Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 20.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 23:08



Както ме посъветва сема,темата стана доста дълга,така,4е я отварям наново.Хайде моми4етата,които не са се отказали да запишат старите си мерки и постигнатото досега и целта разбира се.Надявам се така да успеем да мотовираме пове4е народ! А разбира се ,които ще по4ва отсега също да си пиши мерки,цели и да се захваща с борбата.До тук знам,4е останахме керан,аз и сема.Къде сте другите ? Нови ще има ли



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 23:14



запо4вам аз -по4нах на 30ти декември максимални ограни4ения,мой си измислен режим-предимно приемах нисковъглехидратни храни в ограни4ено коли4ество.Сега съм на глад -плодове и вода и като ми стане лошо -шепа бадеми или пар4енце шунка.....изобщо нещи4ко. В на4алото на диетата бях 71 кг(на 168 висо4ина),днес съм 63 и продължавам с пълна пара. 8 кг са зад гърба ми,само4увствието по4на да ми се връща и продължавам до 55 кг.До края на тази седмица си поставям за цел да съм 60 кг,но ще видим... Вие сте!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: nemesis]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано24.01.05 23:29



Супер!!!!!!!!!!!!
Поздравявам те,8 кг са наистина голямо постижение!!!!!
Включвам се и аз!
Отново-сега съм 72,при 168 см,крайната ми цел е 58 кг.
Днес съм на мляко през деня и малко зеле вечерта.Мисля да започна лечебния глад с чай и плодове,но искам да минат поне още 1-2 дни,за да не го започвам драстично,иначе ще ми е много по-трудно.Ще се ограничавам тези дни и след това вече нищо!
Успех момичета!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: Mapиca]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 04:27



Eto me i men! zapo4nah na 3 januari ot 71-2....zapo4nah s NVD,no ne stana..i minah na plodove i zelen4uci,izdanki imashe,priznavam si..no seha sled 22 dni sam 64 kg,svalila sam 7-8 kg,koeto za men e rekord!Visoka sam 161,iskam da stana 53-55..Utre shte spazvam Lunata,dano da imam uspeh,a i cjalata sedmica sled Palnolunie se slabee jako../taka kazvat pone../,taka,4e shte izkaram sedmicata na maximalen glad,na plodove i 4ai4eta....Ve4e sam nov 4ovek,imam otnovo me4ti i ambicii....Kolko 4asa se gladuva ot poso4enijat na Palnolunie?24,ili 36?



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: Keran]  
Автор sema (african)
Публикувано25.01.05 07:00



До колкото разбрах - при пълнолуние се препоръчва 24 часа на течна храна след началото, т.е. от 12 часа наобед днес (25/01/05) до утре 26/01/05!
Аз започнах на 10/01/05 с малко гладуване от 82 кг. Всеки ден ходя пеш по 6-8 км за 1:15-1:30 мин - 5 дни в седмицата. Отделно три пъти след обед ходя на аеробика, ама то май е някаква комбинация от степ, аеробика и стречинг.
Вчера, т.е. 24/01/05 съм 78 кг и с по 4 см по -малко в талия и бедра, но ханша си седи на 110 см и не мърда за сега, но и там ще пробия. Храня се предимно със зеленчуци, плодове, но тази седмица мисля да опитам НВД. Имам да свалям още 13 кг до заветните 65 кг. Това ми е целта. Висока съм 173 см и имам две раждания зад гърба си, като второто беше преди 5 1/2 месеца.
Не мога д агладувам в момента - нещо не съм на тази фаза, а и по-циал ден съм вкъщи покрай децата и живея в Африка и общо взето изкушенията са прекалено много. За туй - спорт и ограничения!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 09:00



а може ли кафе? аз пих 1. вече съм 59 кг колебая се сега на кис мляко ли да съм след пълнолунието или на плодове. искам едно 5-6 дена разтоварване . и после нормално хранене с малки количества.



Тема лунен деннови [re: aз]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 11:33



Време е за глад,моми4ета,предвидила съм вода,кафе и 4ай за днес. Предлагам да се премерите преди 4аса на пълнолуние,за да може след това да даваме от4ети Кой ще гладува днес?



Тема Re: лунен деннови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 12:49



АЗ:-) начално тегло 58 . / не знам как така се оказа...ама преди сигурно съм се мерила с дрехи/ за сега- чайове с малко мед много вит Ц и 1 кафе . давай да даваме , немезис таковата сваляме де.



Тема Re: лунен деннови [re: nemesis]  
АвторKoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 13:01



Включвам се и аз, макар и със закъснение, но след нова година все имах разни оправдания - именни, рождени дни и т.н., но сега вече - твърдо.
Започвам с лунната днес - вода, кафе, най-мого зелен чай /други не обичам/ - до 12.32 в четвъртък /24 ч. след пълнолуние по мои изчисления, но не съм започнала 24 ч. преди, снощи до полунощ имахме гости и се тъпкахме като за световно/, а после ще видим как ще продължа, не съм решила на каква диета още.
Не съм се теглила отдавна, последно бях 72 кг при 165, но сега се чувствам 75, съдейки по дрехите... Цел: 65 кг от преди бременността, а ако може и по-надолу.... няма да се сърдя:-))

Успех на всички!!!

Form is temporary but class is permanent.



Тема Re: лунен деннови [re: nemesis]  
Автор sema (african)
Публикувано25.01.05 13:03



И аз, и аз! Ами какво да се меря - 78 кг! Пък утре ще видим!



Тема Re: лунен деннови [re: sema]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 19:58



Zapo4nah Lunata na 65 kg....sega shte vidim kakvo shte stane...i az sam na kafeta,4ai i voda....njamam tarpenie utre kantara da pokaje neshto po razli4no...ama kolkoto,tolkova,nali i sled Lunata dietata prodaljava...Sega izlizam na hubava razhodka...dvijenieto e mnogo vajno!!



Тема Re: лунен деннови [re: Keran]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 20:29



аз едва издържам ве4е,имам 4увството,4е ще умра след малко.Корема ме сви,отпаднало ми е,гладно ми е,направо съм парцал...само на вода съм и кафета.....ух дано успея да изкарам до утре...



Тема Re: лунен деннови [re: nemesis]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано25.01.05 20:32



Хапни мед!



Тема Re: лунен ден- пак провал!нови [re: nemesis]  
Автор sema (african)
Публикувано25.01.05 22:46



Не ми говори - провал, ама не много голям. Е, не мога да гладувам и това е!Е все пак малкото зло- много салата от ряпа и моркови и съвсем малко месце! И все пак удържах да не ям цял ден!

Редактирано от sema на 25.01.05 22:49.



