Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Абе вие добре ли сте?!?!?!?! [re: rusi4ko]  
Авторscubadive_t7 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:08



Ei rusi4ko,q gore glavata!6te se podkrepqme razbirase!a kolkoto do emocionalnite krizi-az sam v takava ot septemvri mesec i mislq,4e trqbva da napravq ne6to po vaprosa,za6toto riskuvam da provalq i lqtoto.
A kolkoto do negativnoto mnenie za na6eto na4inanie,iskam da kaja,4e napalno go razbiram.kakto spomenah predi nqkolko meseca se bqh podlojila na le4eben glad,no togava mi be6e izklju4itelno napregnato i zahranvaneto otide po dqvolite,a s nego i vsi4ko postignato.bqh si kazala dori,4e 2-ri pat nqma da se podloja na podobno ne6to...no smqtam da go napravq.Parvo,za6toto tazi godina mi be6e 4erna qma,dupka e prekaleno malko.Nadebelqh s okolo 8kg!do sega sam se vartqla v nqkakvi omagiosani kragove,izprobvala sam kakvi li ne dieti,lunnata q pravq ot qnuari.
Taka 4e GLAD MU E MAIKATA!
Iskam da vi predloja o6te ne6to-krizite sa naistina jestoki.tqh si gi spomnqm nai-dobre.V takiva momenti ima6 nai-golqma nujda ot podkrepa.Taka 4e davam gsm-a si na vsi4ki razumni ljude,koito iskat da sa krasivi na plaja-0889989591



Тема !!!! [re: rusi4ko]  
Авторшokoлaдчe (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:14



няма да се отметнем нали това я целта да се подкрепяме тук....аз сега сам на парвия си чай за деня.....сега нямам проблеми ама ще видим как ще е по касно като почнат да ми се бунтуват червата, вапреки че аз сам решила твардо да поотслабна така че няма да се давам лесно....УСПЕХ



Тема Bez strah!!! [re: kepи]  
Авторscubadive (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:14



Ako nqkoi tolkova mnogo se strahuva i nqma dostata4no info za strani4nite efekti,mu predlagam da si kupi knigata na Lidiq Kova4eva.Az minah prez vsi4ki opisani fazi i v na4aloto si e malko pla6e6to,ama da ne vi pravi vpe4atlenie.vsi4ko ot6umqva za dni.
USPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEH!!!!!!!



Тема Re: Абе вие добре ли сте?!?!?!?! [re: Aлykapд]  
Авторшokoлaдчe (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:19



много страно! Виж мисла че това е вапрос на личен избур и всеки носи отговарност за постапките си....Аз лично не сам сагласна с теб....даже и не прочетох мнението ти докрай



Тема Re: от утре 21.06 да гладуваме заедно!!!нови [re: Бyxтичka]  
Авторшokoлaдчe (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:24



и аз без сутрешното си кафенце не мога това е единствената глезотия която си позволявам....добре както си решиш за дните важното е да си се подкрепяме!!!



Тема Re: от утре 21.06 да гладуваме заедно!!!нови [re: шokoлaдчe]  
Авторз22 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 12:21



Здравейте!И аз съм с вас.Не съм сигурна,че ще съм на лечебен глад точно,но ако не -то ще ям през деня само плодове,а вечер салата от зеле или краставици.Мисля,че въпреки добавената към диетата салата,пак ще поотслабна,понеже до сега никога не съм била на диети и ям само сладко,тестено и т.н.(не обичам манджи).Та замяната на сладко и тестено,за плодове и салатка,би трябвало да доведе до успех.Аз съм 172/60.Кой каквото иска да говори за тези размери,но само този които ме види на живо може да прецени имам ли нужда от отслабване или не,а аз определено имам.Идеалното ми тегла беше като бях 53кг.,на 55 пак не беше зле,но после качих много рязко другите килца и то заради лекарства,които бех принудена да пия.
А за тези дето се заяждат за мерките ни-честно казано си мисля,че това са хора,които цял живот са на диети и пак не могат да постигнат задоволителен резултат и затова злобеят.
Пък и защо някои хора са решили,че щом някоя диета не е за тях,то тези дето я изпълняват са недозряли и оплакващи се после за проблеми с цикъла.Да такива проблеми могат да възникнат,но ако се прилага гладуване с месеци.Аз самата имам такива проблеми и те са на хормонална основа.В много случаи(при затлъстяване) се препоръчва от гинеколози такова гладуване и в следствие на лечението се възстановявя овулацията и се регулира цикъла.



Тема po4na se!!!нови [re: шokoлaдчe]  
Авторops!!! (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 12:23



e po4na se! az mnogo se radvam 4e niakoi dade tazi ideia za6toto e mnogo po lesno da ne si sam v niakoe na4inanie... Az sam se obedila 4e s nameliavaneto na hranata sa6to stava, no s le4ebnoto gladuvane na dokror Emilova sa6to e mnogo priatno viarno 4e parvite 5 dni dokato svikne stomaha s po malkoto hrana e trudno, no kato po4ne6 da vijda6 rezultatite v ogledaloto e priatno nali?! e az sega iam iagodki i ne se oplakvam....



Тема Re: Абе вие добре ли сте?!?!?!?!нови [re: rusi4ko]  
Авторops!!! (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 12:28



rusi4koto, mili4ka, az pak sam to4no obratnoto na teb...kogato imam du6even problem i spiram da iam,daje i ne izpitvam glad....daje naskoro mi se slu4i i za 4 dni dokato biahme razdeleni s priatelia mi svalih 3 kg... ama posle sled kato se sdobrihme barz gi navaksah ....Ne biva da se ot4aivame jivota e hubav vapreki i lo6ite ne6ta koito ni podnasia poniakoga.... AIDE MILI4KA ZAEDNO SME NE SI SAMA 6TE SE PODKREPIAME....!!! USPEH



Тема Re: от утре 21.06 да гладуваме заедно!!! [re: з22]  
Авторшokoлaдчe (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 12:38



milichka i az sam na tvoeto mnenie she tova s merkite niama nikakvo znachenie vajnoto i kak se chustvash v kojata si....kogato dadoh ideiata da si napishem merkite niamah predvid tova da oceniavame koi ima nujda ot dieta i koi ne a da vidime koi kolko svalia....dietata e lichen izbor i az sa6to smiatam che niama chovek koito niakoga da ne se e ogranichaval v hranata... A do kolkoto do salatkite vecher moje da si gi pohapvash zashto pak ne!!! No ogranichi v tiah olieto i solta, daje az imah poznata koiato ne obicha da iade plodove i tia pravi glada s zelenchuci...taka che uslovieto samo s plodove ne e zadaljitelno,koito predpochita zelenchucite neka da zamestva plodovete s tiah. USPEH I NA TEB !!! VAJNOTO E DA SE PODKREPIAME I DA SI SPODELIAME KOI KAK SE CHUSTVA PO VREME NA GLADA!!!



Тема Re: Абе вие добре ли сте?!?!?!?!нови [re: Duhche]  
Авторmarina (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 12:43



na 22 sym .a bolnite ste vie . predlagam vseki da si gleda svoeto hranene i da ne zlobee po chujd adres.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.