Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 10.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Jenny, super si!нови [re: jenny]  
Авторkatia (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 01:29



Iskah da ti kaja, che sum mnogo vpechatlena ot rezultatite, koito si postignala. No iskah da te pitam i za godinite, zashtoto tova e neshto mnogo vajno za metabolizma. Az sum na 24 god, 160 cm, 87 kg. Ti na kolko godini si? Mnogo iskam da otslabna i sum se zapalila mai da probvam lechebnoto gladuvane. Podobno na teb, kachih mnogo kilogrami v USA za poslednite 2 godini (17 kg!!!, Ujas napravo) i veche e kraino vreme seriozno da napravia neshto. Niamam nikakvi zadrvosolvni problemi zasega i holesterola i kruvnoto sa mi v idealnata norma, no ne iskam tova da se promenia v budeshte i zatova ... taka. Ako iskash, mnogo shte se radvam da mi pishesh na apt_fall2004@yahoo.com
Chao!



Тема Re: Za Jennyнови [re: jenny]  
Авторlvana (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 02:22



blagodaria ti za obshirniq otgovor,jenny
opredeleno me stimulirav kraina smetka 6tom vsi4ki mojete da slabeete,zashto i az da ne moga
pri men ne stava vypros prosto za samo4uvstvie
pri men tova shte e nov jivot
vinagi vsi4ko bi bilo po-lesno ako bqh po-slaba
svetouse6taneto e drugo,znam go sys sigurnost
168 sym visoka,69 kg
iskam da stana 55
tova sa 15 kg....neznam kolko glad mi trqbva
sega 6te napravq 30 dena
kato si jertvam i praznicite
stiga sym otlagala s nqkakvi upravdaniq...
kolko kilca da zaloja za 30 dena?:)) 7-8 moje bi
dano
stiskaite palci



Тема Re: Za Jennyнови [re: lvana]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 08:34



Zdravei Ivana,

poneje nikoga ne si gladuvala ne pravi 30 dni. Pochni s 14 dni i zahrani. Napravi pochivka izvestno vreme i pak taka napravi edna faza. Nedei pochva s 30 dni zashtoto gladuvaneto ne e shega rabota. I vse pak sledvai organizmat si osnovno pravilo!!!

Uspeh i pishi kak se chuvstvash.



Тема Re: Jenny, super si!нови [re: katia]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 07:17



Zdravei Kati,

Az sam na 32, spored mene ti dori bi mogla po-barzo da postignesh rezultatite koito gonish. No vkluchi mnogo gimnastika. Az otskoro hodja vednaj sedmichno na bg narodni tanzi i tova e sashto dobra aerobika:). Shte pisha tezi dni:)

Da opredelno e vreme da napravish neshto zashotto izlishnite kilogrami rano ili kasno si kazvat dumata

J.



Тема Re: Jenny, super si!нови [re: jenny]  
Авторl az (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 22:32



Jenni,molja te dai mi email na koito iskam da ti pisha,vazhitena sam ot voljata i motivacijata ti,ot uspehite,i ambicijata da go napravish!Az sam v USA,i imam sashtijat problem kato Katja,tuk ka4ih 15-16 kg...Pozdrav nai sarde4en ot men,i pak goljamo BRAVOOOOOO !!!!!



Тема Re: Jenny, super si!нови [re: l az]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 20:50



Eto Vi edin email na koito moje da mi pishete:)

Az imam ohste mnogo da smakvam i ne sam dovolna vse oshte ot sebe si:)) No taka e kogato takiva kato mene se vzemat v ratze, kogato blatoto stane dalboko do shijata:)

A otnosno USA hranata i az mnogo obicham chicken wings i onion rolls i parjeni kartofki i club sandwiches, no... borbata s kilogramite ne proshtava:)) Vapreki vsichko sam reshila edin pat v sedmitzata da si hapvam kakvoto mi se jade, razbiraite "junk" food, no sam reshila i 1 ili 2 pati sedmichno vinagi da sam samo na chaicheta i plodove. Ne sluchaino modelite sa na dieti i sportuvat mnogo za da sa vav forma;)

Az trjbva seriozno da se zaema s pluvane, zashtoto kakto si misleh, che kojata mi e ok, se okazva, che ne e tochno taka. Kato se smakvat kilogrami ima i dosta kozmetichni defekti, i trjbva da se vzemat griji...



Тема Mojat emailнови [re: jenny]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 20:51



Sorry eto gi emaila:)

debelanka_75@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.