Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема САМО ВМ-НВД! КРАЙ НА ГЛАДА И ЖЕСТОКИТЕ ДИЕТИнови  
АвторKarambolka (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 13:18



Здравейте момичета,

слушам ви иии се сещам за моят живот диетичен предиии 4-5 години, когато и аз бях така, бях изпробвала всички възможни диети за онова време - само плодове, само минерална вода, само течности, само едно нещо известно време, диетата с шоколада, разделно хранене, яко тъпчене и всичко за което можете да се сетите, от яко спорт 5 години - до никакъв спорт 3 години. Ноо преди 1 година точно си дадох сметка - на къде вървя? само се измъчквам, а разултат? - разбити нерви, метоболизъм, сланини, отпуснати мускули ...тук срещах какво ли не за НВД, Аткинс и ала бала ..но никои тук не ми даваше повече инфо за тези хранения ..попаднах на форума на spidersport.com, образовах се относно НВД-то и от тогава го спазвам, спортувам, щастлива съм ..ям любимите си неща - зеленчуци (без гадния боб, който не го обичам, лещата, царевицата бляк, картофите и ориза) , месо, млечни произведения, айца, сурови ядки - доволна съм от живота си - живея вече нормално, няма нерви и напрежение, ..имам си личен живот, който не е свързан само с това какво ще ям и трябва да живея за да ям.
Хапвам на обяд, хапвам и вечерта когато мога, най-често месо и салата, ако ми се яде хляб - Бонус е просто идеалният вариянт! - има толкова видове от него.
Ако ми се пие кафе - пия. Ако ми се яде пържола - ям паржола?, ако ми се дояде сладко, което не се случва, но ако се случи - хапвам 1 средно голяма ябълка или грейпфрут, киви, лимон ...
спортувам си почти всеки ден вкъщи, взела съм си уред - въженце, степер, веларгометър ..слушам си музика, въртя си ..скачам си на важенце ..чувствам се страхотно! жизнееенааа и не измъъъчена ..
ще ми се да опитате и Вие, ще се промени коренно живота ви, от колкото да скачате от клон на клон, от диета на диета и да се чудите защо по дяволите няма ефект??????
бъдете упорити, не изтезавайте органите си, не се тъпчете след като не ста гладни ...мъчите се по този начин. дааа, и аз работя до късно, именно затова съм си набавила движението вкъщи ..не си намирайте извинение че сте уморени, и аз съм уморена, но знам че ако не направя нещо със себе си, после ще ми е много по-трудно ...и мъчно и пак и пак нерви ..ни ги ща! аз съм само 25 години - има още да живея! ..да видя, да почувствам .....още куп проблеми и техните решения ще ми се налага да взимам, трябва да мога да се справям с живота си.

Дано някои прочете. Написано е от едно момиче, които е било като вас, което цял живот се е борело с мъчителните диети - но видя светлина в тунела, измъкна се, и от 1 година води нормален живот изпълнен с щастие и падение, но здрава и хармонична физически.

Успех на Всички!




Тема Re: САМО ВМ-НВД! КРАЙ НА ГЛАДА И ЖЕСТОКИТЕ ДИЕТИнови [re: Karambolka]  
Авторmoq milost (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 13:46



Bravo, macka!!! samo taka!!! az se opitvam da mina na NVD i leko poleko ne6tata stavat. sportuvam otskoro i kogato registriram pyrvite rezultati 6te se pohvalq na vsi4ki!!! t.e. pyrvite rezultati sa fakt - qm po malko i ne sym gladna , vyob6te ,a sy6to i tonusyt i samo4uvstvieto mi sa super!!!



Тема Re: САМО ВМ-НВД! КРАЙ НА ГЛАДА И ЖЕСТОКИТЕ ДИЕТИнови [re: moq milost]  
АвторKarambolka (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 14:43



еййй сродна душа!
радвам се че писааа еййй. Знаеш ли колко щастлива ме правиш?!

искаш ли тук както във spidersport.com/forum/, да си направим дей меню, и да пишем какво сме хапвали точно през деня, закуска, обяд, закуска, вечеря ..и какво сме спортували?

много ще ми е приятно да разбера ти с какво се храниш, какво спортуваш -- да споделяме лични резултати?!



Тема Re: САМО ВМ-НВД! КРАЙ НА ГЛАДА И ЖЕСТОКИТЕ ДИЕТИнови [re: Karambolka]  
АвторДyпe... (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 15:08



Би ли споделила и дневния си режим??
Аз имам да свалям 10 15 кг до 07.05...Помогнете, моля.



