Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема малко инфо моля винови  
АвторCлънцeтo (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 15:14



Интересува ме ако спра да се храня тоест карам сам на вода сред колко време ще ми стане лошо(прилошаване, приаляване и тем подобни) знам че за 1 седмица с намален калориен прием тялото влеза в защитен режим или греша? Ако някой е запознат с тея работи по защитния режим на тялото ще бъде супер да сподели и въобще да разкаже какво се случва в тялото когато е на нормална диета на стриктна диета или е оставено без храна за определено време thank you



Тема Re: малко инфо моля винови [re: Cлънцeтo]  
Авторqaw (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 15:48



probvai i shte vidish. moje oshte na vtoria den da ti stane losho



Тема Re: малко инфо моля винови [re: qaw]  
Авторcлънцe (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 16:10



ами аз съм в началото на 3-ия ден нищо ми няма за сега чувствам се супер



Тема зависинови [re: cлънцe]  
Автор Aннa (светулка)
Публикувано17.08.04 16:30



Мисля, че е индивидуално. При мен третият ден вечерта и четвъртият сутринта са препъни камъка. Може би зависи и от това, колко си ял последните няколко дена преди началото на гладуването.

А защо се подлагаш на това въобще? Надявам се също така, че го правиш под наблюдението на компететен лекар, защото прималяването и припадането по улиците въобще не е романтично изживяване и е една ГОЛЯМА излагация.



Тема Re: зависинови [re: Aннa]  
Авторcлънцeтo (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 21:10



Ами искам да си прочистя основно организма за това го правя и покрай почистването да сваля и някой килограм. Както прочетох май и ти си правила такова нещо ....какво чувстваше колко издържа....мерси все пак



Тема Re: малко инфо моля винови [re: Cлънцeтo]  
Автор G3r1 (G3r1)
Публикувано17.08.04 21:57



Писала съм и в други теми-отговарям и тук:Аз издържах до седмия ден вечерта и припаднах на средата на главната в Пловдив и ме е прибрал приятеля ми...Нищо не помня,само като се субудих на другия ден бях на системи...Това е глупаво и не го прави повече от два дни е моя съвет!



Тема Re: зависинови [re: cлънцeтo]  
Автор Aннa (светулка)
Публикувано18.08.04 07:29



Първите два дни беше малко странно усещането. На третия и четвъртия карах само на воля, защото бях гладна много. После получих силен пристъп на енергия и едва ли не не можеш да спра, хиперактивност. На седмия вече не бях много адекватна и мислех страхотно бавно. За малко да припадна в един трамвай. Аз не съм от "крехките" момичета и не мислех, че може да ми се случи - просто престанах на виждам, кръга на вижданото от мен започна да се стеснява в оранжева вълна до точка и ми се подкосиха краката. Събрах си акъла, колко можах, слязох и седнах на един бордюр за 15 минути, докато почнах да виждам и се дотътрих вкъщи.

Ако искаш пречистване, опитай да ядеш само плодове. Ефектът ще е същият. Не се подлагай бна това, излишно е.... и килограмите после се връщат при първото хранене.



Тема Аннанови [re: Aннa]  
Авторcлънцeтo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 21:15



ами ти само на вода ли си била? И аз исках само на вода пък като ми прималее да хапвам по малко мед обаче днеска се наложи да наруша заради едно мероприятие но хапнах само 3 соленки и 2 хапки сладкиш с 5 лъжици мед обаче утре сме само на 5 лъжечки мед обаче не знам защо не ми става лошо нито миг даже пълна съм с енергия и настроение



Тема Re: Аннанови [re: cлънцeтo]  
Автор KamBam (o)
Публикувано18.08.04 22:44



Здравей слънце
Соленки, мед ... не ми харесва изобщо.
Гладуването е много просто - пиеш вода колкото искаш и това е Ако ще похапваш и една лъжичка мед е по-скоро загуба на време.
Прави си поне веднъж еднодневно гладуване на месец и с дълги гладувания не се занимавай като за начало.
При мен след като гладувах седем дена, цял месец бях гладен както никога дотогава. От 73 за месец станах 81, което ми е рекорда . Дългите гладувания са наистина много хубаво нещо, но по-добре първо да си отслабнеш по нормалния начин - с хубава и свежа храна



Тема Re: Ето ти малко инфо! [re: Cлънцeтo]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано20.08.04 11:49



Ако изходим от християнската религия и от хилядолетния опит на бабите ни - тридневното водно разтоварване не е опасно (има такова в постите. Нарича се тримир)

Но за повече не те съветвам. Поне не изведнъж. Пол Брег е описал, че прави 20 дневно такова, но той практикува години наред. Вероятно не е започнал директно с 20 дни, а постепенно е увеличавал продължителността на периодите. Чела съм доста отдавна книгата (първата, която се публикува у нас) и не си спомням точно.

Разтоварването по Лидия Ковачева ще ти свърши същата работа. Освен това има много литература по въпроса. Има и последователи, които могат да ти дават консултации. Може би не знаеш, но д-р Емилова от Варна работи по нейната методика. Отиваш при нея, изсипваш чанта с пари и нямаш грижи!

Има и други, които дават консултации на нещо като горещи телефони - също са лекари. И те "наблюдават" непрекъснато - при поискване от твоя страна.

Но е добре да знаеш механизмите, за да не получиш неприятни изненади. А това можеш да постигнеш единствено с четене. Но не на всичко, което ти попадне, а на подходящи издания.

Пиши ми бележчица и ще ти кажа какво да си закупиш, ако ти се чете естествено и не разчиташ на прочетеното от другите. Иначе колкото хора, толкова мнения.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.