Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови  
АвторEvi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 01:50



Здравейте!
Има ли практикуващи или желаещи за плодово-чаения режим на Лидия Ковачева! От днес 15.11 започвам и ще се радвам ако има някой, който да ме подкрепи!
Целта ми е -15кг а стимула старите снимки!
пожелавам успех на всички и моля ви подкрепете ме



Тема Re: Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови [re: Evi]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 09:08



Hello Evi,

Ne si samichka. Az sam na 14ti den i sam kato tebe na Lechebno Gladuvane. Haide zaedno shte derzaeme. I az iskam da otslabna 15 kg. Ljatoto smaknah 12 kg, sega iskam oshte 15 leka poleka.



Тема Re: Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови [re: Evi]  
АвторLana (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 09:17



Здравей, аз също съм на глад, само че от вчера надявам се да устискам, поставила съм си крайна цел не като брои дни а като свалени килограми докато не смъкна 10 няма да се откажа надявам се :))))
Така че стискам палци на всички дано издържим !



Тема Re: Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови [re: jenny]  
Авторпeпa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 09:20



Хайде и аз съм с вас! Бях го решила още предната седмица. Много се радвам, че има и други желаещи, заедно ще е по лесно. Преди 3 месеца свалих така 10 кг, но си върнах 5 от тях, сега целта ми е -15кг.
Успех!



Тема Re: Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови [re: Evi]  
Авторaдeлинa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 21:57



и аз съм с вас момичета...целта ми е -15 кг...надявам се с лечебния глад да сваля десетина(+захранването) а после ще му мисля...хайде успех!



Тема Re: Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови [re: jenny]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 16:52



Zdraveite banda. Super ja kolko mnogo sme se sabrali. Kak se chvustvate?

Dnes mi e 15 den, shte napravja 30. Chuvstvam se prekrasno, samo deto edna zimna umora me e obhvanala i vecher si ugasvam kato krushka:) A predi mojeh da izlaja njakak si sanja:) No ljatoto njamah podobni problemi, tova si e ot smjanata na sezonite sigurna sam. Dietata ja pravja osnovno na papeshi i bilkov ili zelen chai, zapochnah s raiski jabalki, no te mnogo zapichat i ne e jelatelno osobeno sega kato trjbva da se prechistvame...

Imam mnogo energia. Shto se otnasja do sport: za moment samo varvene (na den 8-10 km), po-natatak shte vklucha i malko jogging i aerobika.

Ne sam si v kashti tezi dni i ne moga da pretzenja kolko kilogrami sam smaknala. Vseki kantar tegli razlichno. Dori v edin magazin probvah 5 razlichni kantara vseki pokazvashe absolutno razlicho pri polojenie, che bjaha renomirani marki kantari:)))

Az v kraja na proletta napravih 30 dnevno gladuvane (jagodi, borovinki i chereshi-super plodove, no nakraja neshto mi bjaha pisnali:)) i 1 week zahranvane i se chuvstvah super prez tzjaloto vreme i posle ne kachih kilogramite vapreki, che vsichko si jadjah. Moja prijatelka napravi 40 dni i posle mnogo trudno uspja da se varne kam normalno hranene. Moje bi ne biva da se prekaljava s brojat dni.

Spored mene kato se mine na normalno hranene istinata e da se kontrolirate s kantar. Vidite li, che pochvate da slagate kilogramcheta, leko raztovarete, uvelichete sporta i nikakvo jadene vecher!!! Taka organizmat shte go izlajete, taka da se kaje, i toi shte svikne na novite kilogrami i njama lesno da gi kachite obratno.



Тема Re: Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови [re: jenny]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 17:12



Успех на всички и от мен.Аз гладувам 7-ми ден заедно с жена ми, като смятам да стигна до 20 дни с последващо захранване от10 дни.Ползвам материали на Емилова и опита на една позната, която е била при нея.Засега всичко е супер, само дето нямам достатъчна двигателна активност.При мен целта е прочистване и качване на килограми и в тази връзка имам няколко въпроса:приложимо ли е това гладуване за поднормено тегло;необходимо ли е след 10-я ден да се пие отвара от картоф+морков+целина;може ли да се пият многокомпонентни билкови чайове?



Тема аз от утренови [re: aдeлинa]  
Авторyфф (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 19:33



толкова много съм слушала за тази плодова диета, че накрая реших - започвам
от утре ябълки и каквото ми попадне друго и вода обаче, чай не обичам:((
омръзна ми да бъда дебела, ама наистина вече!!
да ви призная ли колко килограма трябва да сваля... не няма, срам ме е
и си нямам кантар... това обаче нарочно:)
каквото сваля за един месец, ще го приема за база
и ще се меря оттам нататък
и после пак...
трябва да стана 64!!:-(((((



Тема Re: Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови [re: bobo]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 22:40



Ei Bobo, pozdravlenie i derzaite i dvamkata. Javno shte sme zaedno do kraja:) Tova zvuchi super zaedno sas jena ti da ste na gladuvane. Tazi dieta po princip predi vsichko ima za tzel da te prechisti i da pozvoli na tvojat organizam da sashtestvuva po-estestveno bez toxinite, koito po edin ili drug nachin si natrupal. Ne sam chuvala, njakoi koito da e s nadnormeno teglo da ima problemi da gladuva. Ne se pritesnajvai, njama da se izgubish:))... No sas sigurnost shte se chvustvash mnogo po-dobre sled tova.

Az osven kilogramite iskam da smakna i visokijat holesterol, no znam, che ot raz ne stava ot parvoto gladuvane njamah rezultat. No sam sigurna, che sled vtorijat shte imam dosta podobrenie a i tazi godina sam mnogo vnimatelna kakvo jam;)

A uff, njama drug nachin trjbva da se pochne ot njakade znaesh kak e, no s gladuvane shte stane sas sigurnost. I na mene tzelta mi e 64 kg, makar che i to e dosta daleche ot idealnoto teglo za visochinata mi:) I az ne iskam da kazvam na kolko sam v momenta:)))



Тема Re: Ot dnes 15.11 na plodove i chai!нови [re: bobo]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 22:45



Bobo i Co. za otvarata sled 10 den e jelatelno. Mejdu drugoto, az chestno bjah zabravila za buljonat. Az sashto moga da pija buljon veche. Buljonite po princip ti pomagat da uravnovesish balansat v tvoeto tjalo a i dosta hranitelni veshtestva ti davat zashtoto ti si se lishil ot tjah dokato si bil samo na plodove i chaicheta.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.