Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема виаредин [re: Oпи]  
Автор titi g (mellow)
Публикувано28.05.04 15:19



Би трябвало да го има по аптеките, цената му е 36,70, на чешката фирма Walmark е. Сега са в комплект една опаковка коктейл с вкус на ягоди или шоколад, който се разтваря в обезмаслено прясно мляко или във вода/ има миксерче на батерии с което това става по-лесно/ и 30 таблети. Препоръчва се сутрин да се закусва с коктейла, а на обед и вечер да се взима по една таблета половин час преди хранене. Би трябвало да стигне за 15 дни. Обогатен е и с витамини и минерали.
Аз лично съм доволна от него. Пила съм таблетите и преди, но сега така в комплект ми е по-интересно. Е, трябва и инат, но според мен помага.

П.П. А и миксерчето е много сладко, мисля да опитам да си правя с него и айрян



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: sladyrkata]  
АвторSnakerka (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 15:31



suglasna da otslabvame,
no s:

sport - joging i uprajnenie 1 chas na den, 1 chas razhodka
hrana - normalna, 2 puti na den,
kato objada e kakuvto i da e, vecherta e na salatki
subota,nedelia - niakude po planinite

bavno, no sigurno, bez nikvi muchenia!



Тема Re: Благодаря! [re: sladyrkata]  
Автор titi g (mellow)
Публикувано28.05.04 15:40



Имам само 2-3 кг. за сваляне, така че ми е по-лесно да гладувам няколко дни. Проблема ми е, че почна ли да ям, не се спирам само на салатата Опитвала съм с по-леки диети, но така ми е по-лесно. Май че за мен важи "без малко мога, с малко не мога!" А като си вляза в килограмите, ще се опитвам да ги задържа със салати, по-лека храна и движение.

А за млякото - незнам полезно ли е или вредно, но аз и да не съм на диета, почти всеки ден ям, така че... Опитвала съм да карам на плодове, но като почнат да ми "стържат" в стомаха ми става неприятно и хапвам още нещо, за да не са сами плодчетата. И после още нещо,и още нещо...

Затова предпочитам глад. За мен са трудни само първите 2-3 дни, а сега, предполагам от Виаредина, и те минаха лесно.



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: Snakerka]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 16:32



hubavo si re6ila,ama az prosto nqmam ve4e sila da se gledam taka-163 visoka i 66 visoka,tai 4e na glad!pak i pre4istva ,vjdam smisal v taq dieta!pak az minalata sedmiza qdah vednaj na den po edna salatka s sirene posle pro4etah nqkoi ne6ta za mle4nite prodykti i ........!kakto i da e de sega sam na glad i ot opit znam 4e ima yspeh!a ot edna sedmiza dieta na edna salata(golqma) s 1 litar "natyralen" sok ot kytiq ,130 koremni presi dnevno i malko kalanetika svalih 3 kila 4e i pove4e.tazi dieta s plod4eta i 4ai4eta 6te e o6te po efikasna obedena sam!



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: sladyrkata]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 21:30



oh.........vtoriqt mi den po4ti privar6i!4ystvam se dobre ,kato izklu4im 4ystvoto za glad !kazvat 4e parvite 2-3 dni se 4yvstva6 gladen i posle......svikva6:))))))))6te izdarja pak!a vie da ne me zarqzahte 6to ne spodelqte???



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: sladyrkata]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано28.05.04 21:56



Не бе, тука сме! Аз съм вече почти седмица на череши, отначало смъкнах 2 кила, но после спрях да смъквам. Стоя си все на едно място. Чудя се какво да правя.



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: Диaнa]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 22:08



Ti kolko si visoka i kolko teji6?az po prinzip kato sam na glad ,parvite 3-4 dena svalqm po kilo na den i posle po -mani4ko!nqma stra6no !samo ne se ot4aivai:))))))6te yspeem nqma kade da hodim pisna mi da si makna slaninite!a ina4e kak se 4ystva6?



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: Snakerka]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 22:07



Super! Tova se kazva otslabvane- bez nikakvi mazohistichni elementi!



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: sladyrkata]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано28.05.04 22:16



Ами, 158 см съм, 58 кг. Досега беше поносимо, но днес умирам от глад. Мерси за куража!!! Ще победим! Чудя се обаче защо всички свалят толкова много, а аз не. Уж отначало нормално почнах... Може пък да ми се е шашнал организмът и да къта резерви.



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno? [re: Eli]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 22:32



abe pak si e malko zor ,ama...........za dobro e:))))))))vklu4va6 li se s nas da se borim s slaninkite si?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.