЕШКИАЗ ЗА СЕБЕ СИ НАМИРАМ ЧЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ КОЯТО ВИНАГИ ПРАВЯ Е НЕ ТОЛКОВА ЧЕ СЪМ СГРЕШИЛА ПО ВРЕМЕ НА ДИЕТАТА А СЛЕД ТОВА . ВСЕКИ ПЪТ СИ КАЗВАМ Е 1 КГ ЩТЕ ГО СВАЛЯ С ЕДИН ДЕН ГЛАД НО ТОЗИ ДЕН СЕ ЗАБАВЯ ВЪВ ВРЕМЕТО ,КАНТАРА О И ЗА НЕГО ЗАБРАВЯМ И ПАК СВИНЯ МНОГО ВРЕМЕ СЛЕДА И ЧЕТА ЗА НВД НЕ СЪМ Я ПРАВИЛА И СМЯТАМ ЧЕ ИМЕННО ТЯ Е ЗА ПОДДЪРЖАНЕ И БАВНО СВАЛЯНЕ НА ТОВА КОЕТО СМЕ ОСТАВИЛИ ДА СВАЛИМ ЗА МАЛКО ПО НАТАМ КАКТО И РАЗДЕЛНОТО Х ТОВА КОЕТО СМЕ СВАЛИ ЛИ ТРЯБВА ДА ЗАДЪРЖИМ 6 МЕСЕЦА ВЕЗ ДА КАЧВАМЕ ЗА ДА СЕ ЗАПАЗИ КАТО ТРАЕН РЕЗУЛТАТ.ВИЖДАТЕЛИ КОЛКО СЪМ ДОБРА НА ТЕОРИЯ НО НА ПРАКТИКА СЪМ ЕДНА ГОЛЯМА ГРЕШКА



Тема Re: ? za Keranнови [re: Kepaн]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 06:24



И до кога да 100-1200? А, после?



Тема Re: ? za Keranнови [re: sema]  
Авторceмa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 06:25



ИСках да кажа 1000-1200?



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: milena69]  
Автор sema (african)
Публикувано31.01.05 06:34



И аз да ти кажа нещо почвам да се преориентирам към НВД-ВМ. Странно, обратно на моята логика - това ВМ - помагало. Само, че аз дето съм си мислела, че съм на НВД-ВМ, съм допускала капитална грешка с малко захар в кафето и фреш-а всяка сутрин на гладно след ходенето ми пеш! Освен това за всеки организъм за изчисляват индивидуално показатели и началото на процеса за всеки е различен от към калорийно съдържание. От тук намаляването на калориите постепенно и индивидуално завсеки. Ох не е лесно. И все пак да ви кажа без движение и някакъв спорт май нищо не става?!



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: sema]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 07:14



Абсолютно си права!Отслабваш до един момент и после застой до не знам си кога си....и мотивацията ти запо4ва да трепери...Само спорта,и то РЕДОВЕН му е цаката...може би и там допускаме грешки,4е не го правим постоянно...



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Keran]  
Автор _anonymous_ (член)
Публикувано31.01.05 09:25



О, да, това е моята голяма грешка. Аз си знам, че нищо не мога да практикувам редовно, затова не се и опитвам. Само се радвам на всяко физическо усилие, което се случи да извърша (в общия случай това е между един и три часа ходене дневно и нямам никаква представа много ли е или малко, но май не искам и да зная).



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: sema]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано31.01.05 12:03



За мен пък най-голямата грешка е да си на диета, която води до обезводняване. После като я спреш мигновенно качваш два килограма. А после и още и още и...ето ти йо-йо-то.
За плавното отслабване съм съгласна. За НВД - само ако има негативен калориен баланс - т.е. ако изразходваш повече отколкото поемаш.
Аз лично съм за балансиран режим - от всичко по мъничко, но внимателно с комбинациите. Не на бързите въглехидрати, но не се отказвам от въглехидратите въобще. Пак пускам един линк, който на мен много ми харесва:


Благодарение на този режим и спорт (изразходващ мин 500 кал дневно) свалям по ок 3 кг на месец.

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"

Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Иpeтo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 12:23



аз чет за таз френска диетология по руски сайтове. и са много доволни хората. но той си е нвдеец само че умерен тоз монтиняк или какъвто е там. истината е, че организмът си има идеално тегло и при едно умерено хранене без особени усилия си го постига. според мен заради това нвд и това чудо действат...просто защото не са "тъпкане-гладужане-тъпкане" ами са норм хранене-норм хранене -норм хранене. дори и да си яде въгл човек си отслабва ако не се тъпче системно.



