Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема моля, кажете минови  
Автор6-цa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 13:08



здравейте. Ходя на комбинирана гимнастика 2 пъти седмично-събота и неделя (повече не мога да си позволя), 2ч. след това не се храня. След 1-часовата тренировка пия само 1 фреш (морков, грейпрут, портокал). Спрях сладкото, умирам от болки в мускулите по цяла седмица след това и искам да ви питам:как мога да започна най-после да отслбавам, какво да пия, ям и какво не? Писна ми да се боря с тези 7-8-*10кг. в повече. Помогнете със съвети, дайте идеи. Благодаря предварително



Тема забравих да добавя..нови [re: 6-цa]  
Автор6-цa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 13:15



играя тази гимнастика добре намазана с антицелулитен гел и увита в найлони. Когато приключа и се отмотая съм мокра като след душ. По време на тренировака по краката ми се стича пот. Това оказва ли някакво благотворно въздействие за организма и отслабването?



Тема Re: моля, кажете минови [re: 6-цa]  
Автор Гъceниk ()
Публикувано13.09.04 13:20



Това, което си започнала е много добре. Хубаво е, че не ядеш 2 часа след тренировката, но нищо не казваш за яденето през останалото време. Спирането на сладкото е хубаво, но е крайно недостатъчно. За да почнеш да сваляш килограми, ще трябва да си създадеш хранителен режим с по- нисък прием на калории - около 1300.



Тема Re: моля, кажете минови [re: Гъceниk]  
Автор6-цa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 13:27



през останалото време...различно
Понякога се изкушавам с няков баничка като закуска примерно, киселомляко на обяд и вечер-месо(пилешко предимно)+ салата
Това добро меню ли е? С каквомога да го обогатя или обедня?



Тема Re: моля, кажете минови [re: 6-цa]  
Авторviper (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 13:33



включи сутрин на гладно 30 минути бягане на място в умерено темпо .



Тема Re: моля, кажете минови [re: 6-цa]  
Автор Гъceниk ()
Публикувано13.09.04 13:43



Забрави всякакви комбинации от ваглехидрати с мазнини в това число и гореспоменатата баничка. За да отслабнеш 8 кг ти трябва постоянство, а не само два дни в седмицата. За закуска хапвай плодове или овесени ядки. Обяд - салата (ако не можеш само на салатка - салата +пиле или риба) За вечеря пак пиле или риба с гарнитура от зеленчуци (бец картофи и ориз) Картофи и ориз яж самостоятелно. Следобед си хапвай плодове, но гледай да са минали поне час и половина от обеда. Махни всякакви колбаси от менюто си. Ако ядеш хляб - задължително пълнозърнест и то най- добре ръжен. За момента забравяш за сладкиши, шоколади, баници, тутманици, гевреци солети и т.н. Чипсовете и ядките няма смисъл да ги споменаваме.
Абе изобщо ще стане с малко ограничения. Спортът два пъти седмично е добре, но със сигурност няма да е достатъчен.
Също така внимавай с количествата. И само на грозде да го караш, ако прекалиш пак няма да отслабнеш.



Тема Re: моля, кажете минови [re: Гъceниk]  
Автор6-цa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 13:50



Няма как да спортувам по-често. С малко дете съм и лед работа бързам към детската градина. Знаех си за баничката-от 1г. се опитвам да отслабна без никакъв спорт и не стана и с 0.1гр.. Сега съм решена да успея като включа и спорт. Ако не стне....ще се самоубия-лишения, тормоз и..ще видим какво ще помогне



Тема Re: моля, кажете минови [re: 6-цa]  
Автор пpинцecaтa (непознат )
Публикувано13.09.04 14:12



О,я по спокойно гледай на нещата. Не си единствената минала през тези терзания след раждане,но щом детето ти ходи на градина значи малко си позакъсняла. Горе главата! Съветите дето ти ги дават мъжете са хубаво нещо само че на никой от тях не му се е налагало прибит от работа цял ден да търчи към градината и после да кара втора смяна в къщи. Моят съвет е да вземеш радикални мерки. 10 кг. са сериозна цифра и с 1300ккал. на ден ще има да се влачиш 100години дебела. За мен единственият ефикасен начин е лечебен глад-от личен опит го казвам.



Тема Re: моля, кажете минови [re: пpинцecaтa]  
Автор Гъceниk ()
Публикувано13.09.04 14:26



Няма да се влачи 100 години. Аз имам две раждания, от които едното е с близнаци и да ти кажа хич и не съм се влачила. И не е позакъсняла, защото първия път реших да отслабвам 2 години след раждането на щерката.
А лечебния глад просто не е за всеки. На мен ми става страшно лошо от подобни изтезания. На всичкото отгоре това нещо е желателно да се прави само под лекарски контрол. И последно - тя хубаво ще ги свали тия килца с як глад, ма после като си ги качи + още 10 отгоре, какво трябва да прави? Да мре ли?



Тема Re: моля, кажете минови [re: пpинцecaтa]  
Автор6-цa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 14:33



това добре принцесо, но как като цял ден съм на работа да ям плодове под час, чайове мразя, за мед да не говорим. Всяка вечер готвя на детето и мъжа. Отчаяна съм!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.