Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 21.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 23:15



еееее 7 сърми,нищо не са,не се вживявай толкова,4овешко е,утре ще си поправиш грешката като намалиш калориите.А за кафето на гладно-така го пия от години и се 4удя как още съм жива хехе,знам за кви поразии на организма става въпрос.Стигна ли 60 кг и по4вам НВД,съответно няма да пия кафе на гладно.А за темата "предлагам" стана наистина мазало и аз леко си изпуснах нервите,но тоя глад ни прави малко напрегнати...



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 00:06



И аз съм го правила този номер, само че не със сърми. Затова си имам запас от английска сол. Доста брутален вариант но притъпява донякъде ефекта от храненето. Пробвай другия път да хапнеш нещо без въглехидрати. Така организма ти няма да усвои много. Аз понякога се залъгвам с лукчета или карамелчета. 1-2 бонбона са около 35 калории



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: kito]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 04:05



Хапвам по малко...и ще хапвам,защото доста време карах на глад,плодове,някои зеле4ук..Но да ви кажа,като знам колко трудно ги свалям тия кг, и сега не ми се захранва...но няама на4ин,може да мина на НВД,не сам решила,а се бях заканила да не го правя...



Тема zastoiнови [re: Keran]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 11:35



pri men kg-te ne myrdat i s gram,dori nishto da ne qm,taka 4e ot dnes po4vam ataka s fitnes,a ima i kakvo da se stqga-mekica sym!



Тема Re: zastoiнови [re: nemesis]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 22:04



Няма да се отчайваш = нормално е! Е сега е момента да не минеш в другата крайност - преяждането от отчаяние, че стрелката не мърда! Внимавай! само след няколко дни - може и 10-15-20 ще видиш резултата "назад", но за бога почни все пак нещо да ядеш! ПО-МАлко!



Тема napredнови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 23:15



mi kazaha mi da napravq udarno uveli4enie na vyglehidrati i kalorii-taka 4e dnes hapnah pove4e ot obiknoveno-dva krenvir6a,ka6kaval,qdki i malko 6okolad...i ot utre pak ataka-mi po4vam da pravq nqkvi eksperimenti-trqbva da pomrydne taq strelka.Ambicirah se i s toq fitnes-mislq 4-5 pyti sedmi4no da se potq v zalata....izob6to toq pyt nikakvo otkazvane,shte si stigna celta na vsqka cena-moje da ne e tolkova byrzo,kolkoto si mislih...no s jelanie i volq shte se polu4i.Bydete s men,momi4eta! Shte uspeem,ima si na4ini



Тема Re: napredнови [re: nemesis]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 23:49



zdr. i az sam v zastoi ot izvestno vreme i dnes napravih nqkakuv ujasen kalorien udar, uj da se normalizira metabolizma mi no mai malko se olqh...izqdoh 250gr izvara, 250gr ka6kaval(dosta mazen), polovin dieti4en 6okolad,polovin kiselo mlqko 2 % i edna 4iniq pile6ka qhniq s smetana. a i 3 bezkofeinovi kafeta s smetana!ujas. no sega otivam na fitnes!i ot utre pak nvd...dano da se mrudne strelkata na kantara



Тема Re: napredнови [re: mia]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 00:48



mi dano ima smisyl ot tova nashe preqjdane kaji-re4i,ako nqma smisul dano pone ne ka4im edno kilo uf...



Тема Re: napred [re: nemesis]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 08:12



И аз малко се предадох...ама малко,и сега си мисля,направо да скрия кантара,ако мога да изкарам 1 седмица без кантар ще е небивал успех!Утре и аз ще гледам да компенсирам....да ви кажа,ве4е се изморих...живота ми стана-глад и кантар,на какво прили4а това?Кога ще стана 55..? Толкова пак трудно да се свалят тия кг!!! Цял живот ли ще сме така беееееееееее???



Тема Re: кантар [re: Keran]  
Автор sema (african)
Публикувано29.01.05 08:27



Това с кантара е голяма психоза, да знаеш! И наистина е редно и правилно да се мерим веднъж седмично... В момента на колко кг си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.