Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема А как разбирате,нови  
АвторBъпpocчe (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 12:12



че сте достигнали формата,която сте желали?Идва ли наистина момент,когато ще застанеш пред огледалото и ще си кажешМ"Ето-успях!Перфектна съм!"Ама наистина да го повярвате!Защото преди време наблюдавах една моя приятелка,която не само че отслабна,ами и се вдлъбна.И въпреки това,тя мислеше,че е дебела и не беше доволна от постигнатото.Сега наблюдавам себе си.В момента съм 51кг,висока съм 169см.Според индексите съм прекалино слаба,според майка ми-мършава,според баща ми-кльощава,според съседите-болна.Но аз наистина,ама съвсем наистина не се виждам слаба.Все още не харесвам отражението си.И съвсем онговорно заявявам,че не разбирам близките си.Как могат да ме намират за мършава?
Това някаква странична реакция на диетите ли е,не знам.Но как става така,че всички са противно на моето мнение.Не смятам,че съм си поставила някакви ниезпълними цели.Просто искам аз да се харесвам.А не става!Какво да правя?



Тема Re: А как разбирате, [re: Bъпpocчe]  
Автор reader (тъга)
Публикувано02.10.04 14:36



Лекувай се.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: А как разбирате,нови [re: reader]  
Авторвъпpocчe (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 16:14



OK,мерси за помоща!



Тема Re: А как разбирате,нови [re: въпpocчe]  
Автордъpтичka (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 16:36



Когато бях кожа и кости в никакъв случай не бях по-хубава, отколкото съм сега. Макар че сега килограмите ми са в повече:)
Бях все още много млада, когато разбрах, че от кльощава крава сърна не става (за себе си говоря, ей). Ти на колко трябва да станеш, за да го разбереш?

Сега определено ми е по-весело.



Тема Re: А как разбирате,нови [re: Bъпpocчe]  
Авторmarina (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 17:19



ami to kilogramite ne sa reshavashti za krasiviq vynshen vid stiga da sa v norma...ima mnogo drygi syshtestveni faktori v proporciite-harmoniq v obikolkite merkite , hubava koja, kosa dyljini sekvi ...ako shte da se sydere chovek ot dieti tezi osnovni neshta sa si genetichno opredeleni i mnogo malko mogat da se promenqt. ne znam koga shte se vidish perfektna...no kakvo spored teb znachi perfektna? zashtoto ima edna tochka na otslabvane sled koqto naistina efektyt e otricatelen. spored men ne se vtorachvai tolkova +- 3-4 kg ne pravqt choveka nito drastichno po krasiv nito drastichno po zdrav ...radvai se na jivota i ne se vmaniachavai.
v edno knijle bqha definirali idealno teglo kato harmoniq mejdu gledkata v ogledaloto i useshtaneto v stomaha:) shte dobavq i dobro zdravoslovno systoqnie . a i kato stanesh perfektna - i kvo???:):)kvi sa tolkova neveroqtnite posledici ?



Тема Re: А как разбирате,нови [re: Bъпpocчe]  
Авторmarina (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 17:21



a i na vyprosa kakvo da pravish- koncentrirai se vyrhu drugi neshta :):)
tova e psihologicheski priom za spasqvane ot obsessions. pochni da sportuvash neshto uchi i tn



Тема Re: А как разбирате,нови [re: Bъпpocчe]  
АвторBъпpocчe (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 19:32



Всички сте прави.Само да поясна,че не съм вманиячена.Просто си ям по-малко,ама хората нещо напоследък много ми натякват и аз за това се зачудих...Не стоя гладна,не се съзерцавам в огледалото нон стоп или нещо такова.Не съм в депресия или в нервна криза.Просто все още не съм доволна от тялото си и това е.За мен да си пирфектен сам за себе си е да се чувстваш буквално удобно в своята кожа.А излишните кг ми създават впечатлението,че съм обвита в нещо,което не е мое.Това е.Мерси за съветите!



Тема Re: А как разбирате,нови [re: Bъпpocчe]  
Автор veni1 (непознат )
Публикувано03.10.04 11:46



Може би трябва да се вслушаш в думите на хората около теб! Май ти тбябва психолог! Чела си за анорексията , нали.



Тема Re: А как разбирате,нови [re: Bъпpocчe]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано03.10.04 14:05



Повечето тегловите индекси за жени са брутално завишени. Аз използвам един, които е адекватен. Според него жена висока 169см е нормално да тежи 53 кг. Ако се вземе предвид костната ситема (поне обиколка на китката) може да се каже малко по-точно.

Много важно е какъв процент от теглото ти са мазнините. За жена е добре да са 12-16%.
Прочети тази статия

.





Тема Re: А как разбирате,нови [re: veni1]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано03.10.04 14:12



Ти личен лекар ли си й? Много смели препоръки даваш.
Какво общо има анорексията тук?



Редактирано от Spidercho на 03.10.04 14:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.