Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 26.04.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Цветна диета"-някой да е пробвал??  
АвторMozi (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 16:32



Преди известно време попаднах на един стар брой на списание"Д&К" и прочетох за една 7-дневна диета,доста разнообразна.Всеки ден отговаря на определен цвят.Някой случайно да я е пробвал?Имаше ли ефект?



Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: Mozi]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 12:28



Като намера мариновани краставички реколта 1984 за едно винце от същата реколта, може да пробвам... винцето...
Интересна диета...ъъъ... и какво се яде през "черния" ден? Маслини? Обаче цветът им е дискусионен... такава претенция съм на цветове, че докато реша дали нещото, дето шъ го ям, е точния цвят, шъ си умръ от глад. Освен тва не ям зеленясал хляб... Абе, дилема.
И дадъв е научният фундамент на тая диета? Че стомаха има очички, та се обърква от многото цветове и смила по-добре едноцветните храни?

Я раздуй тука, че ми стана интересно.




Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: volja]  
Автор Sicily ()
Публикувано05.09.04 13:40



abe hora,misle te be............za6to trqbva da komentirame vsqka hydojestvena izmislica na nqkoi si redaktor ............



Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: Sicily]  
Автор izmislitca (just enjoy)
Публикувано05.09.04 13:50



Мило, мерси че ми даваш шанс да си рефрешнъ и третия ник.
Воля съм, бря, ефирната...

Те от такива художествени измислици на хора, дето гледат да си пробутат списанийцата и вестничетата за бла-бла красота и туй онуй сума ти деца и възрасни изгореха, альоу... Техният бизнес си върви, споко, тука не четат чак толкова хора...
Къф ти е проблемъ, а?
Шъ коментирам сичко, което искам да коментирам.
А ти не ме чети!




Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: Sicily]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 14:03



Освен тва, ни ма учи да мисла, ами ти мисли... щото като имаш парички да си в интернет, начи твойто дете е по в рисковата група, щото има избор кво да яде... тия, дето имат парички колкото дъ не гладуват, нямат проблеми с рънътъ и не я обявяват за отрова и не броят калории, ами набиват...

така че хранителните разстройства и тъпите диети са най-опасни за дечурлята на преуспелите или хайде, не чак преуспелите, ама на хората, дето са си надвили на масрафа... така че вместо да лоясват или да ходят по дебелариуми, някои хора трябва да се погрижат за собствените си дечурля - преди сичку.

Тоест - аз мисла, а ти също мисли, но не ми давай акъли - давай ми интересни поводи за размисъл. Провокирай ме интелигентно. За да стане лаф.
Което и направи, мерси.
И чао - за днеска стига толкова.





Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: Mozi]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 14:17



tazi dieta da ne e za jeni v tzikal



Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: aa]  
Авторвoля (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 14:22



Ква е не знам, ама не заблазявам на тия, дето цикълът им трябва да трае толкова дни, колкото цветове има в основната гама, а па за ония с времетраене + допълнителните цветове, напрао не ми съ мисли!
Авторката на темата, много шъ тъ замола - разкажи ми нещо за гамата на цветовете? Колко са на брой, кои са топли и студени, може пък да се навия.




Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: izmislitca]  
Автор Sicily ()
Публикувано05.09.04 17:28



ne6to mi se stryva,4e ima6 problem..........ti vinagi li si tolkova zaqdliva s hora,koito dori ne sa se oburnali kum teb?
moqt otgovor be6e kum temata,a ne kum tvoqt komentar?ti da ne strada6 ot fobiq,4e vseki te napada a?



Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: Sicily]  
Авторвoля (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 18:31







Тема Re: "Цветна диета"-някой да е пробвал??нови [re: Mozi]  
АвторMozi (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 20:27



Благодаря за милите коментари,направо съжалявам,че попитах
Цветовете са 7,например при зеления се ядат ябълки,салата от зеле и краставици,при белия-само мляко целия ден-това е




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.