Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема стапяне на МАЗНИНИТЕ ?нови  
АвторHaнrиялa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 00:21



Здравейте!

Имам следния въпрос към вас: Как да сваля само мазнините от теглото си, без да си топя мускулите?

Момиче на 19 съм, тренирам почти всеки ден и имам изградена мускулатура, но също и ям доста оттам над мускулите имам грозен слой мазнини. Искам да си проличи релефа ми и да стана по-стройна, но ми е много трудно да спазвам диети :( Има ли начин да се справя без да трябва да ям само по две ябълки на ден и от сорта?

Благодаря ви предварително!



Тема Re: стапяне на МАЗНИНИТЕ ?нови [re: Haнrиялa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано14.07.04 08:02



Прочети малко из клуба за НВД (нисковъглехидратна диета). Сега много народ ще ми се нахвърли, но ако опиташ ще се убедиш, че това е начина да сваляш предимно мазнини.
Успех!



Тема Re: стапяне на МАЗНИНИТЕ ?нови [re: Millena]  
АвторHaнrиялa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 10:23



Здравей ;)

Прочетох няколко теми за НВД и видях много противоречиви мнения... Пробвала ли си лично този начин на хранене, как действа при теб?

Може би наистина ще има ефект и при мен, защото се храня предимно с въглехидрати - хляб, плодове, царевица, сладки неща... Ако ги откажа сигурно ще отрежа доста калории... Но пък дали ще издържа? Така съм свикнала на "junky foods", както казва една пишеща тук...

Чакам да ми пишеш, пък и други мнения ако прочета, мисля че ще бъде полезно.

Поздрави!



Тема Re: стапяне на МАЗНИНИТЕ ?нови [re: Haнrиялa]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано14.07.04 11:10



Shtom iskash relef edinstveniat nachin e da namalish mazninite, koito pokrivat muskulite. Ako se hranish malko (2 iabylki na den i ot sorta "super" dieti) shte zagubish goliama chast ot trudno napravenite muskuli.
Na pyrvi miasto izchisli kolko beltychini triabva da priemash na den za da mojesh da poddyrjash muskulite, koito imash i eventualno da zagubish minimum. Umnoji tegloto si po 1.2, tova e minumuma gram beltychini, koito triabva da priemesh za da zapazish muskulite si. Razbira se, mojesh da dobavish oshte, stiga da mojesh da se hranish tolkova. Do 2 grama na kilogram teglo sa okei.
Pooreji malko vyglehidratite. Iaj zelenchuci (bez kartofi razbira se), do 2 ploda na den (maksimum) i ostanaloto neka idva ot mliako, sirene, meso, maslo, smetana.
Broi si kaloriite (opitai da bydesh v lek kalorien deficit, no ne mnogo ostyr).
Ako imash konkretni vyprosi, pitai, mnogo trudno moje po i-net da se dade tochen syvet.
uspeh





Тема Re: стапяне на МАЗНИНИТЕ ?нови [re: Haнrиялa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано15.07.04 00:11



Вече 6.5 месеца се храня така. За първите 4 свалих 20 кг, което ми беше общо взето целта, за да се върна в нормално тегло след 2-те ми последователни бременности и кърмене по 1 год. Слязох даже малко отдолу. Но през това време не съм правила никакви "нарушения" и се хранех с 1200-1300 ккал дневно. Сега вече не съм така стриктна, ям повече млечни неща, чат-пат сладолед и т.н. и успявам да си държа теглото. От вчера пак станах малко по-категорична, защото ми се иска да сваля още 2 кг в следващият месец-два.
Освен това % на мазнините ми в края на май беше малко над 14. За съжаление не знам колко е бил в началото, но самата тази стойност показва, че НВД се е справило доста добре с мазнините ми. Това е и основната идея. Затова и ти я препоръчах, не за отслабване, а именно за топене на мазнините. Spidercho няколко пъти е казвал, че е качил кг хранейки се по този начин.

Мненията са противоречиви, защото вегетарианството и НВД са така да се каже на 2-та полюса. Така че всеки сам преценява за себе си с кое как се чувства, какви са му желите и т.н
Определено ще ти се отрази добре да намалиш junk-foods, това поне никой начин на хранене не го отрича

Успех и дано откриеш начина за себе си!



Тема Re: стапяне на МАЗНИНИТЕ ?нови [re: Millena]  
АвторHaнrиялa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 00:52



Благодаря и на двама ви за проявеното внимание и конструктивните мнения!

Ще се опитам да спазя режима, който Гал ми предлага, а ако постигна 1/4 от резултатите ти, Милена, ще е идеално ;)))

Ще докладвам кат мине малко време как върви , усмихнати дни ви желая!



Тема Re: стапяне на МАЗНИНИТЕ ? [re: Haнrиялa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано15.07.04 04:28



Успех!! Ще чакаме да се похвалиш



Тема Re: стапяне на МАЗНИНИТЕ ?нови [re: Haнrиялa]  
Автор SAN_DO ()
Публикувано19.07.04 22:57



Има продукти на базата на киселото мляко за трупане на мускули без да трупаш сланини има и за отслабване . Ако искаш повече информация пиши ми на адрес BENEV_ALEX@ABV.BG




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.