Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 16.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: нeмecиc]  
Авторkito (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 01:30



Привет на всички! От днес и аз съм с вас. Стартирам с 70 кг. при 160 см. височина. Следя темата от началото и ви поздравявам за издържливоста.Миналия месец бях на плодове и имах добри резултати но направих много сладко захранване- с шоколад и бонбони и следователно всичко си върнах. Вече мина един месец и почвам наново-този път по сериозно. Смятам да включа и малко tae-bo понеже диетата ми действа много енергизиращо след първите дни.
Успех на всички и дано стигнете лесно и трайно желаните кг.




Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: нeмecиc]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 06:51



Немезис, ама ти доста дръпна и както разбирам - по немного здравословен начин. Имай предвид, че има такива периоди на застой, но на мен лично ми се струва, че само на портокал, кафе и мед - не може да се кара дълго! Хайде спри се малко - замисли се за здравето си! И тия кафета на гладно - хич не ги обичам! 8 кг- за един месец си е направо постижение. Сега след пълнолунието (независимо как го изкарахме) започни малко да си хапваш -НВД. Дай си малко почивка и някъде от 10-15 февруари - пак на твоя си режим. Иначе рискуваш - честно!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: kito]  
Автор sema (african)
Публикувано26.01.05 06:58



Добре дошла и успех! А как точно смяташ да ги сваляш пустите кг?Отчитай се редовно!



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2нови [re: sema]  
Авторelizabet (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:15



i az sam s vas momicheta 1.66 na 55.5 kg , no mnogo iskam da stana 50 napravo mi se struva nevazmojno. Na iabalki i chai sam no ... dali shte stane ... Pojelavam vi uspeh



Тема Re: лунен ден - споко!нови [re: sema]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:51



sema,много си права! съзнавам какво правя и колко е опасно,но за да бъда 4естна главната при4ина е мом4е.Имам много важна среща другата седмица и ми се искаше да изглеждам максимално добре (защото с 71-72 кг беше ужасяващо),просто искам да си върна само4увствието,да се 4увствам комфортно и да намаля комплексите....да си сменя гардероба,да се преобразя.Мисля до към 14 февруари да карам на глад,после наистина ще си по4ина с НВД (само дано не надебелея от него,защото и не свалям особено) и вси4ко ще се оправи.Но застоя си е налице.....глад,глад-стрелката не мърда и това си е,4удя се дали ще изнамеря сили за фитнес...



Тема Резултатите ви от луната?нови [re: elizabet]  
Авторnemesis (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:53



Хайде моми4ета,казвайте - свалихте ли някое кило от снощи (пълнолуние)? Аз не съм мръднала.



Тема Re: лунен ден - споко! [re: nemesis]  
АвторFlabster (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 11:04



Здрасти :) Само искам мнооого да те помоля да направиш дълго и хубаво захранване след глада...поне 10, 4е и 15 и пове4е дни защото ще си гладувала адски дълго време и ако минеш направо на НВД идея нямаш какви проблеми ще си навле4еш на храносмилателната система...те 4аст от тях сигурно ве4е са налице,но поне да ги ограни4иш няма да е лошо ;) И ако можеш да спреш преди 14ти февруари ще е май по-добре за тебе, но ти си знаеш :)



Тема Re: Резултатите ви от луната? [re: nemesis]  
АвторKoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 11:11



1 кг, ама съм в цикъл, така че пак е добре.



Form is temporary but class is permanent.



Тема Re: Отново:сформирам групи4ка отслабващи 2 [re: нeмecиc]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано26.01.05 11:27



Здравейте и от мен!Бях се записала и в предишната тема,но по ред причини започнах диетата едва миналата седмница.Аз съм 173см./66 кг..До преди 2 месеца бях 60,но след като спрях едни хормонални лекарства качих тези гадни 6 кг.Вече почти седмица ям основно плодове и заленчуци(с много малко издънки),купих си велоергуметър и карам по 1час без почивка всеки ден и нищоооо!!!!!Не съм мръднала и грам!Вече не знам какво да правя.Сега съм решила да карам колелото сутрин 1час и вечер 1 час,ако имам време и ще тичам сутрин, ще мина само на плодове и чай и дано посваля някой килограм.Целта ми е 55-56кг.,но ако поне махна тези бързо трупнати 6 кг. пак ще съм много доволна.



Тема Re: ЗА NEMESIS [re: angels_zg]  
Автор milena69 (moga)
Публикувано26.01.05 11:55



Здравей ,много ти се радвам ,че си решена до стигнеш до крайната цел. Eдин съвет от мен ,смени диетата когато дълго време се храниш с една и съща храна организма свиква и вече не сваля. Затова си избери нещо друго.НО МОЛЯТЕ НЕ СПИРАЙ ДИЕТИТЕ .ЗАЩОТО ПОСЛЕ СЕ КАЧВА ДВОЙНО




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.