Тема Re: лунен деннови [re: sema]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано25.01.05 22:49



Аз съм като развален грамофон, ама да си кажа.
Ако си решила да ядеш и да спреш гладуването, първо се захрани за да не съжаляваш след 2 седмици.
В темата на милена69 съм написала захранването, ако не го знаеш



Тема Re: лунен деннови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 22:51



преди малко като отивах в банята залитнах и щях да падна.ей това беше края на лунната -изядох един портокал и голяма лъжица мед.Сега съм по-добре.Просто ако бях яла снощи можех и да изкарам.....но от толкова време символи4но ядене и сега без нищо.....не се полу4и.



Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: nemesis]  
Автор sema (african)
Публикувано25.01.05 23:01



В карйна сметка - пак си на делавера!И утре е ден!



Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: sema]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 23:16



е да,ако все така я карам с по един портокал,хи4 няма да е злемакар,4е май организма ми е в застой,гладувам,пък килцата не мърдат



Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: нeмecиc]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано26.01.05 00:36



Лунен ден...цял ден нищо не хапнах ама пусто..вечерта малко карт.пюре с едно праченце кашкавал!!!!!!!!!
Пфу,откъде е този пусти апетит незнам...
Утре ще се измеря за всеки случай..Ако не счупя кантара като се кача на него!

Успех момичета,не бъдете като мен!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: Mapиca]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 00:43



хаха сладурана! няма да го с4упиш,щом моя още държи споко!! и аз се издъних то4но ве4ерта,ама ще го преживея няма как.



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 01:30



Привет на всички! От днес и аз съм с вас. Стартирам с 70 кг. при 160 см. височина. Следя темата от началото и ви поздравявам за издържливоста.Миналия месец бях на плодове и имах добри резултати но направих много сладко захранване- с шоколад и бонбони и следователно всичко си върнах. Вече мина един месец и почвам наново-този път по сериозно. Смятам да включа и малко tae-bo понеже диетата ми действа много енергизиращо след първите дни.
Успех на всички и дано стигнете лесно и трайно желаните кг.




Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: нeмecиc]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 06:51



Немезис, ама ти доста дръпна и както разбирам - по немного здравословен начин. Имай предвид, че има такива периоди на застой, но на мен лично ми се струва, че само на портокал, кафе и мед - не може да се кара дълго! Хайде спри се малко - замисли се за здравето си! И тия кафета на гладно - хич не ги обичам! 8 кг- за един месец си е направо постижение. Сега след пълнолунието (независимо как го изкарахме) започни малко да си хапваш -НВД. Дай си малко почивка и някъде от 10-15 февруари - пак на твоя си режим. Иначе рискуваш - честно!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: kito]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 06:58



Добре дошла и успех! А как точно смяташ да ги сваляш пустите кг?Отчитай се редовно!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Авторelizabet (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:15



i az sam s vas momicheta 1.66 na 55.5 kg , no mnogo iskam da stana 50 napravo mi se struva nevazmojno. Na iabalki i chai sam no ... dali shte stane ... Pojelavam vi uspeh



Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:51



sema,много си права! съзнавам какво правя и колко е опасно,но за да бъда 4естна главната при4ина е мом4е.Имам много важна среща другата седмица и ми се искаше да изглеждам максимално добре (защото с 71-72 кг беше ужасяващо),просто искам да си върна само4увствието,да се 4увствам комфортно и да намаля комплексите....да си сменя гардероба,да се преобразя.Мисля до към 14 февруари да карам на глад,после наистина ще си по4ина с НВД (само дано не надебелея от него,защото и не свалям особено) и вси4ко ще се оправи.Но застоя си е налице.....глад,глад-стрелката не мърда и това си е,4удя се дали ще изнамеря сили за фитнес...



Тема Резултатите ви от луната?нови [re: elizabet]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:53



Хайде моми4ета,казвайте - свалихте ли някое кило от снощи (пълнолуние)? Аз не съм мръднала.



Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: nemesis]  
АвторFlabster (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 11:04



Здрасти :) Само искам мнооого да те помоля да направиш дълго и хубаво захранване след глада...поне 10, 4е и 15 и пове4е дни защото ще си гладувала адски дълго време и ако минеш направо на НВД идея нямаш какви проблеми ще си навле4еш на храносмилателната система...те 4аст от тях сигурно ве4е са налице,но поне да ги ограни4иш няма да е лошо ;) И ако можеш да спреш преди 14ти февруари ще е май по-добре за тебе, но ти си знаеш :)



Тема Re: Резултатите ви от луната?нови [re: nemesis]  
АвторKoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 11:11



1 кг, ама съм в цикъл, така че пак е добре.



Form is temporary but class is permanent.



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано26.01.05 11:27



Здравейте и от мен!Бях се записала и в предишната тема,но по ред причини започнах диетата едва миналата седмница.Аз съм 173см./66 кг..До преди 2 месеца бях 60,но след като спрях едни хормонални лекарства качих тези гадни 6 кг.Вече почти седмица ям основно плодове и заленчуци(с много малко издънки),купих си велоергуметър и карам по 1час без почивка всеки ден и нищоооо!!!!!Не съм мръднала и грам!Вече не знам какво да правя.Сега съм решила да карам колелото сутрин 1час и вечер 1 час,ако имам време и ще тичам сутрин, ще мина само на плодове и чай и дано посваля някой килограм.Целта ми е 55-56кг.,но ако поне махна тези бързо трупнати 6 кг. пак ще съм много доволна.



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: angels_zg]  
Автор milena69 (moga)
Публикувано26.01.05 11:55



Здравей ,много ти се радвам ,че си решена до стигнеш до крайната цел. Eдин съвет от мен ,смени диетата когато дълго време се храниш с една и съща храна организма свиква и вече не сваля. Затова си избери нещо друго.НО МОЛЯТЕ НЕ СПИРАЙ ДИЕТИТЕ .ЗАЩОТО ПОСЛЕ СЕ КАЧВА ДВОЙНО



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: milena69]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано26.01.05 12:18



Здравей!Ами никакво спиране разбира се.Особено като се сетя,че идва лятото - ще се разсъбличаме и трябва да сме стройни.Майката на гаджето ми миналата година отслабна много с диета и фитнес и тя ми каза,че първите 2,3 седмици нищо не е свалила,но после изведнъж почнала да сваля по много.



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: milena69]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 12:21



лошото е,4е не мога да сменя храната,защото ве4е по4ти не се храня,ама застоя си е факт и кг-мите не мърдат но в крайна сметка продължавам,защото от това постоянно отказване и отлагане се докарах до тука все някога сланинките ще се предадатсамо пове4ко търпение и воля и после няма да се познаем в огледалото "Кое е това готино гадже?"



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: angels_zg]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 12:54



Пробвала ли си т.н.FAT BURNERS. Приемат се половин час преди аеробна тренировка и при мен помогнаха. Става въпрос за тези от фитнеса, а не от телевизията. И не прекалявай с тренировките. Около 45 мин сутрин на гладно и евентуално малко вечер преди лягане са достатъчни. Другото е малко търпение.



