Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема I AZ STIGNAH DO TUK!!!нови  
Автор ®®® ()
Публикувано06.07.04 21:18



Zdraveite!!! Ne iskam da prozvu4a glupavo ili da obida koito i da e !!! Az ot dosta vreme pose6tavam tozi klub, no nikoga ne sam ostaviala mnenie ili kakvoto i da e bilo.Parvo za6toto ne sam mnogo kompetentna po vaprosite, a i za6toto ne sam imala DO SEGA problemi s tegloto si! No eto 4e doide i moia red.....Neznam kak se dokarah do tuk...sa6tnost znam otgovora e prost s iadene!!! Biah na gosti dosta vreme v 4ujbina iadiah vsevazmojni vkusotii i sega poznaite tarsia si dieta ...Ta porovih se tuk tam iz kluba,vijdam 4e pove4eto zalagate na le4ebnoto gladuvane e az ne moga da se podloja na nego,za6toto ne iam mnogo plodove iam mnogo malko kato kivi,banani,portokal, greipfrut i limon..... sega na pazara ne se namirat ka4estveni ot tiah. 6te kajete togava na zelen4uci,no tam izbora mi e savsem ograni4en- samo krastavici i 4u6ki!!! No namerih edna mnogo vkusna dieta na den po 1 kofi4ka kiselo mliako ili 1 litar prisno mliako, zvu4i mi dobre, a i az obojavam mliakoto....Sega idva moiata molba kam vas.....MOLIA VI POMOGNETE MI KAJETE MI 6TE USPEIA LI DA SVALA 7-8 KG ZA 15 DNI....MOLIA VI DAI TE MI SAVET I ME PODKREPETE V NA4INANIETO MI!!!!

vsi4ko se vra6ta na tozi vsiat

Редактирано от ®®® на 06.07.04 21:24.



Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!!нови [re: ®®®]  
Автор Guest™ (***)
Публикувано06.07.04 21:33



emi az sam go pravila tova s mlqkoto okolo 0.500kg se svalq na den ili pone az tolkova svalih to si e do organizam a i razbira se mnogo zavisi ot tova kolko kg si sega! No i az kato teb ne sam mnogo kompetentna! emi jelaia ti uspeh dano se spravish! Iska se volq i tarpenie i rezultatite sa na lice



Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!!нови [re: ®®®]  
Автор ®®® (®®)
Публикувано06.07.04 21:37



ooo dano i az da smakvam po tolkova ako se svalia naistina po tolkova e mnogo dobre aaaa dano dano se svalia taka! Blagodaria za vnimanieto i mnenieto ti

vsi4ko se vra6ta na tozi vsiat


Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!!нови [re: ®®®]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 21:47



Здравей
И аз смятам да пробвам диета с мляко-препоръча ми я една приятелка,при която е имало добър ефект.Не съм съвсем сигурна колко точно е отслабнала,а и то си зависи от организма.Смятам да я започна от утре.Нейният вариант е с по една чаша мляко на всеки 2 часа,като се започне от 8.00 сутринта и свърва в 18.00 или 20.00,но според мен 20.00 е малко късно.Захранването е няколко дни,в които пиеш мляко до 14-15 часа,а след това към 18.30 ядеш салата.Аз това знам:)))
Пожелавам ти успех и ще ти стискам палци.Аз също имам да свалям 7-8 кг.Сега съм 61,а съм висока 168.Дано стане:))Успех!



Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!!нови [re: Eми]  
Автор Tлъcт Гъceниk (непознат)
Публикувано06.07.04 21:56



И аз имам още 3 килца за сваляне и мисля да почвам същата диетка от утре. Знаеш ли колко време трябва де се кара само на мляко?



Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!!нови [re: Eми]  
Автор ®®® (®®)
Публикувано06.07.04 21:57



I az na teb jelaia uspeh! Az sa6to ot utre po4vam! AKO JELAE6 MOJE DA SI SPODELIAME REZULTATITE?!

vsi4ko se vra6ta na tozi vsiat


Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!!нови [re: Eми]  
Автор ®®® (®®)
Публикувано06.07.04 22:03



zabravih da ti blagodaria za zahranvaneto tova e ne6to koeto neznaeh kak stava pri tazi dieta! az sa6to sam 168 i sam 63kg a perfektnite mi merki sa 54-55kg! Az dokolkoto znam moje da se pazi ot 7 do 14 dni tazi dieta

vsi4ko se vra6ta na tozi vsiat


Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!!нови [re: ®®®]  
Автор Tлъcт Гъceниk (непознат)
Публикувано06.07.04 22:04



Успех и на теб! Като знам че не съм сама в начинанието съм доста по- мобилизирана. Това със споделянето на резултатите е добра идея



Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!! [re: ®®®]  
Автор Guest™ (***)
Публикувано06.07.04 22:06



uspeh vi jelaia i na 3-te! Az do kolkoto znam se pazi tazi dieta 10 dni ama to i tam sa i 15! e dano se spravite!!!



Тема Re: I AZ STIGNAH DO TUK!!! [re: ®®®]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 22:08



И аз така знам-между 7 и 14 дни.Приятелката ми я е пазила 14 дни.И аз мисля да се пробвам толкова.Ако е голям зор-ще я пазя 10 и после ще се захранвам,но мисля че не е много трудно-поне така се надявам:))
Значи-започваме от утре и ще си пишем как върви:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.