Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 21.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 1 евронови  
Автор KamBam (o)
Публикувано19.07.04 21:24



Здравейте
Ще правя диета, като основното ще е, че за храна ще давам най-много два лева на ден (по ресторантите ще си смятам долу горе на мен колко би ми излязло да сготвя яденето). Та, търся ентусиасти да се присъединят към мен
Спестените пари може да дарим на някой дом за сираци например, или пък подарък за някой близък човек, важното е да не го правим заради парите
Какво ще кажете? Нарочно е два лева, а не по-малко, за да може повече хора да се включат



Тема Re: 1 евронови [re: KamBam]  
Авторskeptik (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 21:35



А колко очакваш да спестяваш на ден?И каква е целта -да спестиш пари и да ги дариш на дом за сираци или предполагаш ,че ше отслабнеш ,след като успяваш да вместиш храната си в рамките на тези 2 лв.?



Тема Re: 1 евронови [re: skeptik]  
Автор Tлъcт Гъceниk (минаващ)
Публикувано19.07.04 21:59



еееееееее ми то аз за 2 евро мога да изям към 10-12 банички. Май няма да отслабна така. Конкретизирай все пак вида на храната

В България няма условия за живот, но живот има!


Тема Re: 1 евронови [re: skeptik]  
Автор KamBam (o)
Публикувано19.07.04 22:00



Да, забравил съм най-важното да кажа
Благодаря че забеляза...
Като се огранича с 2 лева, мисля че ще ми е по-лесно да ям по-малко и по-качествени храни. Например никога не бих предпочел вафла пред праскова, виж двете бих хапнал (ако не стигат парите ще трябва да направя избор). Бих си направил мюсли с вода вместо с мляко, което е по-добра комбинация, бих прибавил сок от зеле към сока от моркови, за да е по-евтино а и по-полезно.
Да добавя, че основното трябва да е здравословната храна, а не 2-та лева. Просто хубавата храна е почти винаги евтина, затова се надявам да ми помогне ограничението. Другото наистина е че искам да даря малко пари. Мисля че хабя към 5 лева на ден, значи 3 лева на ден спестявам, скромно но иначе бих го изял



Тема Re: 1 евронови [re: Tлъcт Гъceниk]  
Автор KamBam (o)
Публикувано19.07.04 22:05



Ааааа не 2 еврота, 1 евро
Утре мога да кажа какво съм изял...

Редактирано от KamBam на 19.07.04 22:08.



Тема Re: 1 евронови [re: KamBam]  
Автор Tлъcт Гъceниk (минаващ)
Публикувано19.07.04 22:06



бе май ми е време да си лягам Тази вечер нито мога да чета, нито мога да смятам

В България няма условия за живот, но живот има!


Тема Re: 1 евронови [re: Tлъcт Гъceниk]  
Автор KamBam (o)
Публикувано19.07.04 22:12



Хаха, видях за алкохола
Лека



Тема Да, 1 евронови [re: KamBam]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.07.04 23:51



200 гр. сирене - 650 ккал - 0.60 лв
2 яйца - 150 ккал - 0.35 лв
100 гр. сланина - 850 ккал - 0.30 лв
100 гр. месо/риба - 200 ккал - 0.70 лв

Тотал: 1850 ккал / 1.95 лв

При нужда от повече калории 100 гр. от сиренето отиват към сланината, през ден месото става сланина, или яйцата стават сланина. Може да се вкара ден със сметана или кисело мляко.
Това е идеалната студентска диета за оцеляване и дори за здраве.





Тема Re: Да, 1 евронови [re: Spidercho]  
Автор A3_ ()
Публикувано20.07.04 09:14





Ти така като пишеш вярваш ли си?!!!
Чак пък и здраве, чак пък оцеляване!
Виж болест, разрушаване на тялото, убиване на красивото в човека, задръстване на кръвоносните съдове, липса на витамини, прекалциране, натоварване на бъбреците, лош дъх, лоши миризми на тялото, и безброй още ужаси!!!!
Ти съвсем за канарчетна ни взе!!!
То паяк, паяк, ама ние сме големи мухи!!!



Тема Re: 1 евронови [re: KamBam]  
Автор A3_ ()
Публикувано20.07.04 09:18



Идеята ти е чудесна!
Аз понеже сега ще съм на село и там знаеш как е, така че няма да се включа! Само имам едно малко размишление -- хубаво е човек да яде от най-качествената храна! По-добре е да вземе по-малко количество, но от най-добрата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.