Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 14.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kak ste mi se otrazi?нови  
АвторVicky (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 20:53



Ot izvestno vreme sum na dieta-po okolo 1000 kalorii dnevno plus 1-2 chasa hodene pesha i do momenta otslabnah 3 kg. Dnes oba4e mi pri4ernq i iziadoh okolo 2000. Opasiavam se, 4e sega tialoto mi, koeto e sviknalo s po-malko ste se jurne da skladira i utre ste imam niakoe kilo otgore...Kak da zali4a greshkata?



Тема Re: Kak ste mi se otrazi?нови [re: Vicky]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 21:11



Ако ме питаш, ще ти се отрази добре да преразгледаш начина си на хранене. Днес тялото ти е казало: зареди ме с нормално количество гориво, защото не издържам повече на тормоза, аз имам нужда поне от 1500 калории дневно.
Изобщо не се опасявай, нищо няма да ти стане.
Ако смяташ някой ден да имаш деца, добре си помисли как да оптимизираш храненето и най-вече - имаш ли нежда от свалянето на килогреми.
Форумите по света са пълни с молби и въпроси на отслабващи девойки, които нямат цикъл, защото са се юрнали да свалят килограми.
Накрая: тялото ти изобщо не е свикнало, щом ти е причерняло.
Не можеш ли повече да се движиш, и повечко да хапваш?

Момичета, извинявайте, но се начетох на потресаващи неща във връзка с тия героични опити за отслабване.



Знам колко съм ти несимпатична, но реших да не си мълча.

Ако се поинтересуваш от това онова, би следвало да се опасяваш от друго: от момента в който тялото ти изгуби здравите си инстинкти.



Тема Re: Kak ste mi se otrazi?нови [re: volja]  
Автор allure (temporary)
Публикувано18.08.04 22:42



Здравей, volja !
Много ми допада начина ти на мислене, желанието да помагаш и разпространяваш полезна информация в клуба.
Браво!
П.С.
Защо не се регистрираш ?



Тема Re: Kak ste mi se otrazi?нови [re: volja]  
АвторN:) (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 22:51



Zdravei Volja
Mnogo mi haresva kak misli6 po tozi vupro!!
Predi pazeh nai razlini dieti,glodyvah i kakvili ne glyposti zaradi koito nqkoi den moga da sujelqvam i zatova zapo4nah da sportyvam(ti4ane,fitnes,aerobika)i da se hranq do kolkoto e vuzmojno zdravoslovno i sega si podurjam tegloto bez problem.



Тема Re: Kak ste mi se otrazi?нови [re: allure]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 12:39



Здравей, allure,
за регистрацията обещавам да си помисля, но има опасност вместо да пускам нови неща да затъна в поправянето на правописните грешки /доста са, лошое, срам ме е, изчервявам се/,
а за тоите думи - много драго ми стана, благодаря ти!
Ще се постарая да ви намеря много нови и интересни неща, мотивирана съм, защото сте страхотни!




Тема Re: Kak ste mi se otrazi? [re: N:)]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 12:41




Благодаря ти,
и БРАВО на теб!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.