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 13:02



друг вариант , който ми хрумва да захраниш да задържиш сегашното тегло няколко седмици- 1-2 и после пак да атакуваш



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: aз]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 13:18



не мога да го направя,защото след 10 дни имам важна среща с едно мом4е,исках да изглеждам добрено ве4е явно не зависи от мен,организма си казва своето,така 4е продължавам пък ще видим...а и свети Валентин идва....ще из4акам още две седмици,преди да се захраня



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: kito]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано26.01.05 14:55



не не съм пробвала нищо такова.Ти можеш ли да ми препоръчаш нещо,ще съм ти много благодарна.



Тема Re: Резултатите ви от луната?нови [re: nemesis]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 15:00



А зсъм минус 1! Дне ссъм пак цял на течности. На обяд изпих само 1/2 чаша месен бульон!
А, ти не си мръднала, защотот си в цикъл ми се струва. Ще видиш, че в края на седмицата ще ни удариш всите в земиата!



Тема Re: ангелс-згнови [re: angels_zg]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 15:18



Точно така е, две три седмици ти идва направо да зарежеш всико и цялата тая пот - и после - хоп- минус 2-3 кг. Направо е зашеметяващо. Но-о-о-о спреш ли да тренираш-ш-ш хайде пак обратно на старото положение! Така, че умерено хранене и много спорт - май няма друг начин, а?!



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: nemesis]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 15:20



Аз определено почвам да се притеснявам за теб - ама какъв е този максимализъм. Хей - внимавай! Разбра ли, че Ути е в болница и на системи заради рязкото отслабване - внимавай!



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 15:29



Първо не само,4е не отслабвам рязко,ами изобщо не отслабвам Но и аз не мисля да следвам логиката на анорекси4ките,така,4е още мъни4ко ще погладувам и после леко захранване и Нвд -да вкарам малко белтъ4ени на измъ4ения ми организъм



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: nemesis]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 15:31



след месец ограни4ения съм си същия ПЛОНДЕР ина4е



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:22



да бе , що не ти вярваме:) а майната му на младежа, той ако те харесва ще те хареса всякак. плюс това тъкмо по-нататък ще го изненадваш все по приятно :) ех, тези мъже. какво ли не правим за тях :)



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: aз]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:54



Кукли4ки,жреме е за похжали...от Луната сам минус 1,200 кг...Но се спирам,защото,за 26 дни сам сжалила 9 кг...и же4е стажа опасно...Минажам на захранване,на фрешове,бавно и постепенно...4е нямам много сили да си призная...Но денят го по4нах с диво настроение,и далга барза разходка-40 минутна...И вапреки,4е знам,-не е здравословно,но сам много щастлива...Ако знаете,прили4ах на тетка...72 кг бях !! Сега сам 63...На раст 161!!! Дори малко да ка4а,схте захранвам,и после ще се ограни4авам,но ще се хранйа..след 10 дни,хаиде пак една атака...от 1 седмица,и пак захранване...Абе до 14 фежруари може и да сам 60...колкото-толкова!Аз за тия кг, не можех и да си ме4тая!!!! Много си се харесвам,вапреки,4е имам да свалям още доста,но си е друго...Сега фатката е да запо4вам и с гимнастиките,защото ина4е ще висна от всякаде....Поздрави на вси4ки!



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: Kepaн]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:58



Ох,извиняваите,за правописните грешки с това смешно "ж",ама нали все пиша на латиница,и сега се засилих да се корегирам,и стана голям маитап...ама ще свикна!Молйа за извинвние....



Тема Браво на Керан!!!нови [re: Kepaн]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:48



ей това е нашата героиня браво на нея,преобрази се и изхвърли 9 кг от себе си (това си е цяло агне) и сега продължава по-спокойно.Моми4ета,трябва да следваме примера,защото ние сме следващите,които ще се хвалим.



Тема Re: Браво на Керан!!!нови [re: nemesis]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 19:19



Благодаря ти намесис! да ти кажа ,направо си е героизам...дано сега да ги запазя...Много добре се 4увствам,а как не исках да се поглеждам,как се бях сдавкала...Има още какво да се желае,ама сега по-кротко ще го давам...



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: angels_zg]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано26.01.05 21:28



Момичета...нито грам от вчера!!!!!
Но както прочетох тук,може би,защото съм в цикъл в момента.
Леле как ви се радам,колко сте сериозни и нахъсани всички...аз нещо..може би защот цял живот съм все на диети!!! хихи Мисля да взема и аз да влюбя,то голям стимул е наистина,голямо нещо!!!!!Спомням си преди 3-4 години много бях хлътнала и бях решила,че много искам да "поспихна",та карах 2 седмици на доматки и краставички и после 3 още само на мин.вода с лимон.Резултата беше супер ама....после ще ви доразкажа
Успех на всички!!!!!!!!!!!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: ЗА NEMESIS- ne si!нови [re: nemesis]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 22:17



Хаиде бе, свалила 8 кг и плондер - не на мене тия. На мен при минус 5 вече ми личи и всички забелиазват ... Ха-ха-ха! Ти продалжавай да не доставяш необходимите минерали и витамини на организма си .... Ох, не ми се почва тая тем. Само те моля да внимаваш! Нали разбра какво стана с УТИ?!



Тема Re: ЗА Кераннови [re: Kepaн]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 22:21



Браво, хей ти си направо гордост за нашата тема, но почакай и ние ще те стигнем. А сега внимавай със поддържането - едно НВД - защо не си спретнеш на един по-късен етап от захранването, а до тогава "пасем ли, пасем"!



Тема Re: ЗА Кераннови [re: sema]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 23:13



Сема,да ти кажа,аз бях на НВД,но като ме хвана един запек..казвам ти 1 седмица щях да умра!И не мога да се оправя,какво ли не пих...и я спрях тази диета,минах на плодове и зелен4уци,и се оправих.И сега се притеснявам да я запо4на пак,вапреки,4е много лесно я карам,все едно не сам на диета..Сега се захранвам,пак после ще жидим,нека мине 1 седмица още...



Тема Re:angels_zgнови [re: angels_zg]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 07:10



Има различни видове на различни цени. Най-евтиния е около 12 лв. На опаковката пише FAT BURNERS или SUPER FAT BURNER. При мен най-добри резултати даде CUTTING GOLD на фирмата SPORT ONE но той струва 45 лв. От по скъпите е добър и BURNERS на UNIVERSAL около-40 лв. Но пробвай първо с евтините- вършат почти същата работа. Отиди в някой фитнес, където продават спортни препарати и там ще те затрупат с продукти и информация.
P.S. Не съм доволна от продуктите на MUSASHI
Успех!



