Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови  
Автор!pitam (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 00:32



pomosttttttt!!!!!!
trqbva spe6no da svalq 10 kg za 3-4 sedmizi;znam,4e e malko nerealno i dosta nezdravoslovno,no mi e mnogo spe6no...........o4akvam da mi pomognete s predlojeniq...moliq vi ot surce...6a6nala sum se do nebeto!!!!!!!!!!!!!!!!!!

помощтттттт!!!!!!
трябва спешно да сваля 10 кг за 3-4 седмици;знам,че е малко нереално и доста нездравословно,но ми е много спешно...........очаквам да ми помогнете с предложения...молия ви от сърце...6ашнала съм се до небето!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от milena69 на 31.03.06 08:47.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Авторtaina (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 08:59



qj dva pyti na den malko salata i malko protein . tova e jelqzna dieta a i ne e mnogo vredna...shte gi svalish.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор Duhche ()
Публикувано20.05.04 12:04



Споки не е невъзможно :) .. аз ги свалих 10 кг през март месец.. Ама глад му е майката ;) ..
ама да не си 50 кг и да искаш да ставаш 40 .. щото тогава няма да стане ;Р
Иначе.. яж около 800 кал на ден.. и нямаш проблеми за месец.. ама не знам после как ще успееш да ги задържиш ;) .. Ако спреш до тука...
Абе ти си знаеш :)

Успех :)



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор _anonymous_ (новак)
Публикувано20.05.04 12:28



Разкажи малко повече - доколко са ти излишни тези килограми (физически), как се храниш обикновено, кое ти пречи да ги свалиш - ей такива работи. Трудно се дават съвети на сляпо.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: _anonymous_]  
Автор!pitam (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 13:41



ami visoka sum 173 sm,a teja 76-77 kg-kakto se se6tate ve4e normalno bi bilo da teja okolo 65kg-dori tova e maximuma,no vse pak...
v momenta imam seriozni izpiti i tova dopulva kartinkata-ne moga da u4a bez da sum qla...............
tova e osnovnoto-za drugo ne se se6tam v momenta:)
4ao zasega:)



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор Duhche ()
Публикувано20.05.04 15:25



Давай смело тогава с плодове!!! :))))))
1-1.5 кг плодчета на ден и 2 литра вода :) ... И салатки може да хапваш от време на време :) Но без олио и сол.. малко зехтин и лимонов сок може ;)
Съгласна съм, че е трудно по време на изпити - от опит знам! .. Ако много ти се яде сладко - хапвай си медец :)
Успех!



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор Honda (пристрастен)
Публикувано20.05.04 19:03



Здравей и от мене. Аз съм висока 175 см и от бременността бях качила 40 кг. Слава богу се приборих най-накрая с тях и съм в стария си размер (50кг).Това бях и преди да забременея.
Начина по който отслабнах е гладолечението по Лидева Ковачева.
На ден ядах около 400-500гр плодове и чай с лимон и подсладен с мед 3-4 пъти на ден. Иначе ако ми се допиеше вода си пиех. И така за около 50 дена се преборих с тия килограми. В тия дни е включено и захранването разбира се. Така , че за 3-4 седмици мисля, че ще успееш ако си наложиш воля. Не е лесно , ама и никой не е казвал, че ще бъде.Тоест за да бъда точна. Не беше лесно първите 3 дена. После се свиква и става като "песен"
Успех и се надяваме скоро да се похвалиш с постижение



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi???????????? [re: Honda]  
Автор!pitam (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 21:38



nima iska6 da kaje6,4e za 50 dena si svalila 40 kg?-sigurno ne sum razbrala dobre???????????
ti kato teji6 sega 50 kg i si visoka 175 sm ne prili4a6 li na skelet?
az za takiva kilogrami samo bih si me4tala...i to,zastoto me4tite sa bezplatni:)))))))))))
mersi za infoto....ste pi6a za rezultati,a ina4e mislq da mina na 4ere6ite (vidqh,4e ima takava tema) 4aoooooo



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi???????????? [re: !pitam]  
Авторviper (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 12:29



това което ти предлагам определено действа но не е за всеки. трябва да имаш предвид здравословните рискове. така че реши дали да го приложиш.

схемата е следната:
сутрин и вечер всеки ден бягане по 40 минути . по време на бягането на равни интервали от време се пие горещ чай по няколко глътки или общо около 300 мл. малко повече от чаша.

в диетата се елиминират всички въглехидрати за период най малко 5 дни.
макар че бих ти препоръчал мазнини все пак за драстично сваляне ги намали до минимум. ядат се много салати , един два плода /ден и риба поне два пъти/ден. след 5 дни направи въглехидратно зареждане от чисти въглехидрати. най добре сладки плодове и сокове.следват отново 5 дни по същата схема.

килограми ще свалиш много но прецени здравословното си съсътояние дали ще издържиш.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi???????????? [re: viper]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 08:28



kaji kakvi sa riskovete de




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.