Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 31.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови  
Автор_4ere6kata_ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 01:03



az li4no ot ponedelnik ste karam samo na 4ere6i...puk da vidim rezultata:))))))))
nadqvam se da namerq sumi6lenizi...zastoto kolkoto pove4e-tolkova po-lesno:)
v tova se ubedih,kogato pravih le4ebniq glad prez mart-bqhme mnogo i az za pruv put izdurjah:)
zatova prizovavam....haide na 4ere6ite:))))))))))))))



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови [re: _4ere6kata_]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 01:27



Аз съм на череши от вдругиден. Утре не мога по простата причина, че съм с един лев в джоба.:) Но от петък - сериозно за!



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови [re: Диaнa]  
Автор_4ere6kata_ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 08:28



ami mai togava ti ste ni "vodi6"....:)
ti kolko vreme misli6 da pravi6 tazi dieta?
i kakvo misli6 za zahranvaneto..........vsustnost tova ne e li edin vid le4eben glad???vupreki,4e ne znam 4ere6ite dokolko zasi6tat,no puk bili neveroqtno polezni i polzotvorni
dano da izdurja:))))))))))))))))))))
na teb USPEH:))))))))))))))))))))
i da ne zabravi6 da pi6e6 za rezultati

P.S. az sega mislq da go karam do nedelq na po edin 6okoldad,4e postignah dosta dobri rezultati edno vreme :)))))))))))))))))

doskoro



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови [re: _4ere6kata_]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 09:33



Ами хайде момичета и аз от понеделник започвам с черешите
А, какво ще кажете ако си хапвам и ягодки? Имам да свалям 3 кг. за 2 седмици, дали ще успея с череши и ягоди?



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови [re: Cъни]  
Автор_4ere6kata_ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 11:41



predpolagam,4e ne bi trqbvalo da ima6 problem s kombinaciata ot qgodi i 4ere6i,no edno e sigurno,4e ne trqbva da sa pove4e ot 1 kg za denq:)))))))))

a kato te4nosti voda li ste piem...i po kolko (i kompotut ste e gotov)?az li4no mislq,4e ste piq i razhlabvast 4ai ot vreme na vreme-nali ste moje????????

doskoro:)))))))))))))



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови [re: _4ere6kata_]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 11:55



Ами и аз ще карам на водичка, сутрин малко кафе с подсладител и евентуално по един чай на ден От време на време ще си пийвам и диетично безалкохолно



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови [re: _4ere6kata_]  
АвторSnakerka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 13:36



10 lv sa pri nas chereshite..1 kg ..prosto nenormalna rabota!



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови [re: Snakerka]  
Автор_4ere6kata_ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 13:49



10 lv????????????????ne moje da bude.......nima e vuzmojno?
nali uj sega im e sezonut...e,vqrno,4e tazi godina sigurno ste zakusneqt s okolo 2-3 sedmizi,no dali e normalno da sa 4ak 10lv-ne mi se vqrva
minalata sedmiza kupih qgodi za okolo 4 lv..............
ti vsustnost ot kude si?
do ponedelnik cenata ste im padne s okolo 1-2 lv:)))))))))) (nadqvam se).......
daite oste mneniq za cenata,i az sega ste izlizam-taka 4e ste e ogledam...i dano ne mi se doqdat (predvaritelno),stoto sega sum na po edin 6okolad,a 4estno kazano sladko hi4 ne obi4am,no dobre svalqm s tazi dietka:)
doskoro:)))))))))))))))))))))))



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!!нови [re: _4ere6kata_]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 13:53



Здрасти!

Ами, не знам колко време да я правя...на мен Духче ми даде тази идея, трябва да я разпитаме по-подробно. Аз хабер си нямам от диети. Опитах Аткинс, но резултат йок, и все повече се убеждавам, че глад му е майката. Едно време бях свалила сума ти кила като теб - с по един сандвич на ден.

Аз почвам от днес - намерих вкъщи един компот и днес ще изям само него - пък от утре на черешите.:)

Успех и на теб!!! Дано издържим - да не вземем да изпоприпадаме, ей!!



Тема Re: ot ponedelnik na 4ere6i!!!!!!! [re: _4ere6kata_]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 13:55



Ами във Варна на Колхозния пазар черешите вървят около 2.50 - 3 лв., а ягодите са по 3.50 :)) Днес си купих от там разкошни череши хрущялки за 2,50 :))) Даже се учудвам, че им е сравнително ниска цената :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.