Тема несправедливост:(нови [re: kito]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 12:46



Ех,аз най-после паднах под 65 кг,застоя ,който ме държа една седмица май се раздвижи,един килограм за 7 дни зверски глад (бях и в цикъл),някой го махнаха само за един ден на лунна,ама такъв е животаи на толкова се радвам и съответно продължавам без спира4ки докато стрелката не падне под 60 поне......тааа за днес от4ет 64 кг! мисля да го карам на те4ности днес,но ще видим
ина4е една седмица жесток глад-няма и килограм минус (даже аз преди цикъл вървях към 64) ми се струва доста жестоко и несправедливо,ма може изведнъж някой ден да по4на да свалям по пове4е без да о4аквам или поне се залъгвам ,за да имам стимул



Тема Re:angels_zgнови [re: kito]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано27.01.05 13:47



благодаря ти ,ще потърся.Малко ми е трудно с диетите,защото никога не съм правила,но след една седмица ограничение и спорт,кантара най-накрая помръдна.Е само в 1кг.,но пак е нещо.



Тема Re:angels_zgнови [re: angels_zg]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 15:11



Хеи,моми4ета,аз паднах на 62 !!! Толкова се радвам...продалжавам с диетата си...До тук станаха 10 свалени кг!Ве4е мога да кажа,4е имам да сжаляа още 7 ! Пове4ето мина,сега по-малко за сваляне,но по бавно ще става,знам си...



Тема Браво!нови [re: Kepaн]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано27.01.05 19:49



Момичета това е страхотно!Поздравявам ви!
Толкова е хубаво да видиш резултата след мъчителните диети

Вие сте нащия пример и стимул

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 21:39



Господи днес ми се случи нещо ужасно - провал от към ограниченията.Някой друг днес да се е провалил? И все в четвъртък подяволите и миналия и по-миналия. И защо не мога да разбера?!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 21:51



о споко,аз се вклю4вам към провалилите се.поне не си сама,дори и двете да сме,слагам си едно кило отгоре,не съм преяла ама и глада отиде на кино,не мога да кажа,4е се 4увствам виновна......но тая кола лайт за кво я пих....както и да е,утре ще съм на вода и кафета предимно и така до 2ри февруари поне.....



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 21:59



аз пък преядох....с ябълки:) ама огромно количество. и сега имам да уча цяла нощ...не знам как ще го правя с този стомах. момичета я не се излагайте-дори това което наричаме прегрешение е 1/10 от това, което ядем по принцип:))



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: aз]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 22:05



предишните ми прегрешения бяха какви ли не шоколади,бизквити,ядки,сладки,сладоледи и изобщо калори4ни неща.Днескашното ми прегрешение е половин кренвирш с 50 гр кашкавал и 50 гр бадеми,оба4е леко ми е тежко.И половин литър кола лайт!!!!
и едно кило да е отгоре,пак ще го свалим.....
утре наказание оба4е-на вода и тва е!
ина4е спокойно-и ние сме хора,нормално е да ни се приисква и нещо по-разли4но от оби4айното



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Автор sema (african)
Публикувано27.01.05 22:34



Ама става дума за седем зелеви сърми! Разбираш ли - това си е доста сериозно. Явно от темата "предлагам" съм се ядосала яко! Ама яко! Както и да е ще си легна с едно хубаво и приятно чувство, че не съм сама грешница на този свят. А ти с тия кафета на гладно - ужас, ама как си жива още. Внимавай, хей. Уморих се да ти повтарям. По-добре чай от билки или плодове! И аз съм утре само на разтоварване!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 23:15



еееее 7 сърми,нищо не са,не се вживявай толкова,4овешко е,утре ще си поправиш грешката като намалиш калориите.А за кафето на гладно-така го пия от години и се 4удя как още съм жива хехе,знам за кви поразии на организма става въпрос.Стигна ли 60 кг и по4вам НВД,съответно няма да пия кафе на гладно.А за темата "предлагам" стана наистина мазало и аз леко си изпуснах нервите,но тоя глад ни прави малко напрегнати...



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 00:06



И аз съм го правила този номер, само че не със сърми. Затова си имам запас от английска сол. Доста брутален вариант но притъпява донякъде ефекта от храненето. Пробвай другия път да хапнеш нещо без въглехидрати. Така организма ти няма да усвои много. Аз понякога се залъгвам с лукчета или карамелчета. 1-2 бонбона са около 35 калории



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: kito]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 04:05



Хапвам по малко...и ще хапвам,защото доста време карах на глад,плодове,някои зеле4ук..Но да ви кажа,като знам колко трудно ги свалям тия кг, и сега не ми се захранва...но няама на4ин,може да мина на НВД,не сам решила,а се бях заканила да не го правя...



Тема zastoiнови [re: Keran]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 11:35



pri men kg-te ne myrdat i s gram,dori nishto da ne qm,taka 4e ot dnes po4vam ataka s fitnes,a ima i kakvo da se stqga-mekica sym!



Тема Re: zastoiнови [re: nemesis]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 22:04



Няма да се отчайваш = нормално е! Е сега е момента да не минеш в другата крайност - преяждането от отчаяние, че стрелката не мърда! Внимавай! само след няколко дни - може и 10-15-20 ще видиш резултата "назад", но за бога почни все пак нещо да ядеш! ПО-МАлко!



Тема napredнови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 23:15



mi kazaha mi da napravq udarno uveli4enie na vyglehidrati i kalorii-taka 4e dnes hapnah pove4e ot obiknoveno-dva krenvir6a,ka6kaval,qdki i malko 6okolad...i ot utre pak ataka-mi po4vam da pravq nqkvi eksperimenti-trqbva da pomrydne taq strelka.Ambicirah se i s toq fitnes-mislq 4-5 pyti sedmi4no da se potq v zalata....izob6to toq pyt nikakvo otkazvane,shte si stigna celta na vsqka cena-moje da ne e tolkova byrzo,kolkoto si mislih...no s jelanie i volq shte se polu4i.Bydete s men,momi4eta! Shte uspeem,ima si na4ini



Тема Re: napredнови [re: nemesis]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 23:49



zdr. i az sam v zastoi ot izvestno vreme i dnes napravih nqkakuv ujasen kalorien udar, uj da se normalizira metabolizma mi no mai malko se olqh...izqdoh 250gr izvara, 250gr ka6kaval(dosta mazen), polovin dieti4en 6okolad,polovin kiselo mlqko 2 % i edna 4iniq pile6ka qhniq s smetana. a i 3 bezkofeinovi kafeta s smetana!ujas. no sega otivam na fitnes!i ot utre pak nvd...dano da se mrudne strelkata na kantara



Тема Re: napredнови [re: mia]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 00:48



mi dano ima smisyl ot tova nashe preqjdane kaji-re4i,ako nqma smisul dano pone ne ka4im edno kilo uf...



