Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 16.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: кантарнови [re: sema]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 08:38



На 62.....бях 72....искам да сам 55,висока сам 161. Свалила сам ги за 1 месец..Добре се 4увствам,нямям оплаквания,ама и аз си мислех,4е ще се топят като сняг,а то ...Защо такива глупости сам си мислила,като колко години ги вла4ех тия кг....а сега искам да стана 55 за маесц?Голямя тапотия...Утре ще по4вам някаква по раздвижена програма...много ходене,фитнес,имаше нещо дето се омотаваш с найлони...искам да се сабудя след 1 месц,и вси4ко това да е минало...ама няма!Защо не исках да заспя за 1 месец като ядях като ламя,каквото ми попадне пред о4ите?Няма угодия,бреиииии!!!



Тема Re: кантарнови [re: Kepaн]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 12:40



Здравейте пак,много се издъних от последния път когато писах и всичките ми благородни намерения отидоха на кино,но от днес съм твърдо на плодове и чай и така 20 дни и после 10 захранване.И като се върна в края на другия месец в България ще казват:"уууу,роди преди 2 месеца,а колко е отслабнала."Шегата на страна обаче няма за кга да се отлага и вече изчерпах репертоара с извиненията.В момента съм 66кг при ръст 163.Стискайте ми палци да не се ожаля предварително и да успея този път.



Тема Re: кантарнови [re: sunshine]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано29.01.05 13:50



Mомичета,снощи гледах "Шоуто на Слави"...най ме интересуваше резултата на Лора,тя нали малко беше от моята категория Беше ми много любопитно какво е постигнала за 3 седмици с глад и фитнес.Ами 8 кг не са малко!!!!!!!!!!!!!!!! Пък и тя беше видимо променена...Искам и аззз

Вчера си накупих диетични храни...уф...ама май глад само.Междудругото какво ви е мнението за соевите храни-шницели са май.Варени са много вкусни,пък и нямат толкова много въглехидрати.

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: кантарнови [re: Mapиca]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 14:25



определено не е само глад,аз 12 дни съм на фотосинтеза и по4ти не мърдам с кг-те,така 4е от в4ера по4нах по 4ас-4ас и половина фитнес,мисля да го карам през ден засега,после всеки ден.....и естествено пак ограни4ения максимални в храната.Лора наистина и мен ме изуми,за три седмици 8 кг леле мале,сигурно се е разбила в тоя фитнес ама и тя си каза,4е нищо не е яла.В4ера се освиних леко ама дано е в мой плюс,просто се 4удя какво да направя ,за да раздвижа пак стрелката на кантара,ама надолу..



Тема Re: кантарнови [re: нeмecиc]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 17:22



koq e taz lora?



Тема Re: кантарнови [re: az]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 20:36



И аз не знам...Но ако ме питаш кои са намесис,сема,милена 69,аз...и др. жеднага ще те светна!



Тема Re: кантарнови [re: Kepaн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 09:32



светни ме ;-)



Тема Re: кантарнови [re: aз]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 09:43



Да се отчета за вчера: -1кг, в момента съм 65.Беше малко критично положението снощи,но удържах фронта.Мъжът замина в командировка за 4 дни,така че ще ми е по-лесно без него.Остават още 19 дни до захранването.Днес определено се чувствам по-добре.



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2 [re: нeмecиc]  
Автор sema (african)
Публикувано31.01.05 07:20



"Лиз Хърли си лягала гладна
Лиз Хърли си призна, че си ляга гладна, за да има перфектна фигура. Актрисата, която наближава 40-те, си позволявала съвсем лека закуска, почти толкова оскъден обяд и само съвсем дребни залъгалки през деня. А когато гладът станел нетърпим, Лиз хапвала един банан или шест стафиди. "

Е, това ако не е объркан метаболизъм - здраве му кажи! Е, не искам да съм на такъв режим!!!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2 [re: sema]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 08:03



az pyk iskam da sym liz hurley . bih se prejalila za rejim
a :P




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.