Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 20.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 10 kg za 3-4 sedmizi????????????  
Автор!pitam (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 00:32



pomosttttttt!!!!!!
trqbva spe6no da svalq 10 kg za 3-4 sedmizi;znam,4e e malko nerealno i dosta nezdravoslovno,no mi e mnogo spe6no...........o4akvam da mi pomognete s predlojeniq...moliq vi ot surce...6a6nala sum se do nebeto!!!!!!!!!!!!!!!!!!

помощтттттт!!!!!!
трябва спешно да сваля 10 кг за 3-4 седмици;знам,че е малко нереално и доста нездравословно,но ми е много спешно...........очаквам да ми помогнете с предложения...молия ви от сърце...6ашнала съм се до небето!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от milena69 на 31.03.06 08:47.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Авторtaina (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 08:59



qj dva pyti na den malko salata i malko protein . tova e jelqzna dieta a i ne e mnogo vredna...shte gi svalish.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор Duhche ()
Публикувано20.05.04 12:04



Споки не е невъзможно :) .. аз ги свалих 10 кг през март месец.. Ама глад му е майката ;) ..
ама да не си 50 кг и да искаш да ставаш 40 .. щото тогава няма да стане ;Р
Иначе.. яж около 800 кал на ден.. и нямаш проблеми за месец.. ама не знам после как ще успееш да ги задържиш ;) .. Ако спреш до тука...
Абе ти си знаеш :)

Успех :)



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор _anonymous_ (новак)
Публикувано20.05.04 12:28



Разкажи малко повече - доколко са ти излишни тези килограми (физически), как се храниш обикновено, кое ти пречи да ги свалиш - ей такива работи. Трудно се дават съвети на сляпо.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: _anonymous_]  
Автор!pitam (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 13:41



ami visoka sum 173 sm,a teja 76-77 kg-kakto se se6tate ve4e normalno bi bilo da teja okolo 65kg-dori tova e maximuma,no vse pak...
v momenta imam seriozni izpiti i tova dopulva kartinkata-ne moga da u4a bez da sum qla...............
tova e osnovnoto-za drugo ne se se6tam v momenta:)
4ao zasega:)



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор Duhche ()
Публикувано20.05.04 15:25



Давай смело тогава с плодове!!! :))))))
1-1.5 кг плодчета на ден и 2 литра вода :) ... И салатки може да хапваш от време на време :) Но без олио и сол.. малко зехтин и лимонов сок може ;)
Съгласна съм, че е трудно по време на изпити - от опит знам! .. Ако много ти се яде сладко - хапвай си медец :)
Успех!



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор Honda (пристрастен)
Публикувано20.05.04 19:03



Здравей и от мене. Аз съм висока 175 см и от бременността бях качила 40 кг. Слава богу се приборих най-накрая с тях и съм в стария си размер (50кг).Това бях и преди да забременея.
Начина по който отслабнах е гладолечението по Лидева Ковачева.
На ден ядах около 400-500гр плодове и чай с лимон и подсладен с мед 3-4 пъти на ден. Иначе ако ми се допиеше вода си пиех. И така за около 50 дена се преборих с тия килограми. В тия дни е включено и захранването разбира се. Така , че за 3-4 седмици мисля, че ще успееш ако си наложиш воля. Не е лесно , ама и никой не е казвал, че ще бъде.Тоест за да бъда точна. Не беше лесно първите 3 дена. После се свиква и става като "песен"
Успех и се надяваме скоро да се похвалиш с постижение



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: Honda]  
Автор!pitam (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 21:38



nima iska6 da kaje6,4e za 50 dena si svalila 40 kg?-sigurno ne sum razbrala dobre???????????
ti kato teji6 sega 50 kg i si visoka 175 sm ne prili4a6 li na skelet?
az za takiva kilogrami samo bih si me4tala...i to,zastoto me4tite sa bezplatni:)))))))))))
mersi za infoto....ste pi6a za rezultati,a ina4e mislq da mina na 4ere6ite (vidqh,4e ima takava tema) 4aoooooo



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Авторviper (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 12:29



това което ти предлагам определено действа но не е за всеки. трябва да имаш предвид здравословните рискове. така че реши дали да го приложиш.

схемата е следната:
сутрин и вечер всеки ден бягане по 40 минути . по време на бягането на равни интервали от време се пие горещ чай по няколко глътки или общо около 300 мл. малко повече от чаша.

в диетата се елиминират всички въглехидрати за период най малко 5 дни.
макар че бих ти препоръчал мазнини все пак за драстично сваляне ги намали до минимум. ядат се много салати , един два плода /ден и риба поне два пъти/ден. след 5 дни направи въглехидратно зареждане от чисти въглехидрати. най добре сладки плодове и сокове.следват отново 5 дни по същата схема.