Тема Re: napredнови [re: nemesis]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 08:12



И аз малко се предадох...ама малко,и сега си мисля,направо да скрия кантара,ако мога да изкарам 1 седмица без кантар ще е небивал успех!Утре и аз ще гледам да компенсирам....да ви кажа,ве4е се изморих...живота ми стана-глад и кантар,на какво прили4а това?Кога ще стана 55..? Толкова пак трудно да се свалят тия кг!!! Цял живот ли ще сме така беееееееееее???



Тема Re: кантарнови [re: Keran]  
Автор sema (african)
Публикувано29.01.05 08:27



Това с кантара е голяма психоза, да знаеш! И наистина е редно и правилно да се мерим веднъж седмично... В момента на колко кг си?



Тема Re: кантарнови [re: sema]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 08:38



На 62.....бях 72....искам да сам 55,висока сам 161. Свалила сам ги за 1 месец..Добре се 4увствам,нямям оплаквания,ама и аз си мислех,4е ще се топят като сняг,а то ...Защо такива глупости сам си мислила,като колко години ги вла4ех тия кг....а сега искам да стана 55 за маесц?Голямя тапотия...Утре ще по4вам някаква по раздвижена програма...много ходене,фитнес,имаше нещо дето се омотаваш с найлони...искам да се сабудя след 1 месц,и вси4ко това да е минало...ама няма!Защо не исках да заспя за 1 месец като ядях като ламя,каквото ми попадне пред о4ите?Няма угодия,бреиииии!!!



Тема Re: кантарнови [re: Kepaн]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 12:40



Здравейте пак,много се издъних от последния път когато писах и всичките ми благородни намерения отидоха на кино,но от днес съм твърдо на плодове и чай и така 20 дни и после 10 захранване.И като се върна в края на другия месец в България ще казват:"уууу,роди преди 2 месеца,а колко е отслабнала."Шегата на страна обаче няма за кга да се отлага и вече изчерпах репертоара с извиненията.В момента съм 66кг при ръст 163.Стискайте ми палци да не се ожаля предварително и да успея този път.



Тема Re: кантарнови [re: sunshine]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано29.01.05 13:50



Mомичета,снощи гледах "Шоуто на Слави"...най ме интересуваше резултата на Лора,тя нали малко беше от моята категория Беше ми много любопитно какво е постигнала за 3 седмици с глад и фитнес.Ами 8 кг не са малко!!!!!!!!!!!!!!!! Пък и тя беше видимо променена...Искам и аззз

Вчера си накупих диетични храни...уф...ама май глад само.Междудругото какво ви е мнението за соевите храни-шницели са май.Варени са много вкусни,пък и нямат толкова много въглехидрати.

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: кантарнови [re: Mapиca]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 14:25



определено не е само глад,аз 12 дни съм на фотосинтеза и по4ти не мърдам с кг-те,така 4е от в4ера по4нах по 4ас-4ас и половина фитнес,мисля да го карам през ден засега,после всеки ден.....и естествено пак ограни4ения максимални в храната.Лора наистина и мен ме изуми,за три седмици 8 кг леле мале,сигурно се е разбила в тоя фитнес ама и тя си каза,4е нищо не е яла.В4ера се освиних леко ама дано е в мой плюс,просто се 4удя какво да направя ,за да раздвижа пак стрелката на кантара,ама надолу..



Тема Re: кантарнови [re: нeмecиc]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 17:22



koq e taz lora?



Тема Re: кантарнови [re: az]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 20:36



И аз не знам...Но ако ме питаш кои са намесис,сема,милена 69,аз...и др. жеднага ще те светна!



Тема Re: кантарнови [re: Kepaн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 09:32



светни ме ;-)



Тема Re: кантарнови [re: aз]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 09:43



Да се отчета за вчера: -1кг, в момента съм 65.Беше малко критично положението снощи,но удържах фронта.Мъжът замина в командировка за 4 дни,така че ще ми е по-лесно без него.Остават още 19 дни до захранването.Днес определено се чувствам по-добре.



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Автор sema (african)
Публикувано31.01.05 07:20



"Лиз Хърли си лягала гладна
Лиз Хърли си призна, че си ляга гладна, за да има перфектна фигура. Актрисата, която наближава 40-те, си позволявала съвсем лека закуска, почти толкова оскъден обяд и само съвсем дребни залъгалки през деня. А когато гладът станел нетърпим, Лиз хапвала един банан или шест стафиди. "

Е, това ако не е объркан метаболизъм - здраве му кажи! Е, не искам да съм на такъв режим!!!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 08:03



az pyk iskam da sym liz hurley . bih se prejalila za rejim
a :P



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: az]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 11:54



Днес ми е 3 ден ,до тук - 1,5 кг,ама на мен ми се струва малко.няма да се тегля непрекъснато,защото много се демотивирам.Иначе се чувствам отлично,много бодра и работоспособна,а го правя за 1 път.



Тема sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: sunshine]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 21:30



kolko kilca imash da mahash ti? e za 3 dni 1,5 kg e super.Az dve sedmici bqh v zastoi i ne mrydnah izob6to,makar 4e bqh na edin greipfrut na den,predstavi si kakuv ujas prejivqh! Taka,4e se radvai na tezi rezultati.Kakvi sa ti merkite?S teb sme,az ot 72 kg (kato po4nah),ve4e sym 63 i zapo4nah da se 4uvstvam dobre v svoqta koja,haresva mi kak se oformq tqloto mi i izob6to samo4uvstvieto mi se vyzvry6ta,nqmam buzi,korem....sega shte ba4kam samo za bedra i hansh.Prodyljavam dietata i vklu4ih prez den fitnes,daje kogato moga i vseki den shte hodq.Nishto ne moje da me nakara da se otkaja i da izpadna v depresiqta,v koqta bqh zaradi typite kila! taka,4e davai napred!



Тема Re: sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: nemesis]  
Авторpepy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 21:56



Здравейте на всички!
Аз за пръв път влизам в този клуб, но имам доста опит с диетите!!!До колкото разбирам вие добре се справяте. Току-що направих диетата с "Зелевата супа" една седмица -и минус 3 кг.Сега съм 56кг. при 160 височина.Имам за сваляне още 4кг. и се чудя как да продължа.Днес се ровя в Интернет за Новия хит в Америка - диетата "South beach" .
Има ли някой от вас опит с тази диета?



Тема Re: sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: pepy]  
Автор sema (african)
Публикувано31.01.05 22:51



Пак диети - а после?



Тема Re: sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 23:47



sema,ako znaesh kakuv ad beshe obraza mi v ogledaloto.....prosto niamashe na4in da pogledna hrana....dieti,dieti,e da ti kaja i na men mi pisna,no nqma na4in-imam da svalqm kum 10 kila oshte.....pyk na4in za zadyrjane na kilogramite-ami bi trqbvalo da e postepenno zahranvane i vnimavane cql jivot kakvo qdesh i po kolko.ne vijdam drug na4in.



