Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Охо... [re: jenny]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 21:13



spokoino nqma da se dam tolkoz lesno:)))))))))e da opredeleno q mnogo qko da ti padat ga6tite:)))))))))vapreki 4e za nqkoi mi e ma4no,za6toto bqha mnogo hubavki:(,no kato s esetq kolko qki drehi imam,koito sa mi malki.......te me stimylirat.radvam se 4e si mi sadryjnik,drygite iz4eznaha nqkade,dano skoro se poqvat 4e i te da spodelqt:))))a za razdelnoto hranene ti prepora4vam edna kniga(tazi s koqto maika svali 10 kila za mesez,a az q spazvah v prodaljenie na pove4e ot 1 mesez i polovina,no smaknah samo 2-3 kila.se pak se 4ystvah otli4no naistina)-"sila za jivot",avtorite sa Xarvi i Merilin Daiamand.probvai q ako iska6 -v bg se sre6ta 4esto!az naistina sam mnogo dovolna,za6toto si zadovolqvah napalno apetita i ne ka4vah i gram4e:))))))))4ao i priqtno ba4kane 8-mi den 4,5 kg svaleni



Тема Re: Охо... [re: sladyrkata]  
Автор Globi (потребител)
Публикувано03.06.04 22:54



хей къде си в северна Италия дай да се видим и да изпием по някоя водичка или чайче.-и аз съм може би на близо и смъквам около 15 кила.



Тема Re: Охо... [re: Globi]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 23:02



:)))))))))))ami v edna provinziq na verona,kazva se Domegliara.ami ti???



Тема Re: Охо... [re: sladyrkata]  
Автор Globi (потребител)
Публикувано03.06.04 23:39



аз съм близо до Домодоссола, итало-швейцарската граница.Май е далечко.



Тема Re: Охо... [re: sladyrkata]  
Авторcoфия (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 00:10



сладурка ,
захранването е не повече от десет дена , независимо дали си гладувала 15 или 20 дни или 30 ...
днес ми бе 29 ден и се захраних( ще се захранвам 10 дена ) - някой ме бе питал колко съм отслабнала - 8 килограма... ..( но аз си отслабвам бавно , имам още 5-6 кила да смъквам , ама тях - като му дойде времето :)) )
така че, 8 кг са добре за мен ...
надявам се, имаш схема за захранването ..хонда я бе пускала доста пъти ..
всичко хубаво ти желая :)




Тема Re: Охо... [re: coфия]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 18:24



bravo na teb!ami pri zahranvaneto ne ka4i li nqkoi kilogram?da imam shemata na zahranvaneto:)))))))ama ne e li po dobre-kolkoto glad-tolkova zahranvane?



Тема Re: Охо... [re: sladyrkata]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 21:58



Yes, veche gonja 10 kg:) Dnes sutrinta tejah s 1 kg po-malko, javno pri mene palnolunieto malko kasno si okaza dumata:)) V momenta sam 9.3 po-malko. Vchra sam varvjala ot rabotata do vkashti pesha, tova sa 1.5 h umereno hodene. Vij kakva razlika ima dali shte sportuvash ili ne!!! Az dnes sam 23 den.

Sladurka, spored Lidia Kovacheva knigata, ako ne si neshto tejko bolna ili njakakav seriozen problem da imash koito iskash da se opitash da lekuvash s gladuvaneto, tja naistina preporachva 10 dni gladuvane. No pishe uspeh shte imash sled tova, (t.e. njama stremglavo da kachvash kilogrami) samo ako se hranish mnogo tzelesaobrazno a ne po-predishnijat nachin, koito te e dovel do tova deredje. Mojata prijatelka kojato ti kazah che e bila v klinikata na Emilia (uchenichka na Lidia) vinagi gi e savetvala kolkoto gladuvane tolkova zahranvane. Az shte pravja 30 dni zahranvane, kolkoto mi beshe gladuvaneto. Kato vseki den ot shemata shte povarjam po 3 pati. Takmo shte moga oshte dalgo da se radvam na smaknati kilogramcheta:)) Posle shte pochna tochno po knijkata "Sila za Jivot", za kojato ti spomena:)

Ti kak si? Kak se chuvstvash. Dnes tochno se chudih kakvi li plodove veche da jam. I kato otidoh v magazina vijah moite ljubimi plodove PERSIMON se kazvat na Englihs, inache mai e raiska jabalka. Mnogo bogati na vitamin C i mnogo zasishtat. Kupih si i praskovi i chereshi i portokali i papesh:) Kakto ti kazah, opitvam se da smenjam plodovete. Neznam dali si chuvala za "Weight Watchers" no tova e sistemata, kojato spored mene e nai-izdarjana i zdravoslovna. Tam pomnja vinagi mi se karaha ako jam edni i sashti neshta vseki den. Primerno zashto da izjam 4 jabalki dnes, ako moga da raznoobrazja i ot vseki plod vzemam razlichni vitamini i minerali.