килограми ще свалиш много но прецени здравословното си съсътояние дали ще издържиш.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: viper]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 08:28



kaji kakvi sa riskovete de



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: viper]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано22.05.04 17:47



viper, на мен ми се струва нереално нетрениран човек с наднормено тегло да може да бяга по час и нещо на ден. Нереално, а и криещо опасности. Да не говорим за пиенето на горещ чай по време на бягането.....




Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: viper]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 18:30



Това звучи доста добре - риба (любимо!) , салата и плодове.
Само не ми е ясно защо трябва да се пие топъл чай по време на бягането, би ли разяснил?



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автордeлтa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 19:47



Пробвай по метода на Людмила Емилова(Лидия Ковачева)!ЗА 20 дена свалих 15 килограма!Но е важно да се спазва стриктно,защото после бързо се възстановява старото тегло!



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: дeлтa]  
Авторmimi_mini (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 20:56



Daite niakoi link kum neshto da prochetem po podrobno za metoda na lidia kovacheva mersi predvaritelno i az iskam da svaliam kiltsa minax si zahranvaneto i sum zadurjala svalenite kila ta sega pak iskam da napravia vtora seria za svaliane ama mai mi triabva po drastichna miarka daite idei kak da stane 153 sum visoka teja 53 kg iskam pone 45 za moia rusta sa si idealno...mersi chaoo



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: mimi_mini]  
Авторmaimunka (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 00:23



a ti kolko svali s le4eben glad i za kolko vreme??



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Авторviper (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 09:02



когато бягаш сутрин на гладно в умерено темпо основно мастните киселини участват като енергетичен източник. така горенето им се улеснява и тесе изразходват многкратно повече отколкото през другите часове на деня.
обмяната е на ново по високо ниво и оборотите се покачват с течение на времето. когато вкарате горещ чай все едно пускате двете турбини на двигателя на максимум. за да преодолее прегряването тялото ви ще се скъса да гори мазнини и да отделя вода. това е много мъчително и тежко но е резултатно. все пак не е за всеки. ако след това вкарате и горещ душ или сауна още повече ще се стопите стига да не ви се спукат сърдечните клапи.
кръвното ви ще има невероятни скокове от ниско до високо. кръвната захар ще падне доста и ще бъдете пред инфарктно състояние. ако ви стиска опитайте но риска си е ваш.



Тема Формула за кгнови [re: !pitam]  
Автор Диeтoлorът (непознат)
Публикувано02.07.04 01:42



Теглото = Ръста - 100 - (ръста -150):2

(това е за жени).

За 173 см

Теглото = 173 -100 - (173 - 150):2=
=73 - 23:2=
=73 - 11,5=
=61,5 кг



Тема Re: Формула за кгнови [re: Диeтoлorът]  
Автор jadi (тайнствена)
Публикувано02.07.04 08:46



Ne misli6 li,4e tezi formuli sa kg sa malko bezuspe6ni...neka da gi nare4em orientirovu4ni...mnogo si zavisi ot kostite...i t.n.



Тема Re: Формула за кгнови [re: Диeтoлorът]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано02.07.04 11:05



Аз не мисля,че за тази височина са добре тези кг.Аз съм висока точно 173 и съм 60кг.(с 1,5кг. по-малко от колкото трябва според формулата)-е да ти кажа хич не изглежда идеално това тегло-като бях 54кг. беше наистина идеално(бях нормално слаба,но не и кльощава).




Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор Bивиaн** (pretty woman)
Публикувано02.07.04 20:51



Aз не съм привърженичка на драстичните диети, защото се получава ефекта на ЙО-ЙО след това, но все пак погледни това и дано да ти е от полза.

Свалете светкавично от 4 до 8 килограма

Тази диета е колкото традиционна, толкова и екзотична. нейното най-важно предимство е възможността бързо да свалите от 4 до 8 килограма, а главният й недостатък - небалансираността й. Затова не бива да се прилагат повече от 2-3 седмици.
Тази диета е колкото традиционна, толкова и екзотична. Нейното най-важно предимство е възможността бързо да свалите от 4 до 8 килограма, а главният й недостатък - небалансираността й. Затова не бива да се прилага повече от 2-3 седмици. И помнете - няма универсална диета. Това, което е подходящо и дава ефект при едни, може да се окаже напълно безрезултатно за други. Поне така са смятали древнокитайските диетолози, положили началото на това нестихващо модно увлечение още през втори век преди нашата ера. Резултат - отслабва се между 4 и 6 килограма. Задължително условие е вечерята да е - не по-късно от 19,00 ч. Освен това, диетата не е подходяща за хора, които не понасят цитрусови плодове или имат стомашни проблеми. По време на диетата може да се пие минерална вода без ограничение. И така:
Закуската през всички дни се състои от 2 портокала и 1 чаша кафе или чай без мляко и захар

1-и ден
Обяд:2 портокала, 2 твърдо сварени яйца, 1 домат;
Вечеря:150 г варено месо, 1 домат, 1 краставица, 1 грейпфрут

2-и ден
Обяд:1 рохко сварено яйце, 1 краставица, 1 грейпфрут
Вечеря:150 г варено месо, зелена салата,подправена с лимонов сок

