Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 29.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za protivozachatychniteнови  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 15:49



Zdraveite, niakyde mi popadna niakakyv post za nadebeliavane sled hormonalni preparati. Az pih protivozachatychnite niakolko godini i naskoro gi spriah. Vypreki, che vsichki mi obiasniavaha, che bi triabvalo da napylneia dokato gi pia, pri men niamashe takyv efekt, chuvstvah se prekrasno. Samo che kato gi spriah i mnogo byrzo kazhih 7-8 kilograma, v ramkite na 3 mesetza mozhe bi. Sega se chuvstvam edna takava tezhka i debela i mi e malko krivo. Virano e, che dosta hapvah tezi niakolko mesetza, no i predi tova ne sym se ogranichavala. Prosto ne sym si promeniala chak tolkova hranitelnia reshim, che da kacha 7 kilograma za 3 mesetza. Ta vyprosyt mi e, niakoi ima li ideia zashto se e poluchilo tova, na kakvo se dylzhi, kak da gi mahna tezi kilogrami. S dieta i sport e iasno che nai-veroiatno shte stane, no me pritesniava poveche zashto se e poluchilo vsichko tova. Kato za kapak na vsichko tozi mesetz ne mi doide, mai pak zaradi hapchetata. Ta niakakva ideia kakvo stava? blagodaria na vsichki.



Тема Re: Za protivozachatychnite [re: Az]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано21.01.05 18:37



Здравей,аз съм на абсолютно същото дередже!!!Пих Диане-35 заради ПКЯ и не качих и грам докато го пих.Септември месец го спрях и от тогава съм качила и аз 7 кг.!!!На мен също не ми идва и то 3-ти месец!Нормално е да се качват килограми от тези хапчета,защото са хормони.Аз си купих велоергометър тази седмица и въртя по 50 мин. на ден(без почивка),ще увелича постепенно минутите и се ограничавам от следко и тестено.Какво да се прави няма начин при всички пили хормони се получава дебелеене.



Тема Re: Za protivozachatychniteнови [re: angels_zg]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано21.01.05 20:03



Беж към чичо доктор да ви провери хормоните.

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: Za protivozachatychniteнови [re: Иpeтo]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 00:01



О,добре,че не започнах да го пия това Диане...преди години ми го препоръча една лекарка,каза ,че било някакъв супер лек вариант(каквото и да означава това).....та пих го не повече от 2-3 седмици и го спрях,защото ми излезнаха огромни подкожни болезнени пъпки по лицето....реших,че жертвата не си струва.....все пак ,кой би спал с пъпчасал изрод?




Тема Re: Za protivozachatychniteнови [re: Иpeтo]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано22.01.05 00:01



ами доста отдавна ги посещавам тия чичковци,но резултат няма.



Тема Re: Za protivozachatychniteнови [re: angels_zg]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 11:09



da, hormonalni izsledvania nikoi ne pravi, tvyrde skypi sa mai, ne sym chuvala za lekar, koito na niakoia moia poznata da e napravil hormonalni izsledvania predi da i izpishe lekarstva. Nito pyk na men pri vsichkite lekari, koito sym hodila, nikoi dosega ne mi e pravil takiva. :(




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.