Тема Re: sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: nemesis]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 00:42



Намесис,абсолиутно си права,то4но така е...идва момент,в ,който разбираш,4е друг на4ин нняма,или сега,или онова от утре,дето никога не идва,а само ти добавя по още някой кг,ще ти види сметката...Момента на осьзнаването ,4е е дошьл момента,и отлагане Няма!



Тема Re: sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: Keran]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 00:56



imenno s tova otlagane ot utre i natupkvane kato zaposledno q dokarah do tova polojenie-kompleksi,depresiq i ujasen vid,sega e drugo....i tozi pyt shte dostigna celta si-imenno 55-53 kg! Tova mi e me4ta,mislq da q osy6testvq!



Тема Re: OTCLABVANEнови [re: Keran]  
АвторBLUE (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 00:59



Zdraveite na vcichki v kluba.
Az ot ytre shte ce xvashtam na xoroto c gladyvaneto- plodove i chai edin den, selenchyzi na drygiat. Taka niam da mi ctane bezinterectno. No ce chydex dali moga da pia kaffe c milk ili e ne e razresheno pri tozi rezim na xranene.
Molia daite me cjvet. Neznam ot kjde da zapochna.



Тема Re: една проста сметканови [re: nemesis]  
Автор sema (african)
Публикувано01.02.05 07:21



Свалих 5 кг, или 10 кг с глад! Добре - хайде да направим разбор, колко от тези "загубени" кг са истинските мазни депа? Не повече от 20%, т.е. те са си там и само чакат, мамицата им - пак да ги заредим!. Аз почвам все повече да се ориентирам към тяхното унищожаване, а не към връщане стрелката на кантара! надявам се разбираш какво имам предвид!



Тема Re: OTCLABVANEнови [re: BLUE]  
Автор sema (african)
Публикувано01.02.05 07:24



Ако минеш стриктно на плодове и зеленчуци - май не е много разумно кафето да е с мляко, знам ли!



Тема Re: една проста сметканови [re: sema]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 08:04



добтро утро честит ви февруари. аз съм на разтоварващ ден днес, защото снощи наистина се олях:) чай чай и доста спорт :)



Тема Re: sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: nemesis]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 10:02



nemesis,тази сутрин се премерих 63,5.Започнах в събота от 66.Трябва да стана 55 до края на този месец,а после 50.Стриктно спазвам диетата,ям мандарини,ягоди и праскови,защото от ябълки ме боли гастрита.Ще карам 20 дни,а после 10 дни захранване.За 1 път я правя и за сега съм свежарка,имам уреди у нас,ама нещо ме мързи,обаче трябва да започна най-скоро да си стегна тялото,че след тези бремености ми се разказа играта.



Тема sema i razbora ;)нови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 11:47



emi vij sema,neznam s glad kakvo sym svalila,moje i da si prava-da sa muskuli i voda,oba4e izglejdam dosta dobre,dupeto i kylkite mi sa dale4 po-myni4ki,korem4eto mi e hlytnalo i si slagam letnite dynki ot 2000-ta godina,za pyrvi pyt ot 4 godini se naviram v tqh i vsi4ki mi kazvat,4e sym otslabnala i me pitat kak.Taka,4e az sym dovolna ot sebe si.Bila sym na NVD-s 1200 kalorii ne slabeq,taka 4e shte go izpolzvam za rejim za zadyrjane na tegloto-no sled kato stana 55 kg



Тема Re: sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: sunshine]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано01.02.05 12:19



По принцип нали ябълките били най-полезни за диети,най-много изчиствали организма от токсини и т.н.,но да ти кажа и аз съм забелязала,че ме боли гастрита.Засега съм на салата само,така и не успях да мина на плодове...Даже и си пека едни питки от ръжено брашно,но трябва да престана с това вече

Само плодове му е майката и глад,глад,глад....

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: sunshine i drugi otslabvashtiнови [re: Mapиca]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 12:47



ох ябълките са полезни ама така ги мразяяя не мога да ги ям,принципно и плодове не оби4ам,ама като те налегне глад....направо ми се струват вкусни



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Автор tweetyd ()
Публикувано01.02.05 13:55



Здравейте на всички!!!!!!
От днес и аз съм с вас. Вече 1 седм. съм на НВД и -1кг., но нямах почти никакво движение.
От днес съм на аеробика 2-3 пъти в седмицата та да видим! Започвам от 160см. и 60кг. крайна цел 50кг. Не бълзам имам още 7м. Но ако успея по-бързо по-добре



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: tweetyd]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 15:39



Добре дошла и ти! Успех!



Тема някой ще ме подкрепи ли на лунната?нови [re: нeмecиc]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 15:41



от днес ве4ерта по4ва новолунието до 3ти сутринта.Кой ще гладува с мен?



Тема Re: някой ще ме подкрепи ли на лунната?нови [re: нeмecиc]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 16:05



Аз ще те подкрепя,и без това имам голяма нужда от малко въздържане в яденето.



Тема Re: някой ще ме подкрепи ли на лунната?нови [re: Eли]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 18:29



от колко часа е туй?



Тема 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: aз]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 19:41







Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 20:04



значи тази нощ от 2 сутринта до 2 на трети? сори ама съм малко зле с тез лунни



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: aз]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 20:20



ot 21.27 tazi ve4er do 9.27 4etvyrtyk



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 20:24



почваме!:) правя си кафенце по повода. решила съм да спазвам всички фази на луната от тук нататък. да почива тоз стомах:)



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: aз]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано01.02.05 22:12



И аззззззззззззззз
Защото накрая ще ограбя една банка и ще си направя липосукция,понеже заплатата не ми стига
Писна ми!!!!!!!!!!!!!!!! То това е голямо наказание..нищо почти не ям,само салати и тия ръжени сухари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: Mapиca]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 22:16



spoko!!!!!! ima i po-zle ot teb! Az sym na fotosinteza ve4e
Koi kvoto si go napravi nali znaete-drug ne moje da mu go napravi
da vidq 60 kg i 6te se uspokoq-do togava GLAD



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: nemesis]  
Автор sema (african)
Публикувано01.02.05 22:23



Господи пак ли не трябва да се яде или какво?



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 22:32



ami daaaaa-pak na vodi4ka :P za men nishto novo de



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: nemesis]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано02.02.05 01:22



Мисля си,какво ли би било ако се върна към стария си начин на хранене...сега не свалям много,но по принцип каквото хапнаи веднага ми се лепи.Ако днес и утре хапвам нормално-закуска,обяд и вечеря,с хляб и нещо сладко,както правят всички,на третия ден вече не си влизам в панталоните!!!!
И не само аз съм така..

