Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 20.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос към пилите Редуктил?нови  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 15:03



Пих Редуктил 3 месеца. Резултатът е 15 кг. свалени. Но сега се притеснявам, че ми се връща апетита и да не би да прерастне във вълчи?
Моля, тези които са минали вече през това да споделят своя опит.



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил?нови [re: Питaщa]  
Автор G3r1 (G3r1)
Публикувано14.10.04 08:00



Може да си ги качиш та и в повечко...Яж помалко докато не е станало късно е моя съвет...Защото аз лично съм пила и...ми се върнаха с 4 отгоре...Доста време ми трябваше след това да ги сваля по нормален начин!



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил?нови [re: G3r1]  
Авторчekak (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 12:56



А каква е цената на Редуктила?



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил? [re: чekak]  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 13:11



250 лева е упаковка, която стига за 1 месец.



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил?нови [re: Питaщa]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 08:57



Аз самата се боря в момента с този проблем. Доста е трудно. Ако някой може да сподели опит, нека го направи.



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил?нови [re: Питaщa]  
АвторPipi (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 15:52



kolko struva tozi reduktil i s recepta li se kupuva?



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил?нови [re: Pipi]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 22:55



250 lv za 30 dni i ne e nuzna recepta, no e dobre da se posavetvas s dietolog



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил?нови [re: Питaщa]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано21.10.04 08:53



Ами кво да ти кажа-определено си зависи само от теб.Значи аз лично пдължавам да си ям както си ядох по време на приемането на редуктила.Предимно плодове,мюсли,кисело мляко,хляб бонус(ако въобще ям хляб),зеленчуци,тук таме някоя ядка,пилешко бон/контра филе,риба,всичко е със зехтин,не с олио и т.н.Основното,което ми помага,,че не се чувствам на диета.При мен се получи така,че по време на пиене на въпросното лекарство си изградих специален начин на хранене,който сега си ми остана.И не се чувствам на диета.Моят съвет е да продължиш известно време на диета,която да не е само глад.Докато свикнеш да си ядеш тека.А най-добре изобщо не приемай новия си начин на хранене като диета.Сама знаеш,че на тялото ти просто не са му нужни повече калорий.Следователно защо да се борим и да не му доставяме НУЖНОТО количество,а не и малко отгоре.Абе свикни с мисълта,че просто вече така си ядеш.И скоро зверският глад ще мине е организмът ти ще свикне да не се тъпче.Поне при мен стана така.Успех!



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил?нови [re: Питaщa]  
Авторdruga pitashta (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 16:35



zdrawejte,
a reduktila ima li stranichni dejstwiq i protiwopokazaniq?
i kakwi sa te?

blagodarq



Тема Re: Въпрос към пилите Редуктил?нови [re: druga pitashta]  
Автор Klodia (not the same)
Публикувано26.10.04 23:21



Има странични реакции-да.Аз лично имах сърцетуп,високо кръвно,припаднах веднъж,силен световъртеж,пресъхване на устата и...май това беше.Представи си да го пиеш за повече от 1 мес какво става!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.