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: sema]  
Автор --/-(@ (fire&ice)
Публикувано31.01.05 13:08



Ами аз незнам как го правя тоя номер, но когато се чувствам обичана 'неусетно почти' отслабвам. Сега, аз наистина съм адски стриктна към това , което ям, че и вкъщи всеки ден отделям по час някъде за аеробика и гирички, но ми изчезва желанието да се натъпча.
Кофтито е, че като приключиш една връзка,вече не се чувстваш ангажиран към никого по 24/7. И съответно започваш да си позволяваш всякви хранителни гуляи и ... ей ми го омагйосания кръг.
А сега съм в момента на излизане от тоя цикъл, че байгън!

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: --/-(@]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 13:31



1000% същото нещо. просто слаба съм през ваканциите защото съм щастлива- никви режими не спазвам по старателни. май наистина отслабването започва от мисълта:)



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: aз]  
Автор --/-(@ (fire&ice)
Публикувано31.01.05 13:57



Мисълта, тя наистина е водещата. Надушвам, че сме от една порода,, сега ако намерим и правилния изход, направо муцка ще стане.

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: --/-(@]  
Автор fairy_eyes (момиче)
Публикувано31.01.05 14:00



Абсолютно вярно. Когато съм влюбена, щастлива и заангажирана с приятни занимания стопявам излишните 3-4 кг. за отрицателно време...от сорта на една седмица!! Просто чувството ти за глад се притъпява, не се сещаш кога трябва да ядеш и съответно ядеш в намалено количество....и като бонус към това - много по-активна съм. Разходки, забавления, танци...всичко действа бързо и неусетно...но напоследък се замислям, че и от учестеното сърцебиене и влюбените мисли се повишава адреналина и се засилва метаболизма, от което пък допълнително се слабее...
Изобщо бъдете влюбени и щастливи, и всичко си идва по местата...



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: fairy_eyes]  
Автор --/-(@ (fire&ice)
Публикувано31.01.05 14:12



Не исках да прозвучи невероятно, но е вярно- за 2 седмици изпосталях без да го усетя. Но сега пък съм в другата крайност и , уви, развалих си режима.

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: --/-(@]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано31.01.05 14:55



Абе влюбена съм бе мило, ама като се приберем вечер най-приятните ни часове вкъщи са на масата и следва салатата, ракийката.....и няма спирачки

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: --/-(@]  
Автор fairy_eyes (момиче)
Публикувано31.01.05 15:02



и аз така....
ами какво да се прави, дано скоро се върнем в хубавата част от цикъла...




Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Иpeтo]  
Автор --/-(@ (fire&ice)
Публикувано31.01.05 16:43



Хехе !Дай боже всекиму!
А за хапването, ми не ти ли е кеф като те пипат,да пипат едно плоско и стегнато коремче, чак като сложиш оскъдна, подчертаваща блузка на възлюбленият ти очите да стават като плочи - хем тебе да гледа, хем да отбива чуждите мъжки, шарещи погледи? За мен това е стимул да се спирам.

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: fairy_eyes]  
Автор --/-(@ (fire&ice)
Публикувано31.01.05 16:47



Аз си мислех за "нов месец- ново начало". Ако искаш, може заедно да пробваме, като не съм сама, може да успея с воля.

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: --/-(@]  
Автор fairy_eyes (момиче)
Публикувано31.01.05 17:42



О, да! С теб съм! :) Принципно добре се справях, но в последната седмица и половина всичко отиде по дяволите
Та от утре наистина мисля да се взема отново в ръце...в крайна сметка живота си е мой и не трябва да позволявам на каквото и да било да ме докарва до неконтролируеми състояния....защото после е много по-трудно...



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: fairy_eyes]  
Автор --/-(@ (fire&ice)
Публикувано31.01.05 18:13



Аз от две седмици се пързалям надолу и надолу. Първата седмица си казвах - карай, и без това си изпохърбавяла ,нека позаформя малко извивки. Обаче набрах скорост и ето я и втората седмица.
Радвам се, че се присъединяваш към мен, надявам се новият месец да ни е достатъчен стимул .
И понеже отскоро реших да се регистрирам, предполагам, че можем да си пращаме бележки, че всяка държи фронта, да не пълним темата.

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.


Тема Re: Иретонови [re: Иpeтo]  
Автор sema (african)
Публикувано31.01.05 18:54



Много интресно четиво! Почвам да се образовам - благодаря ти! А ти с какви постижения можеш да с епохвалиш? От кога си на "сваляне"?



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: sema]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 18:58



Най-голямата грешка се нарича ГЛАД!



