Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 22.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: немесиснови [re: nemesis]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано02.02.05 22:42



Е да мила,ама ти виж колко много си свалила вече!!Трябва да се гордееш със себе си,направила си нещо много важно за теб самата и си доказа,че можеш!

Харесвам хора като теб,такива с характер!
Имаш малко застой,но ако минеш не НВД както мислиш,може би нещата ще си дойдат на мястото и ще свалиш още.
Стискам ти палци

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: немесиснови [re: nemesis]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 09:52



Здравейте и аз почвам от днес от доста време я чета тая тема и предишната и все се каня и все нещо ме спъва...несериозна работа:(
Както и да е пробвала съм глад, нвд, залеви супи и кви ли не глупости открих че за мен наи доброто средство е глад не за друго а щото хапна ли нещо различно от плод пък било то и съвсем малко това сиакаш ми отваря вратичка да се наям като прасе:((
Та 69 кг ръст 163 цел до края на февруари 60!
Всъщност краината цел е 55 ама постепено
Стискайте палци и давайте кураж че е трудно както знаете
успех на всички



Тема Loraнови [re: Lora]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано03.02.05 17:31



Здравей Лора!
Добре дошла в "групичката на Шарко"

Успех!

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Кераннови [re: Mapиca]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано03.02.05 19:53



мили4ка,как върви при теб? Кажи ми по4на ли да си хапваш и какво то4но,по колко пъти на ден и коли4еството.Аз съм 62-63 кг ве4е и си правя мое си захранване,с него се надявам да стигна до 60 кг и после една последна атака до заветните 55! :) 4акам с нетърпение отговор

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Кераннови [re: nemesis]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:21



Браво на теб!Видя ли,4е кантара се предаде,това я страхотен резултат!
Аз сам добре,и аз не се предавам,но свалянето става по бавно,което си е обезкуражаващо...по4ти сам на 61..но ден горе,ден долу...не мога да ги закова всеки ден да показва едно и сьщо...Искаше ми се да свалям много барзо,както преди ставаше,ама не ставало така...и сега ще 4акам.Имам моменти на гоям глад и така ми се иска да си хапна нещо по-забранено...но дано не се отпусна,но преди по не ми се ядеше...



Тема Re: Loraнови [re: Mapиca]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:39



Здравейте всички ! И аз се присъединявам към вашата "групичка на Шаро".
155 см, 57 кг , цел - 52 кг. От 62 кг до тук ги свалих с ъс Златното чудо, няколко луни, 1 седмица Зелева супа (-3 кг). Сега започвам новия хит - диетата Саут Бийч и ще ви кажа има ли ефект при мен. Някой от вас има ли опит с нея? Лекарите са насадили горкия Бил Клинтън на тази диета.
Пожелайте ми успех !



Тема моми4етаааа?нови [re: нeмecиc]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано05.02.05 13:36



моми4ета,как върви? аз тези дни позарязах глада и се храня в НВД стил,само 4е по-малко от препоръ4ителните 1200 калории,имах 4увството,4е съм надебеляла,но кантара си показва 63 кг отново,не съм и отслабнала,така 4е тези дни съм замислила да заформям следваща атака с глад.Хайде Керан,сема,Мариса и другите...Къде сте? Разказвайте как върви!

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: моми4етаааа?нови [re: nemesis]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 13:42



аз се въртя между 56-57 и трябва да си купя метър за да се меря!!! днес съм изяла 1 капучино 1 кафе, 1 шоколадов бонбон 1 портокал 1 банан 50 гр бадеми, 1 антибиотик:( и 1 литър доматен сок- досега:)



Тема Re: Loraнови [re: Pepi]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 13:43



хахаха ама ти си като пеперудка от диета на диета. успеех:) соутх беацх си е здравословна . аз я харесвам само дето се измъчвам от толкова безвъглехидратие:)



Тема Re: моми4етаааа?нови [re: aз]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано05.02.05 13:53



искам и аз 56-57 кг като теб

"What does not kill you , makes you stronger"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.