Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 14.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Тридневен пост -- очистваненови  
Автор A3_ ()
Публикувано31.05.04 21:36




В края на седмицата ме поканиха да се присъединя към едно 3-дневно гладуване, та аз да не изпусна почерпката реших да се включа. Тук отправям покана към вски, който има желание.

Ще го правим -- петък, събота и неделя.
Моята основна идея е изчистването от токсини, и работа върху някои добродетели като: търпение, доброта, радост и умствена чистота. Колкото по-съзнателно е всичко, толкова и резултатите са по-големи
Ако има нешо, аз съм насреща.
Желая ви щастие, здраве и успехи!




Тема Re: Тридневен пост -- очистваненови [re: A3_]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано31.05.04 21:47



A3_, миличък, няма на кого да се сърдиш освен на себе си - сам ме провокира. По отношение на умствената чистота просто не виждам какво повече искаш да чистиш - ти си постигнал съвършенството - пълен умствен стерилитет .



Тема Re: Тридневен пост -- очистваненови [re: A3_]  
Автор Lady_Maia ()
Публикувано01.06.04 08:51



Моля те, светни ме как се работи " върху някои добродетели като: търпение, доброта, радост и умствена чистота"?



Тема Re: Тридневен пост -- очистваненови [re: Lady_Maia]  
Автор Raja ()
Публикувано01.06.04 12:00



Има много начини. Един от тях е да се следиш за позитивно поведение в клубовете на






Тема Re: Тридневен пост -- очистваненови [re: Lady_Maia]  
Автор A3_ ()
Публикувано01.06.04 15:04



Има много методи, сигурно колкото и хора. Има упражнения, техники и т.н., но преди всичко най-важно е да ги има човек тези идеали и постоянно да е съзнателен за тях, всичко друго става от само себе си.




Тема Re: Тридневен пост -- очистване [re: A3_]  
Автор bamo (mr.)
Публикувано01.06.04 20:34



Благодаря за поканата
Ще се включа вероятно ако в събота не ходя до Варна за череши - последният път не бяха узрели, затова нищо не стана с меда :))
Според теб дали щe има проблем да се къпя със студена вода, че спряха топлата?



Тема Re: Тридневен пост -- очистваненови [re: bamo]  
Автор A3_ ()
Публикувано01.06.04 21:16



И при нас я спряха
Когато човек гладува му е по-студеничко и трябва да внимава, ама сега е лято и трябва да видиш




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.