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: --/-(@]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 19:00



не бе пълнете форума тук ние всички се опитваме да се вземем в ръце. аз едни 4 кг ги свалям и качвам вече 8 години:) е изпускам момента когато бях 80 но това си беше в друг свят. сега съм решила да открия разковничето на трайното 54-ие :) но взех, че днес се олях. и аз започвам от утре. дано до 14 има ефект:)



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Пeтя]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 19:02



най голямата грешка се нарича преяждане :П



Тема Re: Иретонови [re: sema]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано31.01.05 19:23



Сема, започнах да "свалям" от средата на октомври. До момента съм -7 кг - от 67 до 60, при 162 см. Имах и малко уливане по празниците, но то без него не може нали? Още в първите 2 седмици свалих 4 см в ханша, и по два в талията и бедрата.
Купих си степър и дневно подскачам по него около час - малко сутрин и малко вечер, което изразходва 500 кал. Седмично плувам по 4 км, което са 4 часа. Разпределям ги както дойде, в зависимост от времето. Когато пътувам си нося в куфара едно въженце и заменям степъра със скачане на въже или ходя във фитнес центъра на хотела.
Този режим ми харесва, защото много пътувам из съседните балкански страни, а тогава просто няма как да се пази диета, при нас бизнес се води главно на маса . Харесва ми повече от НВД, защото не изключва бобовите култури, ориза и плодовете, просто трябва да се внимава кое как се яде. Това пък ми е от изключителна важност, защото мога да ям готвено - манджи и т.н., а и плодовете за мен са манна небесна . Единствено правя отклонение по отношение на меда. Напитките си подслаждам с мед - не минава ден без поне една лъжичка мед.
Гледам да ограничавам храната до 1000-1200 кал на ден. Пийвам си понякога по чашка винце или ракийка.
Доволна съм - не гладувам, готвя на "половинката" без да изпадам в истерии, че вместо да си хапна с него гриза едно листо маруля цяла вечер . Стискам ти палци на теб и да нацелуваш петичките на малкото зверче, дето заради него мама страда сега

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: aз]  
Автор fairy_eyes (момиче)
Публикувано31.01.05 21:19



И аз съм така с едни 4кг ту нагоре, ту надолу....
Идеалните са ми 51-52, но качвам до 56 просто неусетно за по-малко от седмица...както и сега...а после се свалят мноого много трудно! И вече ме е яд на себе си, защото едва успея да ги сваля и пак по някакъв повод си отпусна или се отдам на някое неблагоприятно настроение...и хоп 4кг. отгоре!
Омръзнало ми е, най-вече че трудно намирам стимул да ги поддържам тези минус 4кг.....ама край! а и е време да се заловя серизоно да спортувам, защото искам и стегнато тяло....
Само, че не знам дали да се впусна в по-скоростно отслабване (както обикновено) или по-бавно, но по-славно. Когато е много бавно, губя търпение. А когато е прекалено бързо - бързо се и връщат...
По разни сайтове ми изчисляват, че за да ги сваля за 30-40 дни трябва да намаля дневното си меню с 900 ккал, ама това означава да се храня с 300-400!! И вече не знам с каква точно диета да се захвана...



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: fairy_eyes]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 21:48



абе май под 1200 не трябва да ползваш. а да намлиш с 900 имат предвид сигурно от необходимите ти, които се изчисляват по някакви си там формули и се сумнявам да са под 1800-2000.



Тема Re: Иретонови [re: Иpeтo]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 22:27



Хм, добър режим! А сега в каква фаза си? Продължаваш да слабееш или поддържаш! Явно няма мърдане от редовното спортуване! Е , няма как ще се борим! Радвам се за теб! И благодаря за "петичките"!



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: aз]  
Автор Poker Face ()
Публикувано01.02.05 00:13



Ок, това е така, обаче ти можеш ли да кажеш кое хранене е нормално и кое не като количество? Точно по тази причина е хубаво някои неща да се изключат напълно, защото ако само се ограничат вече става много едно такова .....
Пример мога да дам със сладките неща - торти, шоколади и други, ако си ги забраниш напълно няма да ти навреди на здравето, но ако ги "ограничиш" ще ти е много трудно да ядеш помалко от тях и няма да си сигурен дали това наистина е малко или е малко повече.



