Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СЛАДОЛЕДнови  
АвторДинa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 17:18



Днес си купих сладолед на фирма "Дени" и на него пишеше, че на 100 гр. има 192 ккал. Как е възможно това??? Винаги съм си мислила, че сладоледа е страшно калоричен Че аз така мога да си изям 5 сладоледа на ден и хем ще съм заситена хем ще имам калориен дефицит.



Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: Динa]  
Автор LoVe_RuLeS (so lonely)
Публикувано26.07.04 18:58



Както казват Иван и Андрей от Сблъсък-"Няма невъзможни неща".Радвам се,че си открила този сладолед.Ще взема и аз да го опитам.

Редактирано от LoVe_RuLeS на 26.07.04 18:59.



Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: Динa]  
Автор Гъceниk (минаващ)
Публикувано26.07.04 20:32



Сладоледът не е чак толкова калорично нещо. Съдържа от 120 до към 280 ккал, в зависимот от вида. Проблемът не е толкова във високата му енергийна стойност, колкото в ужасяващата комбинация от захар и мазнини.

В България няма условия за живот, но живот има!


Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: Гъceниk]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано26.07.04 23:26



Тук НВД версията я докарват доста добре и аз си го похапвам достатъчно често. Иначе си права за кофти комбинацията от захар и мазнини.



Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: Гъceниk]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано26.07.04 23:53



като добавиш огромното количество консерванти и оцветители...
Аз хапвам ванилов като приритам, защото просто много обичам!



Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: no_bs]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано26.07.04 23:56



Я кажи какъв е и от къде го купуваш? И какво съдържа, спленда ли?
Ще се прежаля за това поне, ако го намеря и е поносимо на цена. Всичко друго отказах лесно, но не и сладоледа, особено през лятото.



Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: Millena]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано27.07.04 00:38



Аз купувам няколко вида - на Аткинс (тяхното си производство), има едни други, които се казват Skinny Cow, а и Klondike имат low carb ice cream. Има ги във всички по-големи grocery stores, но по принцип са доста по-скъпи от "нормалния" сладолед. Аткинс и Клондайк са със спленда, за кльощавата крава не помня дали е или не. Пробвах и на Бен & Джери'с, чиито сладоледи винаги съм обичала, но low carb весрията не ми хареса (засега, де, може да пуснат нови и да са по-добри).



Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: no_bs]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано27.07.04 03:07



Така и предположих, ама са ми скъпи на този етап Тази година ще карам на "нормален" като много ми се дояде, за догодина може да се класирам за Аткинсовият и аз



Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: Millena]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.07.04 01:00



То не че в нормалния има чак толкова въглехидрати - май са само около 15 гр на serving. Така че не е кой знае каква разликата в интерес на истината, особено когато става дума да се хапва отвреме-навреме и по малко.



Тема Re: СЛАДОЛЕДнови [re: no_bs]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано28.07.04 01:59



Момента да се спра на 1 сервинг ми е особено проблемен




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.