Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 12.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хайде с мен в морската пехота!  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 00:12



За трети път отивам в дебелариум. Две години подред ходих в Лъки, в Родопите, а в неделя отивам в Трън. Обща стойност на килограми, свалени в тези заведения - 9. Засега. Надявам се да станат 12 след това ми посещение.
Пред приятели се смея, че отивам в морската пехота, заради зверският режим на физическо натоварване там - 3 часа поход сутрин, 3 часа гимнастика след обяд, 1,5 часа танци вечер. Като не броим целодневните походи два пъти седмично.
Но и заради нещо друго се изразявам така. Успехът ти там ти дава самочувствие и увереност в себе си. Ако от години се мъчите самички и не успявате - идете в дебелариум. Някой друг ще мисли вместо вас какво да се купи и как да се сготви, по колко да се сервира, какво да се тренира, кога и по колко и пр. и пр. Единствената ви мисъл ще е тази да издържите и когато успеете ще се върнете горди в къщи и ще свалите още толкова килограми само със собствени сили! Както направих аз.
Дебелариуми има в Лъки, Трън, Китен, Банкя, Варна... А телефоните им - във в. "Дебели сме".



Тема Re: Хайде с мен в морската пехота!нови [re: Aни]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано15.05.04 00:54



Желая ти успех!Да се похвалиш като се върнеш.



Тема Re: Хайде с мен в морската пехота!нови [re: KaтИ.]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 11:38



Много си мила, благодаря ти!



Тема Re: Хайде с мен в морската пехота!нови [re: KaтИ.]  
АвторSnakerka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 13:14



heh..debelarium li se kazva..ili e niakakuv medicinski sanatorium ili center za otslabvane ..ne sali mnogo ne po joba ?
az inache shte produlja s mojata planinarska manja..i smjatam da se zapisha v niakoi extrime klub po planinarstvo ..samo ekipirovkata trjabva da podmenja s obuvki i tn :)
vseki weekend po planinite..kvo po-hubavo..hodish na vuzduh



Тема Re: Хайде с мен в морската пехота!нови [re: Aни]  
Автор deniyoyo (никакъв)
Публикувано15.05.04 18:17



Моля те, дай някакви координати на тези райски местенца



Тема Re: Хайде с мен в морската пехота!нови [re: Aни]  
Автор radish (Rady)
Публикувано15.05.04 21:21



Успех, Ани!
Браво,че ти поне си се сетила за разни други места, че ми писна да слушам за тази доктор Емилова и нейния санаториум :-)
Ще ми бъди интересно да споделиш повече неща!
И да се върнеш с мноооого добри резултати!
Стискам палци!



Тема Re: Хайде с мен в морската пехота!нови [re: Aни]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 03:51



Уоу! Всеки ден поход в планината! Само заради това бих дошла.:)

Би ли споделила малко повече информация все пак - къде, кога, колко пари, колко време.... ?

П.П. Сега се сетих обаче как миналото лято направихме един много зверски поход по билото на Рила - всеки ден ходехме по 8-12 часа, общо 5 дена... и аз нищо не смъкнах. Пък както можете да си представите на планина се яде доста по-малко от обикновено - движението убива апетита, а и не можеш да носиш много храна със себе си.



Тема za *** off topicнови [re: ***]  
АвторJB (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 08:53



Здравей, би ли ми казала каква екипировка използваш за походите?
Това лято ще ходя на планина, а от ученичка не съм била на "екскурзионно" та не знам какви обувки, дрехи, раница да си взема. знам че има клуб Алпинизъм, но ме е срам да питам там, толкова съм боса.

Благодаря ти предварително



Тема Re: za *** off topicнови [re: JB]  
Автор Raja ()
Публикувано17.05.04 14:01



Ходенето по планини е нещо много зареждащо. На тази страница има някои ценни съвети:






Тема Re: za *** off topic [re: JB]  
Автор A3_ ()
Публикувано17.05.04 14:47




Здравей!
Ти на коя планина смяташ да ходиш и какво точно те интересува.
Ако мога ще те насоча към нещо, не че съм професиолналист, но имам малко опит. Всяка година ходя на Рила, а впоследните на палатки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.