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: aз]  
Автор --/-(@ (fire&ice)
Публикувано01.02.05 11:07



Здравейте, момичета! Понеже от днес ще се вземаме в ръце, ще напиша кое на мен най-много ми помага.
Закуската е силно турско кафе с мед. Така ще е няколко дни, после може би ще добавя и някакъв плод. На обяд (към 12-12.30) ям салата от разни зимни зеленчуци без олио/зехтин. Правя си сок от греипфрут. Вечерята пак я виждам като салата към 18-18.30ч. някъде. По-късно ям половин кисело мляко. А иначе през деня гриза ябълки,кивита.
И, даааам, задължително ми е около час аеробика в домашни условия . Няма значение дали съм уморена/заета/мързи ме/бързаща/болна/с дразнители . Пускам музика, която да е стимулираща за скачане и...але-хоп.
Е, това от мен .

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: --/-(@]  
Автор fairy_eyes (момиче)
Публикувано01.02.05 11:30



Мда, добре звучи... аз засега съм само на кафе, мисля за обяд един грейпфрут и на вечеря салата. Гадното е, че през зимата зеленчуците са силно ограничени, не е като да е лято... ама няма повече време за губене....
Иначе просто ти завиждам за волята за аеробика в дом. условия по цял час!!! Сама повече 0т 15-20 мин. не издържам, скучно ми е....
Мисля да ходя повече по улиците, вършейки разни задачи, вместо с градския транспорт...



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: fairy_eyes]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 14:34



еми просто си танцувай:))) супер фън е. или прави по няколко серии. аз имам куче и ми е невъзможно да не ходя много и да искам да мързелевя. но аз качвам не от хиподинамия, а от тъпкане.



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Poker Face]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 14:36



хо не знам много е индивидуално. аз като си ям сладко и не мисля за диети си хапвам малко. нямам проблем с количествата. но като реша че ще пазя диети и не си спазя менюто си викам-хайде днес така или иначе сме вън от границите дай да се натъпча:) иначе де да знам ако нямаш диабет малко шоколадче от време на време- куф е проблема?



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: sema]  
Автор sema (african)
Публикувано01.02.05 22:11



Днес ми хрумна страхотна мисъл - Трябва да се храним за да отслабнем! Обаче - КАКВО???



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 22:18



s voda i vyzduh



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: aз]  
Автор Poker Face ()
Публикувано02.02.05 02:44



Проблемът е че "малко" за всеки е различно. Аз като ям "малко" само се дразня, като не ям изобщо шоколад не мисля за него и съм ок.



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Poker Face]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 03:24



Някаде бях 4ела :Наи-добрите храни,които подпомагали отслабването...преписвам ги от един тефтер,от ония с многото диети,предполагам,вси4ки си имате по 1 такав!
домати,броколи,спанак,орехи,4ервено вино,аспержи,овесени ядки,сйомга.4есьн,зелен 4ай,боровинки....
Хе ме хокайте,преписала сам го от някаде.....
Може би,трябва да си заредим хладилника,с разни много ниско калор. не6та и като огладнеем,да хапваме от тях,но и от тях ПО МАЛКООООООООООООООооо



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Keran]  
Автор sema (african)
Публикувано02.02.05 07:14



Я да видим кой не спи и си бъбри за шоколадчета? Това да не е от глад, моля? Как вървят нещата при теб?



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Keran]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано02.02.05 11:41



Хи-хи-хи! Керан, да знаеш че ще те послушам поне за червеното вино Най-искрено се надявам да си права

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: Keran]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 12:38



спанак-ммм добра идея,много го оби4ам.Абе моми4ета,има ли спанак на пазара по това време,4е не съм наясно? Обикновено майка ми пазарува.Мисля да си направя спана4ени дни



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: нeмecиc]  
Автор fairy_eyes (момиче)
Публикувано02.02.05 13:22



Има, има....и е мнооого вкусен



Тема Re: грешки в отслабванетонови [re: fairy_eyes]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано02.02.05 13:27



тогава.....нападай....

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Хей...нови [re: az]  
Автор --/-(@ (fire&ice)
Публикувано02.02.05 17:30



...нали държите фронта?
А за дом. спортуване, който се отегчава от аеробизирането, може само и с танци, по-лудички. Като се умориш и задъхаш- спираш и след малко пак отначало . Аз слушам по- 'агресивна' музика и тя винаги ми е вкарвала енергия за скачане и раздвижване.

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.


Тема Re: Хей...нови [re: --/-(@]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 17:32



ами аз съм уж на течности ама съгреших с два банана:) иначе държа държа:)



Тема Re: Хей...нови [re: --/-(@]  
Авторkитo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 18:13



и аз правя нещо такова - пускам си Хъни ( много ми харесва тоя филм, нищо че е малко сладникав) и почвам да разучавам хореографията. Или с футболна топка се опитвам да правя някакви финтове Като правиш нещо приятно времето минава неусетно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.