Значи....цял живот така
Е,не е чак толкова лошо момичета.Поне ще живеем по-здравословно и няма да тъпчем телцата си с всевъзможни буклуци!
Не знаеш какво печелиш ,когато губиш т.е. ние знаем какво печелим,когато не ядем!!!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: Mapиca]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 07:00



Да,така ве е цял живот....ве4е сьм сигурна...



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: nemesis]  
Авторceмa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 07:11



От полученият ми вчера анализ на хранителният ми режим става ясно, че аз три седмици на практика съм си гладувала и тези допълнителни лишения по време на "фази луна" практически при мен няма как да действат!'Щото аз си гладувам по принцип! Освен това - напълно съм си сдухала метаболизма - та сега първо с това се заемам и да ти кажа честно - ядене му е майката. Обаче.... Освен това си мислех, че ми е разтеглен стомаха - няма такова нещо - съвсем в норма съм си - 500 мл на прием. Обаче сега ще внимавам какво съдържат тези 500 мл.
Та в този ред на мисли - май съм аут за сега по отношение на луните!



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: ceмa]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано02.02.05 12:21



E,поне няма да ти тежи колкото на мен

Ужасно съм гладнаааааааааааа

не може ли поне...малко...нещичко...помооооооощ,викайте линейка!!!!!!!!!!!!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема марисанови [re: Mapиca]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 12:34



и аз умирам от гладоба4е се държа засегаискам да видя изобщо има ли някакъв смисъл от тия луни утре като се премеря казала съм си-само да стана 60 кг и ще се захранвам по мъни4ко в стил НВД,защото нямам сили пове4е за зверски глад....Мариса,ти докъде я докара,колко свали за колко време?сега колко кг си и на глад ли я караш?



Тема Re: 2, сряда, 09.27 ч - новолуниенови [re: Kepaн]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано02.02.05 12:50



по-добре така всъщност,отколкото да се ужасяваш от образа в огледалото си

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: марисанови [re: нeмecиc]  
АвторKoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 16:37



Само да успокоя отчаяните, че всъщност днес не е новолуние, а последна четвърт - така че не е толкова фатално ако не го спазвате... Новолунието е на 9.02. - виж тогава си е задължително..
Аз засега съм на вода и кафе, пък ще видим до вечерта..


Form is temporary but class is permanent.



Тема Re: марисанови [re: Koтkaтa]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано02.02.05 16:39



дано си права,защото ве4е го наруших каквото и да е било

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: марисанови [re: nemesis]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано02.02.05 16:44



дам,заблудила съм се,9ти е новолуние

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: марисанови [re: nemesis]  
АвторKoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 16:46



Лунен хороскоп
Планирайте времето си според фазите и знака на Луната

Фази на Луната

Последна четвърт 02.02, 09:26
Новолуние 09.02, 00:28
Първа четвърт 16.02, 02:16
Пълнолуние 24.02, 06:53

Това намерих аз за фазите през февруари, така че хапвай си, нищо кой знае какво не е станало. Обаче на 9-ти и 24-ти....


Form is temporary but class is permanent.



Тема немесиснови [re: нeмecиc]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано02.02.05 20:35



Ами какво да ти кажа..срам ме е,няма с какво да се похваля.За 10 дни-3 кг...не е това,което исках,но и честно да си призная не съм гладувала истински,в смисъл чай и плодове.Ограничавах се,ядях само салата и тия тъжени хлебчета и сухари дето си ги пека и супички понякога.
Затова и не се обаждам много де

Не искам никоя да е като мен,чувате ли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Само напред и не се отказвайте!!!!!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: немесиснови [re: Mapиca]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано02.02.05 20:40



напротив,за 10 дена цели 3 кг си е за хвалене,аз какво да кажа,4е ве4е по4ти не свалям,така,4е по4нах по малко да се захранвам следващата атака ще е като стана 60 кг

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: немесиснови [re: nemesis]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано02.02.05 22:42



Е да мила,ама ти виж колко много си свалила вече!!Трябва да се гордееш със себе си,направила си нещо много важно за теб самата и си доказа,че можеш!

Харесвам хора като теб,такива с характер!
Имаш малко застой,но ако минеш не НВД както мислиш,може би нещата ще си дойдат на мястото и ще свалиш още.
Стискам ти палци

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: немесиснови [re: nemesis]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 09:52



Здравейте и аз почвам от днес от доста време я чета тая тема и предишната и все се каня и все нещо ме спъва...несериозна работа:(
Както и да е пробвала съм глад, нвд, залеви супи и кви ли не глупости открих че за мен наи доброто средство е глад не за друго а щото хапна ли нещо различно от плод пък било то и съвсем малко това сиакаш ми отваря вратичка да се наям като прасе:((
Та 69 кг ръст 163 цел до края на февруари 60!
Всъщност краината цел е 55 ама постепено
Стискайте палци и давайте кураж че е трудно както знаете
успех на всички



Тема Loraнови [re: Lora]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано03.02.05 17:31



Здравей Лора!
Добре дошла в "групичката на Шарко"

Успех!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Кераннови [re: Mapиca]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано03.02.05 19:53



мили4ка,как върви при теб? Кажи ми по4на ли да си хапваш и какво то4но,по колко пъти на ден и коли4еството.Аз съм 62-63 кг ве4е и си правя мое си захранване,с него се надявам да стигна до 60 кг и после една последна атака до заветните 55! :) 4акам с нетърпение отговор

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Кераннови [re: nemesis]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:21



Браво на теб!Видя ли,4е кантара се предаде,това я страхотен резултат!
Аз сам добре,и аз не се предавам,но свалянето става по бавно,което си е обезкуражаващо...по4ти сам на 61..но ден горе,ден долу...не мога да ги закова всеки ден да показва едно и сьщо...Искаше ми се да свалям много барзо,както преди ставаше,ама не ставало така...и сега ще 4акам.Имам моменти на гоям глад и така ми се иска да си хапна нещо по-забранено...но дано не се отпусна,но преди по не ми се ядеше...



Тема Re: Loraнови [re: Mapиca]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:39



Здравейте всички ! И аз се присъединявам към вашата "групичка на Шаро".
155 см, 57 кг , цел - 52 кг. От 62 кг до тук ги свалих с ъс Златното чудо, няколко луни, 1 седмица Зелева супа (-3 кг). Сега започвам новия хит - диетата Саут Бийч и ще ви кажа има ли ефект при мен. Някой от вас има ли опит с нея? Лекарите са насадили горкия Бил Клинтън на тази диета.
Пожелайте ми успех !



