Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 10.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Разковничетонови [re: шokoлaдчe]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 10:46



е в тази тема.
Прочетете я пак.
Казвам я, за да не твърди някой, че си измислям.



Тема Re: Не питай учило, а патило!нови [re: smaragd]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 11:52



НЕ приемам опит от човек, който мисли със скорост ДЕСЕТ ГОДИНИ за неща, за които са достатъчни месец-два.
Нямам толкова време.



Тема Воля,нови [re: volja]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано01.08.04 14:33



какво всъщност се опитваш да докажеш? Че сме болни? Болни ни наричат само такива като теб, които учавстват в пропагандата, измислят си болести и козметични дефекти, с които съсипват здравето на момичетата още в пубертета. Примери в този клуб колкото си искаш. Пожелавам ти да не минеш по пътя, по който аз съм минала. От преди 14 години почнах да работя в групи с момичета с хранителни дисордерс, пък ти си мисли каквото си искаш. И вярвай ми, че "знаенето" или "прочитането" не е "можене" и най-вече в областта на човешката психика.

Продължавай да се бориш срещу тялото си - то ще ти се "отблагодари" рано или късно ... и не само то!

Чакам да ти дойде акъла, миличък!


Тема Re: Воля,нови [re: smaragd]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 14:55



Съчувствам и на теб, и на момичетата, с които работиш.
Без ирония.
Пожелавам ти да намериш душевен мир и да вкараш в ред собствената си психика и тяло. Извини ме все пак за някои изхвърляния в оная прословута тема. Както и да е - тук не сме да доказваме правота. Достатъчно ми беше да прочета какво ти е минало през главата, за да разбера, че ти е било много трудно и браво на теб, че се бориш с проблемите.
Но би било наистина добре да не НАЛАГАШ агресивно мнението си - защото всеки човек прави сам своя избор.

Фиксирането ти на думата "болен" не е добър симптом, не е добре да раздаваш и съвети за томография на мозъка в клуб за диети.
Прочетох и шетовития ти съвет момичето да вземе един трион и да изреже излишните килограми.
Ти имаш много сериозен проблем - а освен това по линията на майка ти си с наследствено предразположение към целулит.
Остани си със здраве - и по-кротко, по-възпитано, моля.
Разговарям с теб по изключение, защото ти очевидно си човек, който като се лепне, няма отърване.






Тема Re: Воля,нови [re: volja]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано01.08.04 15:05



Няма да е лошо да спреш да ме квалифицираш. Нямаш си понятие за моите проблеми. Майка ми няма видим целулит и никога не е имала. Действително ще те помоля да спреш да тормозиш хората наоколо с твоите квалификации за болестни състояния! Просто всичко се връща на този свят - и не ти го желая.

Ако не искаш да говориш с мен, просто не отговаряй! Клубовете са за разговори и обмен на информация.

Чакам да ти дойде акъла, миличък!


Тема Re: Воля,нови [re: smaragd]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 15:11



Когато намеря време да си направя компютърната томография на мозъка, както ти учтиво ме посъветва /не работя в интернет клуб, както смяташ кой знае защо ти, не, че е лошо, но би ми било по-трудно да събера средства, за да си я платя/ и когато минат 10 години в болба с килограмите, може и да те удостоя пак с капка внимание.
Извинявай, имам доста работа на главата, а времето ми струва доста пари.



Тема Re: Воля,нови [re: volja]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано01.08.04 15:19



Никъде не съм писала, че работиш в интернет клуб, а че след като ти остава време да го губиш в нета /по твои думи/, значи не те изпълва работата, която вършиш. Но това си е твоя лична работа! Надявах се да схванеш, че престъпването на личните граници /квалифицирането на болестни състояния е такова/ никога не може да е обективно!

Успех!

Чакам да ти дойде акъла, миличък!


Тема Re: Воля,нови [re: smaragd]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 15:30



Та какво казваш, да си направя ли мозъчна томография? А?
Май трябва, ако на снимчицата излезе нещо, от което може да стане ясно как човек работи активно - срещу съответното достойно заплащане - с няколко европейски езика, ще споделя. Но и без тази снимка ще ти кажа разковничето: работа, учене, упоритост, учене, упоритост и пак работа.
Същото важи и за душата, и за тялото.
И за излишните килограми.

Няма да чакам а ти дойде акъла миличка, затова - чао.
Успех и на теб! И хайде, успокой се. Мир.





Тема za mahaloto, krajnostite i tnнови [re: volja]  
Авторmarina (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 15:39



smaragd nqma losh umisyl.dava mnogo polezni syveti,informaciq ..prosto ima hora sklonni kum krainosti i takiva sklonni kum po umeren pogled...smaragd qvno e ot pyrvite...sled kato e bila kraina s gladuvaneto zaradi 3 kilograma i si e navlqkla problemi, sega e na drugata krajnost...na drug krystonosen pohod .pojelavam i da nameri balansa v sebe si .
inache e prava za tova, che s celulita se spekulira do golqma stepen zaradi dobriq business /kakto s malkite penisi, malkite gyrdi i kakvi li oshte ne drugi problemi -ot vseki choveshki kompleks se namira nqkoi da vadi pari ...kolkoto poveche izmisleni problemi tolkova po golqm boost na ikonomikata ;-)/ kakto i za hranitelnite raztroistva..
dokato v neshtata, koito ti post-vash nqma nishto nezdravoslovno, ekstremalno, vsichko si e dobre premereno



Тема Re: za mahaloto, krajnostite i tnнови [re: marina]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 15:53



Знаеш ли, съжалявам, че ме домързя да постна една много интересна статия по въпроса - разбира се, че целулитът не е болест - но до определен момент. Думата дистрофия не ми харесва и не ми звучи добре.
Аз нямам бизнес, свързан с шарлатанските лесни начини за поболяване, нямам много време за по-мащабни мерки, затова търся дребните неща, които лека полека да ме доведат до успеха.
Смешното е, че ние със смарагд изобщо не ме "идейно" противници, абсолютно е права в много от нещата - и евала, че е споделила колко е рисковано, стига да има кой да се вслуша.
Аз се вслушах, например, затова започнах да чета.
Благодаря и на теб.
И на смарагд:)
Хайде, че наистина ще ме линчуват за неспазване на сроковете.
Успех, Марина!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.