Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 20.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: nemesis]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 15:31



след месец ограни4ения съм си същия ПЛОНДЕР ина4е



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:22



да бе , що не ти вярваме:) а майната му на младежа, той ако те харесва ще те хареса всякак. плюс това тъкмо по-нататък ще го изненадваш все по приятно :) ех, тези мъже. какво ли не правим за тях :)



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: aз]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:54



Кукли4ки,жреме е за похжали...от Луната сам минус 1,200 кг...Но се спирам,защото,за 26 дни сам сжалила 9 кг...и же4е стажа опасно...Минажам на захранване,на фрешове,бавно и постепенно...4е нямам много сили да си призная...Но денят го по4нах с диво настроение,и далга барза разходка-40 минутна...И вапреки,4е знам,-не е здравословно,но сам много щастлива...Ако знаете,прили4ах на тетка...72 кг бях !! Сега сам 63...На раст 161!!! Дори малко да ка4а,схте захранвам,и после ще се ограни4авам,но ще се хранйа..след 10 дни,хаиде пак една атака...от 1 седмица,и пак захранване...Абе до 14 фежруари може и да сам 60...колкото-толкова!Аз за тия кг, не можех и да си ме4тая!!!! Много си се харесвам,вапреки,4е имам да свалям още доста,но си е друго...Сега фатката е да запо4вам и с гимнастиките,защото ина4е ще висна от всякаде....Поздрави на вси4ки!



Тема Re: ЗА NEMESISнови [re: Kepaн]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:58



Ох,извиняваите,за правописните грешки с това смешно "ж",ама нали все пиша на латиница,и сега се засилих да се корегирам,и стана голям маитап...ама ще свикна!Молйа за извинвние....



Тема Браво на Керан!!!нови [re: Kepaн]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:48



ей това е нашата героиня браво на нея,преобрази се и изхвърли 9 кг от себе си (това си е цяло агне) и сега продължава по-спокойно.Моми4ета,трябва да следваме примера,защото ние сме следващите,които ще се хвалим.



Тема Re: Браво на Керан!!!нови [re: nemesis]  
АвторKepaн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 19:19



Благодаря ти намесис! да ти кажа ,направо си е героизам...дано сега да ги запазя...Много добре се 4увствам,а как не исках да се поглеждам,как се бях сдавкала...Има още какво да се желае,ама сега по-кротко ще го давам...



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: angels_zg]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано26.01.05 21:28



Момичета...нито грам от вчера!!!!!
Но както прочетох тук,може би,защото съм в цикъл в момента.
Леле как ви се радам,колко сте сериозни и нахъсани всички...аз нещо..може би защот цял живот съм все на диети!!! хихи Мисля да взема и аз да влюбя,то голям стимул е наистина,голямо нещо!!!!!Спомням си преди 3-4 години много бях хлътнала и бях решила,че много искам да "поспихна",та карах 2 седмици на доматки и краставички и после 3 още само на мин.вода с лимон.Резултата беше супер ама....после ще ви доразкажа
Успех на всички!!!!!!!!!!!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: ЗА NEMESIS- ne si! [re: nemesis]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 22:17



Хаиде бе, свалила 8 кг и плондер - не на мене тия. На мен при минус 5 вече ми личи и всички забелиазват ... Ха-ха-ха! Ти продалжавай да не доставяш необходимите минерали и витамини на организма си .... Ох, не ми се почва тая тем. Само те моля да внимаваш! Нали разбра какво стана с УТИ?!



Тема Re: ЗА Керан [re: Kepaн]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 22:21



Браво, хей ти си направо гордост за нашата тема, но почакай и ние ще те стигнем. А сега внимавай със поддържането - едно НВД - защо не си спретнеш на един по-късен етап от захранването, а до тогава "пасем ли, пасем"!



Тема Re: ЗА Керан [re: sema]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 23:13



Сема,да ти кажа,аз бях на НВД,но като ме хвана един запек..казвам ти 1 седмица щях да умра!И не мога да се оправя,какво ли не пих...и я спрях тази диета,минах на плодове и зелен4уци,и се оправих.И сега се притеснявам да я запо4на пак,вапреки,4е много лесно я карам,все едно не сам на диета..Сега се захранвам,пак после ще жидим,нека мине 1 седмица още...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.