Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: posleden denнови [re: jenny]  
АвторCaлaти (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 11:15



Изгубих се няколко дни, защото ми се заредиха едни изпити не си е работа. Иначе не съм се отказала, продължавам с пълна пара. Вече съм минус шест килограма. Вие до къде стигнахте, колко успяхте да свалите?



Тема Re: posleden denнови [re: Caлaти]  
Автор julgreko (dete)
Публикувано25.06.04 15:02



az za 10 dni smaknah 5.700kg i dnes po4nah zahranvaneto,no poneje biah zaeta do obiad pih samo 4ai sutrinta i sled tova ia smacahi sled morkova na obiad iziadoh edno pil drob4e ...hi4 me niama .
Strah me e 4e pak 6te po4na da se tap4a kato prase t.e. da si hapvam taini4ko ot zabranenite hrani i vsi4ko 6te otide po diavolite.Kак ги задържате тези смъкнати килограми



Тема Re: posleden denнови [re: jenny]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 16:15



Blagodarja ti za pohvalite, oshte se darja:) No mislja che za da pravi chovek tazi dieta trjabva naistina da e mnogo strikten. Zahranvaneto e dosta trudno, v smisal - vjarvam na Smaragd 4e 4ovek bi mogal da si dokara problemi.
Zasega se spravjam, shte vidim.
Ne mislja za kachvaneto na kilogramite, kolkoto dobrata kondicija, ne e lesno,
10x oshte vednaj, uspeh!




Тема Re: posleden denнови [re: julgreko]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 16:18



Po Lidija Kovacheva, vij edna tema kadeto se iska info, tam mojesh da namerish knigata,
Pojelavam ti ot sarce uspeh!




Тема Re: posleden denнови [re: volja]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 18:36



Zdraveite:)

Radvam se, che vsichki ste seriozni!!! Amidophen opredeleno si e goljam fun da znaesh, che imash s kogo da spodelish radostite i problemite ti. Wellcome pri nas.

Az sashto mislja, che e mnogo trudno zahranvaneto i dori me e jad, che ne go napravih kato horata:) No pak se chuvstvam dobre i smjatam, che tova e vajno. pri tova az ne sam se nahvarlila kam parjoli i stekove:))

Pri mene nishto novo, javno trjbva da zapochna da sportuvam mnogo aktivno inache v momenta prosto zadarjam kilogramite si. Reshila sam ot tuk natataka 1 den v sedmitzata da pravja lechebno gladuvane. Prijatel na brat mi taka e smaknal strashno mnogo kilogrami i ne gi e kachval posle.

Az vseki den si sledja kilogramite i tova si mi e kriterii dali sam prekalila prednija den ili ne:)) Prodaljavam na salatki i malko ribka.

Zabeljazvam, che plodovete pochvat leko da mi pisvat:)) i mai poveche poglejdam kam shopskata salatka:)) E vse pak sled pochti 40 dni vseki den plodove normalno e:))

Uspeh na vsichki:))



Тема Re: posleden denнови [re: jenny]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 21:36




Bravo na teb! Istinata i az ja vijdam v sporta



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno?нови [re: AmidoPHeN]  
Автор julgreko (dete)
Публикувано26.06.04 19:24



Sled parvia den na zahranvaneto vapreki gluposta koiato napravih sam smaknala 300gr.Oba4e si mislia 4e e zaradi fiz aktivnost) 2 4asa 4istene i o6te 2 i polovina razhodka.
Dano dnes ne se izloja i da ka4a ne6to
I az taka prez den pak ia po4vam gimnastikata



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno?нови [re: julgreko]  
Автор AmidoPHeN (samo s recepta!)
Публикувано26.06.04 20:34



jenny, благодаря ти, радвам се че някой ми обърна внимание ;) определено е по-гот когато има човек къде да тича да измрънка или да се поФали ;)

julgreko, и аз направих глупост вчера - бях на рожден ден и не можах да удържа на сладките неща, а то вчера било и някаква фаза на луната... но пък спортувах доста вчера и пак съм на минус (макар не колкото бих била, ама айде сега :Р) тази сутрин кантара показваше 58, пак е нещо ;)

ще се опитам да устоявам по-твърдо на изкушенията, освен ако не са високи, чернооки и неустоимо чаровни..ех..;)

успех на всички ;)

"Carpe diem, seize the day"


Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno?нови [re: AmidoPHeN]  
Автор lightmaster (crazy)
Публикувано26.06.04 23:20



Здравейте :) Много надъхваща тема ! Да се похваля и аз.За 13 дена без никакъв хляб и нищо сладко(разбирай шоколади и др), качване пеша до 11 етаж (асансьора се развали за 3 дена и това ме надъха) и 6-7 км колоездене 1в седмицата и вече тежа с 5кг по-малко.Не съм гладувал все съм си хапвал доволно.Сега мисля да огранича и количеството.



Тема Re: koi iska da otslabvame zaedno?нови [re: lightmaster]  
Авторvolja (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 23:31




Tolkova e hubavo, dnes usetih kakvo sam napravila za sebe si
, napravo e veliko chovek da projavi malko volja, prodaljavam da pravja usilija,
super e!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.