Тема Re: Karambolkaнови [re: Дyпe...]  
Автор Deq (малката^)
Публикувано27.01.05 15:12



Казвай бързо в какво ти се състои храненето и както точно представлява диетата плс и колко килца свали

Дори да си на верен път ако просто седнеш на пътя ще те прегазят!!!


Тема Re: САМО ВМ-НВД! КРАЙ НА ГЛАДА И ЖЕСТОКИТЕ ДИЕТИнови [re: Karambolka]  
Авторdonikka (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 15:36



Може ли и аз да се включа?
От около 20ина дена и аз рязко намалих храната - отказах сладкото, картофите , ориза, пиците, спагетите, хляба..Разкъсвах се м/у разделно хранене и НВД - но четейки форума в spidersport и тук наклоних на НВД. От 10.01 започнах лека полека, спортувам 2 пъти седмично, сега мисля да си купя велоергометър от промоцията на МЕТРО - да горя калорийки пред тв-ора.Засега само 2.8 кг съм свалила....а трябва да станат поне 10до края на май.Ще ми помогнете ли с меню и часове на хранене?
По принцип сега закусвам само кафе (със захар), обядвам някакви плодове (2 ябълки или 2 портокала или 3 кивита).пия задължително по 1.5 л вода, а вечерям месце с някаква зеленчукова салатка! Как мислите - добре ли е ?



Тема Re: САМО ВМ-НВД! КРАЙ НА ГЛАДА И ЖЕСТОКИТЕ ДИЕТИнови [re: Karambolka]  
АвторEveli (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 16:27



Хей, знаете ли че ще сте много полезни, ако пишете дневното си меню?

От кога търся да "открадна" на някой хранителният режим !?
Сама не се справям с избора на дневно меню ...
(все се обърквам какво да ям, пък ако ям все се питам дали правилно съчетавам нещтата)

Аз също се присъединявям всеки ден ще пиша какво спортувам и какво съм хапвала ...



Тема Re: САМО ВМ-НВД! КРАЙ НА ГЛАДА И ЖЕСТОКИТЕ ДИЕТИнови [re: donikka]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 17:01



много те моля, кажи цената на велоергометъра



и каква марка е ?

благодаря много!



Тема Re: САМО ВМ-НВД! КРАЙ НА ГЛАДА И ЖЕСТОКИТЕ ДИЕТИнови [re: Дyпe...]  
АвторKarambolka (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 17:05



не ям едно и също всеки ден, например!

сутрин - предпочитам да ям айца, варени или пържени с масло и сирене

на обяд - ям главно сирене, кашкавал, кисело мляко, краставици,
а като съм много гладна - месо и салата

вечеря - месо и салата ..или нещо от този род, месо със зеленчуци
без варивата и картофите

сега е сезона на туршийките, те са много полезни между другото и ВМ-НВД-то ги приема - кисело зеле, морковчета, чушки, зелени доматчета, кисели краставички - хапвайте си!

през деня пия чайове
мляко с какао без подсладител
вода
бульони



Тема Re: Karambolkaнови [re: Deq]  
АвторKarambolka (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 17:11



Спазвам принципите на Високо мазнинното-ниско въглехидратно хранене, не Диета!

според мен е много неправилно да се казва диета, защото в началото примерно ако ти е трудно да спреш хляба, после пък така свикваш че не поглеждаш хляб.

Значи общо взето:
тук има всичко по този начин на хранене. Има и квалифицирани хора които да ти помогнат да се справиш и да продължиш да живееш нормално!!!
www.spidersport.com
www.spidersport.com/forum/

общите принципи които трябва да запомниш са:

позволени храни - зеленчуци без преките въглехидрати като картофи, боб, леща, ориз, хляб, печени ядки, захар, захарни изделия, прекомерното използване на олио, растителната сметана, сладките плодове, газирани напитки, също така и натуралните сокове в кутия, и др. такива
препоръчителни храни - останалите видове зеленчуци, киселите плодове, всички видове млечни произведения, всичките видове меса и риби, зехтин, сурови ядки макс по 50 гр. на ден, много минерална вода

физическа активност, и качването на стълби и ходенето пеш върши работа.

не забравяйте за спорта!

отслабва се не от неядене, а от обездвижване !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.