Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сирене вместо солнови  
Автор alex_iv (алекс)
Публикувано13.01.05 13:11



Здравейте,
В момента съм на диета и не било хубаво да се консумира сол, захар и т.н.
Та въпроса ми е може ли солта да я заменя със сиренето?
Примерно да си хапвам варен картоф и сиренце, доматче и сиренце?
А калорично ли е сиренето?



Тема Re: Сирене вместо солнови [re: alex_iv]  
Автор tinta (мама)
Публикувано13.01.05 14:47



http://healthyfood.info.bg/Calculators/Content_CalcCalories.html
ето ти тука един калкулатори и си проверявай, то зависи отсиренето разбира се, не може да се каже точно колок е калорично ама защо не пробваш със извара например аз също съм на диета ама не съм решила отвсичко да се лиша защото все пак смятам да си ям сирене, какъв е ефекта ако свалиш 5 кила и ги качиш после пак, така че най добре е да се намали количеството и ограничаването напържените неща. Резултата от моята диета аз го виждам след 5-6 месеца. Та погледни го това дето съм ти го пратила а пък ако си го гледала вече значи не съм ти била особено полезна. Искам да тикажа че аз така по моя си начин свалих първия път преди години 31 кг, смятам пак така да го правя защото след бременността и раждането качих 18-19



Тема Re: Сирене вместо солнови [re: tinta]  
АвторKeran (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 15:43



Kakav e tvojat na4in,kakvo pravish to4no,sportuvash li,sega kolko kg si,i kolko iskash da svalish?Az svalih 5-6,ama mi ostavat oshte 10...i sega zapo4va nai trudnata 4ast ot zada4kata,bavnoto svaljane deto moje da te izkara ot nervi...Uspeh.Pishi,koe nai ti pomaga da marda strelkata na kantara nadolu?



Тема Re: Сирене вместо солнови [re: tinta]  
Автор alex_iv (алекс)
Публикувано13.01.05 16:05



Благодаря ти много за сайта. Търся такъв сайт вече 1 месец, но не можах да открия. Затова отново ти благодаря. Сега ще го разгледам детайлно



Тема Re: Сирене вместо солнови [re: Keran]  
Автор alex_iv (алекс)
Публикувано13.01.05 16:11



Моят начин е следният засега поне....
Ям разнообразни плодове, варени картофки, сиренце с тях, солетки предимно вечер, защото вечер е най-проблемното време от деня. Днес похапнах и малко гъбки (само варени). Но незнам защо не се получава, т.е. не отстлабвам.
Иначе съм с малко дете. Нямам възможност за фитнес или друг спорт. Просто правя разни упражнения и най-голямото упражнение за мен е че скачам на въже (правя по 500 подскока).
Не мога да разбера дали отстлабвам. Ей го на сутринта кантара показа 66 кг, а на обяд (преди да съм обядвала) показа 68.....иди го разбери
Висока съм 173 и от бременността съм качила 18 кг. Искам да смъкна поне 8, т.е. да стана 60 (преди да забремения бях 50)



Тема Re: Сирене вместо солнови [re: Keran]  
Автор tinta (мама)
Публикувано13.01.05 17:17



Значи аз се хранех доста разнообразно и попринцип без да лъжа сиказвам че пържени картофи не ядех въобще, лека закуска филиика пълнозърнест хляб с малко яйце по скоро без жълтъка, сирене или извара, кренвирш; през целия ден пия кафе, вода, ям портокали ябълки каквито плодове ти харесвавт,вечер ям нещо което съм сготвила малко гоимнастика когато имам време, свалях бав оама задълго защото свалих 31 кг в продължение на 2-3 години резултата се задържа 6 години обаче забременях и сега имам за сваляне 18, затова казах че поначина покойто отслабвам гледам напред във времето тоест очаквам резултат през юни-юли

няма смисъл да не се яде това или онова защото ти не можеш цял живот да не ядеш сирене или нещо друго, така че това е моето мнение, веднъж съм го приложила ще го приложа пак, дано имам пак успех;))))



Тема Re: Сирене вместо солнови [re: tinta]  
Автор alex_iv (алекс)
Публикувано13.01.05 19:30



Пак благодаря за това, което си ми написала. Аз не ям почти нищо и се чудя защо не свалям килограми. Ама то не ставало за една седмица май:-((((
А какво мислиш за мюсли-то?
Аз закусвах с него, но мъжът ми ми каза, че прясното мляко пък било хранително.



Тема Re: Сирене вместо сол [re: alex_iv]  
Автор abalone_blue ()
Публикувано13.01.05 22:45



Мюслито го ям само с вода.



Тема Re: Сирене вместо солнови [re: alex_iv]  
Автор tinta (мама)
Публикувано14.01.05 11:54



мдаа правилно ти е казал, но аз пак ти казвам че не трябва всичко да изключиш от менюто, нищо не ти пречи да си вземеш нискомаслено мляко, аз по принцип не обичам прясно а кисело, прясно пия само когато имам проблеми;( Това съвсем не значи, че трябва да се тъпчеш със сладкиши и шоколади, или пък с пържени картофи, трябва изчистена и здравословна храна, не казвам нещо против пържените картофки те са вкусни обаче за тях си казвам - те не са за мен;))))
аз за 1 седмица - 1 кг. обаче се храня, и закуска и през деня плодове, знам че за някой това не е много привлекателен вариант, но не предпочитам драстичните методи. Ти като нищо не ядеш и свалиш смяташ ли че цял живот може така - разбира се че не, по добре по бавно ама по трайно, аз винаги закусвам, после през деня само плодове, и вечерям но всеки ден по едно и също време;)))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.