Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kak se spraviateнови  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 12:23



Momicheta kak se spraviate s tova vludiavashto jelanie za shokolad svarzano s tzikala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takmo postigna nehsto i hop ... razvalia go ... i haide otnachalo....



Тема Re: kak se spraviate [re: Mimi]  
Авторmimi_mini (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 12:48



ami ne se pritesniavai ako ti se poiavi takova neistovo jelanie za shokolad si xapni edno dve parchentsa obache ako izlapash tsialoto blokche ot 150 gr ee tuka veche nikoi ne moje da ti pomogne vsichko e v tvoite rutse i az dokato ti chetox pismoto mi se doiade shokolad otkusnax si 4 parchentsa i tova e za tsiala sedmitsa ako niama samokontrol i gospod ne moje da ti pomogne



Тема Re: kak se spraviateнови [re: Mimi]  
Автор _anonymous_ (минаващ)
Публикувано02.08.04 13:20



Аз бих казала - направи си плодова салата от банани, полята с разтопен шоколад. Или нещо друго, което ти се струва подходящо. На мен бананите ми харесват. Макар че всъщност не съм сигурна, на мен по-рядко ми се случва да ми се яде шоколад, по-често са ядки.



Тема Re: kak se spraviateнови [re: Mimi]  
Автор Гъceниk (минаващ)
Публикувано02.08.04 13:27



Ох и аз съм така!!!!! И то не само по отношение на шоколада - просто преди цикъл съм в състояние да изям слон. Ако много ми се яде нещо забранено, чат пат си позволявам малки количества. Ако взема та прекаля, после го удрям на разтоварващи дни.

В България няма условия за живот, но живот има!


Тема шоколад с 0 кал! (не е реклама)нови [re: Mimi]  
Авторxxl_on_a_diet (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 14:33



Купете си от шоколада на Refan - скъпичък идва малко, ок. 4 лв/200-250 г, но поне за 1 месец ще ви стигне, ако не го споделяте с ближните! Действа отвътре и отвън изцяло, с или без накисване, даже на кожата се отразява добре, а за душата да не говорим... Страхотен сапун - и наистина мирише на шоколад!
Успех



Тема Re: kak se spraviateнови [re: Mimi]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано02.08.04 14:57



Na pyrvo miasto ne dyrjish shokolad v kyshti i ne si kupuvash (tova e koeto az sym izbrala).
Mojesh syshto: 1) da izpiesh chasha goreshto kakao (naturalno s malko mliako i podsladitel) 2) da iziadesh edin banan 3) da si nabavish ot niakyde dietichno niskokalorichno kakao (kato

)
Az imam niakolko kutii v kyshti za cherni dni, makar che riadko naistina mi se dopiva. Vij myja mi e lakom i chesto se nalaga da go ukrotiavam s kiselo mliako i dietichno kakao.





Тема Re: kak se spraviateнови [re: Mimi]  
Автор Duhche (puhche)
Публикувано02.08.04 15:52



Аз като ми се яде.. общо взето си хапвам .. 2-3 блокчета.. знам ли, различно .. Ама отдавна мина времето като омитах по 1-2 шоколада :)) .. Като ми се яде - си ям - иначе после става страшно.. че май действа с натрупване :) .. по-добре 1-2 пъти в седмицата по 2-3 блокчета, отколкото 2 пъти в месеца по 3 шоколада ;))))) бе знам ли .. всеки си решава за себе си .. На мен това добре ми действа.. особено преди цикъл.. иначе ме хвашат бесовете, а те и без това не ме пускат особено :)))))))



Тема Re: kak se spraviateнови [re: Duhche]  
Автор Healthyeating (новак)
Публикувано02.08.04 16:36



Tova si e dosta trudno, az si povtariam dumite na Cher che poveche iskam da sam slaba otkolkoto da iam shokolad i taka, ama poniakoga kato mnogo mi se priade si kupuvam niakoi skap, belgiiski ili niakvi gotini bonboni i si hapvam po malko, vmesto da iam raznite mars ili snikers, a kachestvenia shokolad zasista v po malki koklichesva




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.