Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 27.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема koi iska da otslabvame zaedno?  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 22:08



Hi na vsi4ki!abe haide da si formirame edna grypa i da otslabvame zaedno!!Zaedno sigyrno 6te imame yspeh.Moqta ideq e glad s 4ai i plod4eta.Kakvo 6te kajete vie?Dnes mi e parvi den na men.Yspeh na vsi4ki v borbata s kilogramite!



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: sladyrkata]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано28.05.04 00:43



Нали сме агитка в черешовия клуб. Присъедини се!

Колко си висока и колко тежка?

Поздрав от мен



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: sladyrkata]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 01:55



Sladurkа,

Az iskam:) Az sam veche 15ti den na Lidia Kovacheva na sistemata, tova koeto pravish i ti.

Za 15 dni smaknah 6kg. Mislja da gi pravja 40 dni gladuvane i 40 dni zahranvane.

Ti kolko dni mislish da go pravish?

J.



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: sladyrkata]  
Автор titi g (mellow)
Публикувано28.05.04 09:40



С теб съм! Аз нямам много за смъкване, само искам да успея да вляза във всичките си летни дрехи! За да не се налага да купувам нови! 168/53 Не обичам чай, а плодовете на гладно ми "стържат" в корема, затова не мога да ти правя компания. Аз не мога без кисело млекце, затова съм решила да ям само това. Взех си от новия Виаредин /и преди го имаше, но сега го продават в по-атрактивна опаковка - таблети+коктейл+миксерче на батерии за разбиване на коктейла/ и, дали от него, дали от инат, но в двата дни откакто съм на диета съм изяла само по една кофичка кисело мляко. Не съм се качвала на кантара, защото знам, че килограмите са много относително нещо, но ако не видя положителни резултати, току виж съм се ядосала и съм спряла диетата! По-важно за мен е дали се събирам в дрехите си. В момента съм спряла гимнастиката, защото според мен организма ми и така е затормозен от диетата и няма нужда да го измъчвам допълнително.

Пожелавам ти по-леко гладуване и по-бързи положителни резултати!!!



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: titi g]  
АвторOпи (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 12:29



Колко струва виаредина? По аптеките ли се продава?
Благодаря!



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: Oпи]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано28.05.04 14:10



какъв е този виаредин?



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: jenny]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 14:50



zdravei!ami az misla da go naprava za 20 dena i posle 10 dena zahranvane.posle 6te si dam maaaaaaaalko svoboda za sedmiza i sled tova nai -veroqtno pak 6te pogladyvam!ami visoka sam 163 i teja 67(ve4e 66).polojenieto e napravo ot4aiva6to!Ami ti kolko si visoka i kolko teje6e predi da zapo4ne6 gladat?



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: titi g]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 14:59



zdrasti!radvam se 4e si s men:))))))))vazdarjam se da ti davam savet za dieta za6toto az samata ne sam slaba,no vka6ti imam edna kniga s pomo6ta na koqto maika mi smakna 10 kila za 1 mesez i polovina!az sa6to q probvah,no moq organizam ne smakva mnogo ot neq za6toto prekalqvam s salatite v neq!no se 4ystvah prekrasno kato q praveh!ta tam bqha napisani mnogo koftio raboti za mlqkoto e mle4nite prodykti!ostavqli nqkvo ve6testvo,koeto se razgrajdalo super trydno ot organizma(do tri godi6na vazrast se razgrajda dobre,no posle.......).no ako naistina qde6 SAMO mlqko sigyrno 6te yspee6!pojelavam ti yspeh



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: Диaнa]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 15:07



Zdravei,Dian4e!ami az sega ne sam v bg ,a v severna italiq ta tyk 4ere6ite ne sa mnogo gotovi za qdene za tova edva li 6te yspeq s 4ere6ova dieta no 6te probvam:)))



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: sladyrkata]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано28.05.04 15:17



Давай тогава както си тръгнала, по Лидия Ковачева. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.