Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 27.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема храната в планината  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 16:13



здравейте всички,

изправена съм пред един голям проблем. ще ме водят на планина за 4 дни, голям преход с приспиване по хижи. преди 3 месеца бях на НВД и от доста време съм и свалих много килограми, и сега вече просто НВД-то ми се превърна в начин на хранете. Та въпроса е каква храна да си взема за в планината, която хем да не ми тежи много в раницата, хем да издържа на топло/студено, хем да е достатъчно калорична и полезна че да се нахраня и в същото време да не ми се лепне нещо.
е някои ако е ходил на планина сигурно знае каква точно храна да си взема?
консерви?
споделете



Тема Re: храната в планинатанови [re: нинa]  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано08.10.04 16:40



имаше една тема по твоя въпрос:)




Тема Re: храната в планинатанови [re: !Пeнka]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 18:06



да това и аз го четох, ама аз не съм за толкоз дни
както и да е
една приятелка ми каза да си взема, синьо сирене, червено вино, хляб бонус зеленчуков, разни сухи меса, ядки разни и такива неща общо взето ..и сирене и кашкавал каза задължително ..ще си взема..то незнам как щеми подейства тази планина, като чувам кви неща се пишат за пирин че била много сложна за начинаещи планинари квато съм аз
ух стискайте палци да оцелея



Тема Re: храната в планинатанови [re: нинa]  
Автор Гъceниk ()
Публикувано08.10.04 22:46



Зависи какъв маршрут си си избрала.



Тема Re: храната в планинатанови [re: Гъceниk]  
АвторYosser Hughes (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 17:05



Ей това за синьото сирене и червното вино е направо страхотно...само че при мен не вършеше работа, защото трябваше да си наема катър да ми носи тубите с вино :)))
Каквото и да вземаш, не си прави сметки за храна от хижите!
Успех и весело прекарване!



Тема Re: храната в планинатанови [re: Yosser Hughes]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 13:15



ама хич не си правя сметка..
то в тази хижа дето бяхме, предлагаша боб чорба и разни такива общо взето сухи неща ..но то всеки си носеше ..беше много хубаво де ..въпреки че подпиинахме винце ..
е катър ти па чак..3 бутилки вино ще те оправят..




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.