3-ти ден
Обяд: 1 яйце на очи, 2 домата, 200 г задушено цветно зеле
Вечеря: 150 г задушено филе от бяла риба,1 краставица

4-ти ден
Обяд: 1 грейпфрут, салата от прясно зеле със заливка от кисело мляко
Вечеря: 1 твърдо сварено яйце, 150 г обезмаслена извара, 1 сурова чушка, 100 г настъргани моркови

5-и ден
Обяд: 1 твърдо сварено яйце, 1 домат
Вечеря: 200 г сварено пилешко месо, като гарнитура - зелена салата, подправена с лимонов сок

6-и ден
Обяд: 1 ябълка, 1 портокал
Вечеря: 150 г задушено филе от бяла риба,200 г задушено цветно зеле

7-и ден
Обяд: 150 г обезмаслена извара, 1 чаша доматен сок
Вечеря: 1 ябълка, 1 чаша айран




Желая ти успех и дано клаузата си заслужава!



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: Bивиaн**]  
Автор Guest™ (***)
Публикувано02.07.04 20:56



ti probvala li si ia tazi dieta az sa6to ia 4etoh niakade,no ne sam ia spazvala!



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: Guest™]  
Автор Bивиaн** (pretty woman)
Публикувано03.07.04 12:16



Не, не съм я пробвала. Аз казах, че съм много против драстичните диети и смятам да отстоявам това си мнение. Предпочитам плавните резултати и след това естественно постигнатото да се задържи. Просто я прочетох и понеже !pitam има молба да я посъветваме как да го направи, й го копирах, а тя да прецени дали да се подложи на такъв стрес или не. Аз предпочитам други методи!



Тема Re: Формула за кгнови [re: Диeтoлorът]  
Авторvisoka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 13:14



Izvinyavai az samo da popita kato sam visoka 182 tryabva da teja 66kg i 4ovek koito e viskok 173 tryabva da teji 61.5kg toest razlikata v santimetrite e 9 a v kilogramite 4.5 Za6to?Plius tova tova naistina mnogo zavisi ot kostnata struktura na 4oveka.



Тема Re: Формула за кгнови [re: visoka]  
Авторvisoka (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 14:34



taka e, no takava e formulata, ne sam ya izmislil az. ima i druga fosmula koyato sega e mnogo moderna, no spored men tya e s mnogo razduti granitsi:
BMI=tegloto:(bisochinata v metri . bisochinata v metri )

t.e.
BMI=60:(1,65 . 1.65)
BMI=60:2,7225
BMI=22,038
kato ideyata e BMI da e mejdu 20 i 25



Тема Re: Формула за кгнови [re: visoka]  
АвторДиeтoлorът (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 14:35



taka e, no takava e formulata, ne sam ya izmislil az. ima i druga fosmula koyato sega e mnogo moderna, no spored men tya e s mnogo razduti granitsi:
BMI=tegloto:(bisochinata v metri . bisochinata v metri )

t.e.
BMI=60:(1,65 . 1.65)
BMI=60:2,7225
BMI=22,038
kato ideyata e BMI da e mejdu 20 i 25



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: Bивиaн**]  
Автор Debora ()
Публикувано07.08.04 06:16



И да нямат проблеми със жлъчката, че с тия яйца ...



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
АвторDidi (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 09:34



Zdravei! Bix mogla da ti predloza variant da svalish zelanite ot teb kila bez da se poglagash na dieta i da zapazish rezultata traino. Ako se interesuvash pishi mi na e-mail: djeni_dj@yahoo.com



Тема Re: Формула за кгнови [re: Диeтoлorът]  
Автор Kaтюшa (непознат)
Публикувано30.03.06 21:26



Това си е за чирус, направо.



Тема Re: 10 kg za 3-4 sedmizi????????????нови [re: !pitam]  
Автор mariq15 (непознат )
Публикувано22.02.08 01:21



trqbva mi speshna dieta na 15 godini sam i teja 70 kilograma i sam 173 molq vi pomognete mi :(

shte 4akam



Тема mariq15,нови [re: mariq15]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано22.02.08 13:20



темата е от 2004 г., по-добре би било да зададеш нова тема. Има по-голяма вероятност някой да ти даде съвети.
Не трябва диетата да е драстична и да отслабнеш бързо. Защо казваш спешна диета?
Моят съвет е да не спазваш определена диета, а просто да ограничиш в менюто си хляб и тестени изделия до минимум, сладкишите - вафли, шоколади и др., соленото и газираните напитки. Твоят организъм е подрастващ и не трябва напълно да се отказваш от всичко, а да го употребяваш в умерени количества. Ако гладуваш, вредата ще е по-голяма от ползата. Движи се повече или се захвани с някакъв спорт, или просто прави разходки. Ако бързо смъкнеш кг, после също толкова бързо ще ги качиш, че и още отгоре ще сложиш. Това е моят съвет от личен опит.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.