Ok, chao i prjaten weekend.
:)



Тема Re: Охо... [re: jenny]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 23:19



zdravei:)))))))radvam se za teb 4e si tolkova jiznena!pritesnena sam 4e az nqmam sila za drygo osven za san i ne pove4e ot 15 minytna razhodka i 130 koremni presi koito si pravq ot krai vreme.posle kapvam imam nyjda da sedna:((((((((((((i az si raznoobrazqvam plodovete,no 4aiove ne piq(moje ot tova da sam taka otpadnala).dnes mi e 10-ti den i ve4e smaknah po4ti 5 kilograma:)))))))ytre tai kato e 11 ti den moje da probvam da si napravq bulion4e,dano da go izpiq!no stiga sam se oplakvala ne e bolka za ymiralka,no tozi san ne go razbiram,sposobna sam da spa 20 4asa na denono6tieto:((((((((((((za knigata ti garantiram 4e 6te ima6 yspeh:))))))))4ao,priaten weekend i na teb



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: Диaнa]  
Автор julgreko (dete)
Публикувано06.06.04 19:59



Moje li i az da se prisaedinia kam grupi4kata
Sno6ti v 4est na tova 4e sam svalila malko kg si pozvolih edno mani4ko per4ence pe4eno svinsko,malko pure ot kartofi i malko zadu6en zelen bob a i 2 kuftenca hapnah prez denia i tazi sutrin kato se ka4ih na kantara biah slojila 1kg i 600gr ujas...
Ne sam mnogo naiasno s tova gladuvane po Kova4eva po kolko plodove sa pozvoleni na den ,4aia moje li da se pie s med i t.n.
A i zahranvaneto posle niamam ideia kak se pravi...
A ako vzema6 lekarsva kato men moje li da se gladuva?Vzemam antidepresant vseki den i ne moga da go spra izvednaj za6toto e protivopokazno.A i pu6a po malko cigarki
A ako po4na tova gladuvane moga li da si prodalja gimnastikata koiato pravia prez denza stiagane ot krasta nadolu?

Kajete mi vie kak izdarjate na 4ai i plodove?Az se opitah niakolko dni no ne mojah pove4e da izdarja hapva mi se i ne6to solenko ili pone ne6to kato zelen4uvo bulion

Na velikden tejah 66.3kg a sega sam 64.2.Napravo ne se ponasiam samo 2kg za 2 meseca srtuva mi se adski malko.Visoka sam 165 i obiknoveno vinagi sam tejala 55kg bez da mardam,a sega tova na ni6to ne prili4a.



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: julgreko]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано06.06.04 21:15



dobre do6la si v na6ta grypi4ka:)))))prava si trydno e,osobeno parvite 3-4 dni ,no sled 5iqt den ve4e se svikva i ne obra6ta6 vnimanie:))))ami zna4i ima6 pravo na ot400 do 1000 grama plodove na den kato na edno qdene pogla6ta6 samo edin vid plodove,a na sledva6toto(sled 4 4asa)moje6 da izqde6 nqkakav dryg!6te ti dam primer :9h-BILKOV 4ai s rezen limon i laji4ka med ;11h-plod;13h-4ai (vinagi bilkov)s limon4e i laji4ka med;15h-plod;17h-4ai4eto s med4eto i limon4eto;19-plod4e!razbira se ti samo si opredelq6 4asovete,no gledai da ne e mnogo rano sytrin i mnogo kasno ve4er!moje6 da prieme6 plodovete na 3-4 pati dnevno(kato vseki pat sa ot edin vid,pri sledva6toto hranene moje6 da smeni6 vida no pak samo edin)4aiovete sa6to moje6 da gi razpredeli6 na 3-4 dozi dnevno!parvite dva dni 4ovek se bori s glada-prepora4vam ti da stoi6 v tozi klub i da 4ete6 stari opiti,az taka se stimylirah parvite dni!3-4 den moje malko da te ponaboli glavata(mani4ko),no e normalno!posle sled 5 ti den e po4ti lesno-vqrvai mi:))))))zahranvaneto 6te go nameri6 ,samo4e se razrovi iz starite temi na tozi klub i si go prekopirai(az o6te ne sam go napravila )!za antidepresanta ni6to neznam no ako moje6 postepenno da go namalqva6,dori i da ne go spre6.......pak 6te e dobre!za zigarkite-ami to i az py6a i 6te ti kaja 4e tezi 2 dni(10-11)sam izpu6ila po samo 2-3 zigarki :)))))))))i nakraq za da te stimyliram 6te ti se pohvalq-dnes be6e moqt 11 ti den i ve4e sam svalila 5 kila:))a da pita6e za gimnastika-mi da moje6 stiga da si ima6 energiika:))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.