Тема моми4етаааа?нови [re: нeмecиc]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано05.02.05 13:36



моми4ета,как върви? аз тези дни позарязах глада и се храня в НВД стил,само 4е по-малко от препоръ4ителните 1200 калории,имах 4увството,4е съм надебеляла,но кантара си показва 63 кг отново,не съм и отслабнала,така 4е тези дни съм замислила да заформям следваща атака с глад.Хайде Керан,сема,Мариса и другите...Къде сте? Разказвайте как върви!

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: моми4етаааа?нови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 13:42



аз се въртя между 56-57 и трябва да си купя метър за да се меря!!! днес съм изяла 1 капучино 1 кафе, 1 шоколадов бонбон 1 портокал 1 банан 50 гр бадеми, 1 антибиотик:( и 1 литър доматен сок- досега:)



Тема Re: Loraнови [re: Pepi]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 13:43



хахаха ама ти си като пеперудка от диета на диета. успеех:) соутх беацх си е здравословна . аз я харесвам само дето се измъчвам от толкова безвъглехидратие:)



Тема Re: моми4етаааа?нови [re: aз]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано05.02.05 13:53



искам и аз 56-57 кг като теб

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: моми4етаааа?нови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 14:25



ами като гледам няма какво да те спре. само гледай да си здрава! и 56-57 , че иначе е леко безсмислено:) не се изнасилвай .



Тема Re: моми4етаааа?нови [re: aз]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 18:35



имам една приятелка, която като я питаш "Какво яде днес?" тя ти отговаря "2 кафета и една кола!" Напомняш ми за нея:))



Тема Re: моми4етаааа?нови [re: nemesis]  
Автор sema (african)
Публикувано06.02.05 06:23



Ехоо-о-о-о тук съм, обаче работя на други обороти! Е, стига вече стоя глад - не разбираш ли, че няма да стане толкова бързо. Караш организма си да кара на сейф мод. Увеличи малко калориите и някакви "фитнес" занимания и си дай почивака на изтоштения организъм - поне 3-4 седмици и после пак атакувай! А бе, ще станеш на пустите 60 кг, ама по-кротко - нали не искаш да си ги върнеш старите? Изчакай, бъди разумна.




Тема Re: моми4етаааа?нови [re: sema]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано07.02.05 02:15



Здравейте!

Извинявайте,не съм писала отдавна,просто имах много работи на главата си.
Ами при мен...нямам какво толкова да се похваля-свалила съм още един.значи стават общо 4..

Не,да ти кажа Сема,ще мина на глад като Немесис.Пина ми вече
То вече се видя,че не мога да да се побирам в старите си дрехи,а не искам да си купувам нови по-голям размер

Вярно,че трябва да е бавно и постепенно отслабването,но..когато се погледна ми се приплаква..наистина.Е,вече съм под 70,но това не ме кара да се чувствам особено ентусиазирана.

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: моми4етаааа?нови [re: Mapиca]  
Автор sema (african)
Публикувано07.02.05 07:34



Гадът кара организма да черпи запаси от мускулите, т.е. "яде" мускули , а не мазнини! Ония гадните депа си седят там и чака-а-а-а-т да ги заредиш наново някой ден! Ама няма кой да ме чуе!



Тема Re: моми4етаааа?нови [re: sema]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 07:44



Здравей Сема,на какав режим си минала?Каква ти е новата програма?Виждам,4е си много доволна,и тарсисх инфо от всякаде,я ни разкажи моляте.......Как се 4увстваш ина4е,как са кг те?Сваляш ли?Поздрави от мен,много ти се радвам на амбицията,браво на теб!!!



Тема Re: Керан?нови [re: Keran]  
Автор sema (african)
Публикувано08.02.05 07:39



Здравей Керан,
за какво точно търсиш инфо в нет-а?
Каква ми е програмата: всеки ден ходене пеш по 8 км, аеробика три пъти седмично. Храна: никакви картофи, ориз и бял хляб! Меса, млечни произведения и зеленчуци и черен хляб от време на време. Е, оня ден вечерта си имах повод и излапах с кеф едно парче торта (много вкусна), но вчера бях стриктно на НВД-режим и то само салати и месо(агнешко и пилешко), защото ми беше ден с двойни спортни занимания и ми трябват протеини за д не изгарям мускули.
Кг: за един месец - минус 6кг, започнах от 82 кг. Сантиметрите намаляват също и си влязох спокойно в дънките отпреди бременността!Е, още ме поопъват в ханша, ама след месец ще съм ОК! За февруари съм си поставила за цел поне минус 5 кг, ама да видим какво ще стане.
С глад не е полезно да се отслабва - трябва да се яде! А истината е, че без спорт - НЕ СТАВА! Спорта освен отслабване носи имного тонус за цялото тяло!



Тема дружинка,как е?нови [re: sema]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано08.02.05 22:37



Как върви слабеенето,моите хора? Аз тези дни се поотпуснах замалко,но разбира се отново мисля да атакувам.Е този път поспрях с глада,4е нямам сили4ки.От утре ще карам няколко дни на спанак на пюре и яйца.Това е нещо,което адски много оби4ам,пък и си слабея без проблем.Ина4е заради отпускането ми,кантара показва с килограм ка4ен или нещо такова.Но си имах стабилни при4ини и хубави емоции,така 4е няма какво да се ядосвам.Днес не можах да изкарам новолунието на нищо,защото утре имам изпит и не можех грам да се съсредото4а.Така,4е хапнах портокал,половин кренвирш,пар4е ка6кавал и малко ядки.Вие как сте?

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: дружинка,как е?нови [re: nemesis]  
Авторceмa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 07:48



Борим се и се движим все по "назад" по стрелката на кантара!Аз спях да се занимавам с фазите на луната - 'щото за такива гладуващи като нас ефекта е практически нулев. Продължавам в търсенето на подходящ режим на хранене, за да се засили пустия метаболизъм
Радвам се за твоите позитивни емоции!
А какво учиш ако не е тайна?



Тема Re: дружинка,как е?нови [re: ceмa]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано10.02.05 13:13



ами специалност туризъм,втори курс

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: дружинка,как е?нови [re: nemesis]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 00:19



И аз пак съм с вас(старо куче в тоя форум,ако ме помните),продължавам надолу,до целта има още малко.........
Вие какви резултати постигнахте(немезис,керан,сема?)
Аз през цялото това време,към месец и нещо два се опитвам да не ям като прасе иначе на строги диети нещо не ми върви,депресират ме.........и спорта е голяма работа,много добри резултати от него,направо не вярвам на очите си,стягам се и настроението е направо върха.



Тема Re: дружинка,как е?нови [re: Cилвия]  
Автор sema (african)
Публикувано15.02.05 18:48



Стрелката на кантара върви по-бавно назад от колкото сантиметрите.Вчера по случай "Валентин" успях да си вляза в една рокля от преди 8 години, така че за сега при мен всичко е наред!А при вас?
Май е време за тема номер 3 ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.