Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема има ли живот след диетите?:)нови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 14:59



момичета , аз от години свалям едни и същи 4 кг 54 лятото 58 зимата. все за последно. спортувам си ...не преяждам уж...но свалям само с резки режими. определено внимавам какво ям. но по празници и с гадже не се ограничавам. висока съм 171-172 и не изглеждам зле дори и при 58. но какво да ви кажа...според мен няма такова нещо като трайно отслабване. освен може би ако наистина се прави много бавно и постепенно за да не се забавя метаболизма(т?) а не може човек като отшелник да се храни сам цял живот с варено зеле или овесени ядки или сланина...къде е разковничето???



Тема и азнови [re: aз]  
Автор didata (nova)
Публикувано26.01.05 16:04



аз имам абсолютно същия проблем и отдавна съм се примирила че е нерешим. няма пък да се лишавам доживотно от нещата които са ми вкусни! това е същото като онзи виц за докторът дето казал на пациента си "не яж, не пий, не ходи по жени и ще живееш 100 години"

но при теб 58 кила са си супер. и аз искам толкова да ми е най-дебелото състояние



Тема Re: има ли живот след диетите?:)нови [re: aз]  
Автор _anonymous_ (член)
Публикувано26.01.05 17:26



Защо, аз бих карала цял живот на овесени ядки Грубо казано, де, всъщност май 5-6 неща ми се иска да си избера... и почти всички видове алкохол що се въдят под слънцето...

А иначе, аз съм в момента 53 кг, 170 см, и днес един сайт ми каза "За постигане на идеалните килограми трябва да качите 4 кг." (На което аз си помислих няколко нецензурни думички, но карай.) Таа, причината да не можеш да си задържиш 54-те килограма за постоянно може би се крие в това, че организмът ти предпочита да има малко повече запаси. Може и да греша жестоко, това ми е само теория. И според същата ми теория би трябвало след неизвестно колко време все пак да стане естествено състояние новото тегло, стига да не е твърде далеч от предишното естествено и стига да е поддържано достатъчно дълго. Или нещо подобно, аз може би съм малко объркана днес.

А иначе нали знаеш, че за доста хора е нормално през зимата да качат някое и друго кило? Студено е, затова...



Тема Re: има ли живот след диетите?:)нови [re: _anonymous_]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:33



И аз стигнах до извода,4е трябва цял живот да се ограни4аваме и да внимаваме,но много разумно,и с мярка..Ина4е не става..особено след 35,а да не говорим след 40...грижите са многократно по-големи,отколкото на 25...а резултатите зна4ително по-ниски,и бавни...Но това е положението....ина4е-дебели,космати,без само4увствие,комплексирани тетки....всеки прави избора сам!



Тема Re: има ли живот след диетите?:)нови [re: _anonymous_]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:52



да но на мен ми се иска да мога да се храня сравнително нормално. в смисъл не искам да живея изолирана заради диетите си . а инач 58 си ги задържам съвсем безпроблемно. познавам много момичета, които се хранят тъпчейки и са си 50 кг...ще а за известното време- за какъв срок говорим?



Тема Re: има ли живот след диетите?:)нови [re: _anonymous_]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:06



а ти как си поддържаш килограмите. от колко започна да сваляш с каква крива...изобщо разкажи за себе си.



Тема Re: има ли живот след диетите?:)нови [re: aз]  
Автор _anonymous_ (член)
Публикувано26.01.05 18:19



Аз затова написах "неизвестно"... за времето - имам много смътен спомен за някъде прочетено нещо за девет месеца, но само толкова - даже не знам доколко заслужаващ доверие източник е това "някъде", ако изобщо наистина девет месеца са били.

А за себе си няма какво да разкажа, защото не си поддържам килограмите; кривата прилича на сърдечна аритмия. Аз не съм точно за този клуб, имайки предвид че диета никога не съм пазила, от самото начало си беше някакво мутиращо хранително разстройство и така досега, а като гледам и нататък.



Тема Re: има ли живот след диетите?:)нови [re: _anonymous_]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 21:10



хмм мисля, че точно за този клуб си...всички тук имаме мутиращи хранителни разстройства. кой задоволява с храна др потребности, кой с нездравословни стремежи за кг избива др проблеми...де да знам.
и аз не се храня много здравословно, което се старая да променя. предимно и основно е липсата на баланс между преяждане и гладуване. и другото е кофеиноманията. кафето ми действа успокояващо- убий ме не знам как, но знам, че трябва да го намаля. с алкохола се скарахме и от тогава не се ползваме, освен за сериозно напиване. най големият ми проблем е, че не знам какво подяволите е здравословно в днешно време. то не са хормони въглехидрати пестициди не знам за кое да мисля по напред...а от гладуване също се умира:))



Тема Re: има ли живот след диетите?:)нови [re: aз]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 22:34



Ами зле - направо си си с манекенски размери! Аз като бях на тия кг много си се харесвах и летях като птичка. Знам, че има хора, които задължително качват перз зимата и после някак леко ги свалят през лятото - така, че аз всъщност не разбрах къде ти е проблема?!



Тема Re: има ли живот след диетите?:)нови [re: sema]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 23:38



ами аз не го пиша за себе си, а за всички нас- как да се поддържа норм тегло в един недиетичен свят. аз съм 54 кг само при стриктни ограничения, които не са ми много забавни. и съм 58 кг при норм хранене, без преяждане. предполагам с много хора е така-трудно съчетават ограниченията с норм живот.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.