Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да споделя и аз:-)нови  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано02.07.04 13:15



От миналия понеделник - 21.06 съм на моя си диета
Сутрин - ям кафе:-) не съм свикнала да закусвам:-)
Обяд - една Активия натурална или Пършевица 2%
Следобяд - тогава ми е най-инфарктно - ного ми се яде - половин кг плод (от един и същ вид) го хапвам ама не наведнъж - като ми пригладнее - 1 праскова - примерно
Вечер - салата - домати и краставици, зеле с моркови или зелена с пиле, риба тон от консерва, сирене или кашкавал:-)
Не знам до колко е здравословна. Вие кажете?:-)
Горда съм от себе си, щото вкъщи упорито подминавам бисквитите Рондо.. и чипса на щерка ми:-)
Резултата днес сутринта като се мерих беше килограм и половина минус:-) Имам някъде около 20 кг да свалям!:-))) Дано успея
О забравих - и никакъв алкохол!:-)))
Кажете нещо окуражително, че на моменти аха и да се предам:-)



Тема Re: Да споделя и аз:-)нови [re: Пeнka]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 13:20



Аааа никакво предаване!!!!!!!!!!!!!!!!!! Включи и някакъв спорт. Може като за начало и леки упражнения в къщи. И по- добре не яж разни работи от консерва, а си задушанай риба във фолио! Но иначе най- важното е, че първата стъпка е направена.



Тема Ох, лошотонови [re: Hoвa]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано02.07.04 13:59



е че нямам ама никакво време за спорт! от 8 сутринта до 7 вечерта съм на работа! като се прибера - страшно! имам 3 годишна дъщеря и цяла къща на главата си - тъй че тва е спорта за мен...:-) В събота съм на работа до обяд, а в неделя чистя, пера, готвя на мъж ми (аз като не ям манджи, той не е виновен)... и така цял ден!
Колкото до рибата - нямам време. Иначе когато имам, я задушавам в микровълновата само с подправки в една йенска тенджера и после й слагам лимон:-) чудна става:-)



Тема Re: Ох, лошотонови [re: Пeнka]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 14:43



Тука вече не си права. Оправдания има хиляди. Ако става за въпрос аз работя по 8-10 часа, имам 3 деца (момиче на 6 година и 2 момчета близнаци на 2,5) Да не говориме че съм разведена и точно когато реших да отслабвам, хем си бях завъдила приятел, хем нямаше на кой да оставя децата. Кажи речи от 1 година спортувам активно поне през 4 дни от седмицата, а през останалите дни правя мин. по 15 мин упражнения в къщи. Напоследък успях да мобилизирам децата и пприятеля ми да спортуват с мен. Решения винаги се намират, стига да се намери воля и желание. А и да не забравяме, че когато спортуваш, шанса да си запазиш новото тегло е значително по- голям.



Тема Ехнови [re: Hoвa]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано02.07.04 15:01



може и да е така
Но поне за момента нямам шанс....
Може би има кой да ти помага за децата?



Тема Re: Ехнови [re: Пeнka]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 15:34



През деня ходят на градина, но тогава и аз съм на работа. Когато ходя на гимнастика и фитнес ги редувам - веднъж близнаците са с мене, а приятеля ми гледа каката, следващия път тя е с мене, а близнаците при приятеля. Във всички случаи, обаче някое от хлапетата идва с мене. Това си има и някои положителни страни - от малки станаха големи фенове на спорта.
Не се отчайвай дори и в момента да не можеш да посещаваш фитнес залите - винаги можеш да измислиш елементарни упражнения, които да правиш в къщи. Все от някъде трабва да се почне.



Тема :-)нови [re: Hoвa]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано02.07.04 15:38



Така е. Не съм се отказала, но в момента просто не става:-)
Ще го мисля някак си:-)



Тема Re: :-)нови [re: Пeнka]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 15:47



Това е най- важното:))))))) Да ти кажа аз преди да родя бях много слаба и изобщо не знаех що е то рационално хранене и има ли то почва у нас. Само че след като родих се оказах с около 20 кила отгоре и ги свалих само с диетки. Лошото е че после си върнах 8 от тях. Когато започнах да спортувам нещата корено се промениха. С близнаците напълнях 11 кг. за цялата бременност и след като родих имах само 1-2 килца в повечко. Свалих ги с рационално хранене и спорт. Сага тежа 53 кг - това е с 1 кг по- малко от колкото тежах в 9 клас (висока съм 1.75).
Така, че съм убедена че ще се справиш и ти. Важно е постоянството и самоконтрола.



Тема Re: :-) [re: Hoвa]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано02.07.04 15:55



Ей така като чуя че някой е свалил килата и много се окуражавам.
Благодаря ти!



Тема Re: :-) [re: Пeнka]  
Автор jadi (тайнствена)
Публикувано02.07.04 15:58



spored men nai-hubavoto na dietkata,koqto sama si si izmislila e,4e ne se nujdae6 ot zahranvane,a i pri tozi rejim mai nqma kak da ti stane lo6o...uspeh ot men!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.