Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема klub hranitelni raztroistvaнови  
Автор ENlGMA (***)
Публикувано30.10.04 16:13



както вече предложих нека се съберем..нека направим група..нека си помогнем..
предлагам като за начало да се запознаем..нека всеки, които се чувства по някакъв начин емоционално обременен от храната и желае да се включи да напише името, възратта, ..местоживеенето си..сегашните си мерки..мечтаните мерки,.....нека разкаже за проблема си..от къде и как е започнало всичко....напишете всичко, което ви се иска да споделите...

и ако има и други от София или такива, които имат възможнот да дойдат,...кажете мнението си за въпросната среща...съгласни ли сте...бихте ли дошли...
пишете..нека си помогнем и да излезем от този АД заедно!



bulimi4ka

SENSUA ERGO SUM


Тема Re: klub hranitelni raztroistvaнови [re: ENlGMA]  
Авторellya (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 16:22



az veche kazah,che e hubavo,spored men,da se sreshtnem.

v momenta sym 82kg(175 cm sym visoka)
iskam da stana otnovo 57kg

kolkoto i naludnichavo i neobosnovano da zvuchi,mislq che pri men vsichko zapochna ot stresa i naprejenieto-hranata mi doide kato otdushnik,no toi skoro se obyrna sreshtu men i me prevyena totalno v drug chovek.nqma da izlyja,ako kaja,che otkakto sym taka,samouvajenieto mi se e izparilo i se chuvstvam ujasno potisnata ot kg-te i ot tova,che ne moga da se vladeq...



Тема Re: klub hranitelni raztroistvaнови [re: ellya]  
Авторashli (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 17:17



naistina doniakude e dobra ideqta vie,koito ste ot Sf da se syberete i vidite....
kazvam "doniakude",zashtoto mislia,4e ne e sega podhodiashtiq moment
malko e rano za podobna stupka spored men
po-udobno e da porazgovariame virtualno za nashite hranitelni ili psihi4eski raztroistva i po-natam moje bi edna sreshta moje da e dostaty4no podhodia6ta
zashtoto sega edva li vsi4ki sa gotovi za tova
no tova e izcqlo moe mnenie



Тема Re: klub hranitelni raztroistvaнови [re: ashli]  
Авторashli (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 17:22



v momenta se 4uvstvam istinski neshtastna..
i nastroenieto mi ne e na nivo
ne mi se izliza
ne mi se slusha muzika
ne mi se pravi nishto
i mi se vyrtqt 4erni misli da napadna hladilnika
a ne sym gladna i iskah uj ot dnes da zapo4na na4isto.......
no s tazi slaba psihika moje bi shte se natupcha,shte otida i do blizkiq magazin da si kupq shokoladi....6te si osigurq malko shtastie.....i na drugiq den otnovo shte sum v losho nastroenie....



Тема Re: klub hranitelni raztroistvaнови [re: ashli]  
Автор annnna ()
Публикувано30.10.04 17:39



Като ви чета ми става толкова тъжно.
Бях като вас....
Мисля че и сега съм........
Никой и нищо не помага........
Стреса води до това.........
Хайде да си помогнем заедно. Дано има ефект.
Сега се чудя дали да отскоча до съседното кафе, както правя всеки ден, чудя се дали да си хапна любимите еклери, тарталети и лакомства.
По дяволите!!!!!!!! Скапаната храна!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: klub hranitelni raztroistvaнови [re: annnna]  
Авторashli (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 18:03



kak da si izbiem tezi misli ot glavata!?!!



Тема Re: klub hranitelni raztroistvaнови [re: ashli]  
Автор _anonymous_ (член)
Публикувано30.10.04 18:15



С други мисли. Гладна ли съм? - Не. - Защо тогава искам да ям? - Защото съм тъжна/ядосана/разочарована/разтревожена/и т.н. - Кое ме натъжава/ядосва/разочарова/тревожи/и т.н.? - (причина) - Мога ли да направя нещо по въпроса, без да се обръщам към храната? - И тук идеалният отговор се оказва, че трябва да е "Да бе, майка му стара, глей го колко е просто!", или нещо от сорта. За съжаление аз още съм на фазата "знам защо ям, обаче друг начин да се справя не виждам". Май се оказва, че нямам истински отговор Но предполага се нещо такова да е пътят към постигане на здравословно отношение към храната. Или един от пътищата, няма да изглупявам чак дотам да твърдя, че други мнения не съществуват



Тема Re: klub hranitelni raztroistvaнови [re: _anonymous_]  
Автор annnna ()
Публикувано30.10.04 19:40



Аз пак се наплюсках!!! И то в Лучано.



Тема Re: klub hranitelni raztroistva [re: ashli]  
Авторellya (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 19:48



Lichno za men,nai-loshoto neshto,tlaskashto me kym hranata,e ne loshoto nastroenie,a LIPSATA na kakvoto i da e nastroenie...Reshavam,che ot opredelen den sym na dieta-ne qm do ranniq sledobed,nqmam apetit...otivam do hladilnika i go otvarqm bez jelanie...hmmm,mai ne vijdam v momenta nishto "interesno"(sladko ili pyk osobeno vkusno za men),no q da se natypcha,che mi e typo,nqmam drugo kakvo da pravq(ne che imam i koi znae kakvo jelanie)...poneje se chuvstvam do izvestna stepen bezchuvstvena v moeto systoqnie,reshavam,che s hranata tuko-vij se probudila nqkakva emociq(polojitelna) v men...No veche i hranata rqdko uspqva da se spravi s tazi zadacha-sled preqjdaneto ostava samo fizicheskata bolka,i vmesto da mi se povishi dori i malko nastroenieto,to stava oshte po-cherno,baz da se vloshava,prosto pak ne chuvstvam nishto...

bez hrana-zle,s hrana-oshte po-zle



Тема Re: klub hranitelni raztroistva [re: ellya]  
Автор annnna ()
Публикувано30.10.04 20:00



Извинявай за въпроса, но на колко години си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.