Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Предлагам!!!нови  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 22:41



Да "затворим" клуба за хора, които не знаят какво е да се мъчиш да отслабнеш! Ама какви са тия индивиди с манекенски мерки и на всичкото отгоре страдащи, че не могат да напълнеят! "Диета" - означава ограничения, а това някък не се връзва с понятието "как да кача килограми". Ама направо си губя времето като чакам зареждане на такива постинги. Бр-р-р-р - Аман вече!Бясна съм!

Редактирано от sema на 26.01.05 22:42.



Тема Re: Предлагам!!!нови [re: sema]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано26.01.05 22:44



Не си права, диета не значи само ограничения. Има диети за напълняване.
Не знам дали ти е ясно, но да отслабнеш е много по-лесно, отколкото да си с поднормено тегло и искаш да надебелееш.



Тема Re: Предлагам!!!нови [re: sema]  
Автор milena69 (moga)
Публикувано26.01.05 22:48



С ТЕБ СЪМ КАЖЕТЕ ТОВА НА КАКВО ПРИЛИЧА ЕДНИ ПРИЕМАТ ХРАНАТА КАТО ВРАГ И ДРУГИ СЕ ТЪПЧАТ ЗА ДА КАЧВАТНЯМА СПРАВЕДЛИВОСТ НАЛИ



Тема Re: Предлагам!!!нови [re: Tiziana]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 22:48



И все пак -като кажеш диета се има предвид отслабване. Ама, моля ти се колко са хората на Земята, които искат да напълнеят в процентово съотношение. Ами толкова е просто - високо калорична храна 2500-3500 калории дневно с дистанционното връка пред телевизора и хоп за няма и месец 20 кг отгоре. за какво говорим вообще. Визирам здравите организми, разбира се!



Тема Re: Предлагам!!!нови [re: milena69]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 22:52



Ама да ти кажа направо си е подиграфка с нас. Господи как се мъча за всеки грам минус, а дошла тук и ми плаче на рамото, как да напълнея - просто да откачиш от суетата!



Тема Re: Предлагам!!!нови [re: sema]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 23:07



мен пове4е ме радват "дебеланите",които искат от 50 кг да станат 45 ,за тях няма ли клуб "анорексия" или "кукуригу-намери гу"



Тема Re: Предлагам!!!нови [re: sema]  
Автор milena69 (moga)
Публикувано26.01.05 23:11



ЗНАЕШ ЛИ винаги съм се радвала на слабите и мислех сиБЛАЗЯ ИМ ХАПВАТ И НИЩО ПРАВО ЧЕРВО ПОЗНАВАМ МНОГО ХОРА КОИТО ЯДЪТ 5 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТ МЕН А СА СЛАБИНО ЕТО ЧЕ И НА ТЯХ НЕ ИМ Е ЛЕСНО ТЕ ПЪК МЕЧТАЯТ ДА НАТРУПАТ КГВСЕКИ С ПРОБЛЕМИТЕСИИ ВИЖ НИЕ ДЕБЕЛКИТЕ СМЕ ПО-ДОБРЕ КЕФ ТИ ДИЕТИ СВАЛЯШ КЕФ ТИ ЗАПАСИ КАЧВАША АКО НЕМОЖЕШ ДА КАЧИШ УЖАС



Тема Re: Предлагам!!!нови [re: sema]  
Автор Deni V. (music)
Публикувано26.01.05 23:13



Ти искаш да отслабнеш здравословно, нали?
Те искат да качат здравословно!
Какво дистанционно в ръка пред телевизора тогава? Още малко ще има кажеш да се тъпчат с чипс и сладолед. Ти им предлагаш да напълнеят или да се разболеят в дългосрочен план?

На мен лично винаги ми е трябвало да свалям, а не да качвам. Но да се отричат чуждите проблеми и класифицират като маловажни не е постъпка на зрял човек.



Тема Re: Предлагам!!! [re: нeмecиc]  
Автор Deq (малката^)
Публикувано26.01.05 23:13



Сигласна съм не става така ааа ня е честно пък какво сега наште комплекси да се увеличават те тотално се подиграват с нас аааАми искали да качат ами поне да се научат да готвят вкусно като нас не само да мрънкат ама изобщо не е честно

Дори да си на верен път ако просто седнеш на пътя ще те прегазят!!!


Тема Re: Предлагам!!! [re: milena69]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 23:20



уф кво ни е по-добрето на нас дебелите,4е цял живот трябва да внимавам какво ям,да броя калории,да се катеря на кантари,да се 4увствам виновно,4е съм изяла шоколад4е........да не ям като нормалните хора??!!? Не мисля....според мен хората,които ядат каквото душа им иска са дале4 по-щастливи.Цял живот страдам от комплекси,сигурно знам милиони диети и калориите на всеки продукт наизуст,както и какви въглехидрати съдържа....до такава степен,4е ми се струва ненормално! При всяка по4ивка колегите казват -хайде да ходим на хубавите тостери и сандви4и,хайде да хапнем в сладкарницата някоя торти4ка,хайде да пиинем едно уиски...и аз какво "ами не съм гладна" или "трябва да си ходя",защото ПАК съм на диета....и да ви кажа спра ли да внимавам какво ям и отпусна ли се,за отрицателно време ка4вам вси4ко.....и много пъти ми се е ревало,много пъти ме е болял стомаха,много пъти съм се превивала,само и само да не видя поредния килограм на кантара.Не мисля,4е е лесно.Борбата е доста тежка за някои,за други лека......но нека по-слаби4ките не ни се подиграват със смешни изказвания "ох колко съм дебела-цели 47 кг съм!!!!" защото наистина си е гавра...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.