Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Help, пристрастена към сладко!!!нови  
Автор Lara (mamma)
Публикувано26.11.04 22:21



Хора, помагайте
От няколко месеца започнах да ям ужасно много сладки неща, при положение, че никога не съм ги обичала, даже точно обратното - падах си по соленото - чипсове, месце......
А сега няма ден в който да не прекаля с нещо - например кутия с бисквити си я изяждам от раз без да се усетя, хапвам си разни малки шоколадчета така между другото с кафето ...... а най-голямото ми оливане беше когато си купих 300гр сладки и толкова ми харесаха, че ги изядох наведнъж, и въпреки че ми стана лошо продължавах да ги ям докато не свършат....... Не мисля, че със сладкото компенсирам нещо, в смисъл не съм в депресия за да се "лекувам" така.
Просто ужас!
Започнах и да пълнея, то е неизбежно. Спортувам, ама не мога да изразходвам чак толкова много все пак!!
Какво да правя, ако продължавам така ще стана 200 килааа



Тема Re: Help, пристрастена към сладко!!!нови [re: Lara]  
Авторtralala (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 00:07



И аз съм така скъпа.Не знам как да спра,или ям много сладко или по-добре никакво.Бях замислила да го откажа напълно,но нещо не става.Ако има6 предложения,с теб съм



Тема Re: Help, пристрастена към сладко!!!нови [re: Lara]  
Автор LoVe_RuLeS (mad)
Публикувано27.11.04 12:52



Яж няколко дни подред само шоколад(максимум 2 на ден) и нищо друго.Дано ти омръзне сладкото тогава:)



Тема Re: Help, пристрастена към сладко!!!нови [re: LoVe_RuLeS]  
Автор Lara (mamma)
Публикувано27.11.04 15:39



Съмнявам се, че ще стане номера
Първо, че 2 шоколада няма да ми стигнат ако ям само това, и второ - след като ядох сладки до прилошаване и не се отказах.......незнам, абе трагичен случай съм!!!



Тема Re: Help, пристрастена към сладко!!!нови [re: Lara]  
АвторAdiG (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 19:43



I az sam taka naposledak, ne znam za6to. Vpro4em znam. Karah kam godina i ne6to na adski li6eniq- samo polezna hrana i to po mn malko. Posle re6ih da sam normalen 4ovek- da si qm ot vsi4ko po malko, ama ne6to s koli4estvata q obarkah. I vse pak dnes sa 4ista:)))

P.S. Sorry za latinicata, po princip pi6a na kirilica, no v momenta niamam....



Тема Re: Help, пристрастена към сладко!!! [re: Lara]  
Автор PanTer ()
Публикувано28.11.04 14:45



Замести сладкото с много сладки плодове и като ти се дояде сладко хапвай мед, или ако можеш - по-добре топла вода с мед или чай с мед.



Тема Re: Help, пристрастена към сладко!!!нови [re: PanTer]  
АвторAdiG (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 20:22



Да ,ама на мен като не ми се яде мед:) Преди се бях зарибила, но сега освен с тахан не ми се яде. А тахан мога спокойно и без мед да ям. Дори и да се насиля да ям мед, после най-много пак да изям това, което ми се яде...Обаче да се похваля, от няколко дена държа успешно фронта, при това без никакви усилия:)



Тема Re: Help, пристрастена към сладко!!!нови [re: AdiG]  
Автор Lara (mamma)
Публикувано29.11.04 11:30



Ами аз сега започнах нова тактика - не съм изхвърлила нищо сладко от вкъщи, даже накупих още боклуци, но не ги ям - черпя си гостите с тях:)
Идеята ми е да ги имам налични, но да не се изкуша да ги опитам.
Или ако тоолкова много ми се прияде да си хапна нещо малко, с удоволствие, а не да изтичам до магазина и да се нахвърля върху всичко, което видя.

Допълнителен стимул са ми и качените кг, които тъкмо бях успяла да сваля преди време.
Незнам дали ще успея да спра сладкото, но трябва да отслабна на всяка цена, т.к дебела ама хич не мога да се понасям!!



Тема Re: Help, пристрастена към сладко!!!нови [re: Lara]  
АвторУcмиxнaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 16:45



Щом налиташ на сладко, значи организмът ти има нужда от него. Ще ти е трудно да се пребориш с това и да не го ядеш. За това се опитай поне да си хапваш по-малко калорични и по-лесно усвоими от организма следки неща. По-добре яж шоколад, отколкото сладки.... поне са по-малкото зло.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.