Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 30.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема shokoladova dietaнови  
Авторmimonche (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 13:12



edna priatelka mi kaza che e bila 5 dni samo na shokolad sled bremennostta i e otslabnala 3 kilograma. Preporuchala i e tazi dieta nejnata ginekologka..chuvali li ste za takiva neshta..i vuzmojni li sa?



Тема Чувала съмнови [re: mimonche]  
АвторBiba (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 13:45



Чувала съм за такава диета,но съм се съмнявала в успеха й.Питай твоята приятелка точно каква е била диетата и сподели с нас,please!Би било приятно да се отслабва с шоколад



Тема Re: shokoladova dietaнови [re: mimonche]  
Авторmilka (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 14:45



da, ako koli4estvoto 6okolad e ne pove4e ot 100-150 grama na den i ne se poema nishto drugo osven nego (i voda razbirase)



Тема Re: shokoladova dietaнови [re: milka]  
Авторsnakerka (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 15:11



uh az ne bih riskuvala..shokolad si e vse pak..



Тема Re: shokoladova dietaнови [re: snakerka]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 15:32



И аз знам за такъв вариант. Яде се по мах 100гр шоколад на ден.
Най-добре е всеки път като усетиш глад по едно парченце и да е много добре изстуден от хладилника примерно, така повече време ще се топи в устата и ще засища повече.
Ако много обичате сладко това си е добър вариант. Особено ако шоколада е черен.
Като цяло според мен отслабването си е сигурно защото в 100гр шоколад има някъде около 500-600 ккал(това по спомени го казвам).
Само дето според мен организма ще се изтощи много бързо и ще му липсват някои основни хранителни вещества, което е много вредно поне според мен.
Другото което е че приетите сутрин въглтхидрати много усилват апетита и после цял ден ще се чудите къде да се дянете от глад.
Това са моите разсъждения по-въпроса.

Успех на решилите да издевателстват над организма си по този начин

ПП : Аз самата съм я пробвала тази глупост, свалят се кила ама нетрайно както при всяко нездравословно гладуване.
Съжелявам ако ви звуча прекалено крайна и аз обичам шоколад и сладко, но не мисля че е от най-полезните продукти за диета.



Тема Re: shokoladova dietaнови [re: mimonche]  
Автор Duhche ()
Публикувано21.04.04 15:36



:) 200 г. шоколад са около 1000 кал. реално погледнато :) .. Така, че ако наистина караш само на 1-2 шоколада на ден - що да не отслабваш :)
Ама ако знаеш коко бързо ще ти писне... колкото и примамливо да звучи :)
Пък и аз като се знам как ставам цялата в пъпки от тоз шоколад...
От шоколада, също така, не можеш да си вземеш куп витамини и други разни полезни вещества, от които има нужда организма...
От всяка еднообразна храна се отслабва!! :) стига да е в разумни пропорции...
А пък пак казвам... колко бързо писва едно и също...



Тема Re: shokoladova dietaнови [re: mimonche]  
Автор Deata ()
Публикувано21.04.04 15:52



А ако шоколада е от тоя на Колев- хем ниско въглехидратен, хем нискокалоричен, хем без захар. Колко можеш да изядеш на ден ако си на тази шоколадова диета



Тема Re: shokoladova dietaнови [re: Deata]  
Автор Duhche ()
Публикувано21.04.04 16:05



Колко :) ми смятай... до към 1000-1200 кал... :) мисля, че толкова...
По-малко .. що да не :) само да не е много дълго време...
Ама повече... мисля, че вече няма да е диета
И пак ви казвам ... ще ви омръзнеееее по-бързо отколкото си мислите



Тема Re: shokoladova dietaнови [re: Duhche]  
Автор Deata ()
Публикувано21.04.04 16:30



Дълго, дълго, е аз имах в предвид някъде 2-3 дни да речем. много вода и шоколад или пък и кока кола лайт, а? Егати това е самоубийствено



Тема Re: shokoladova dietaнови [re: Deata]  
Автор Duhche ()
Публикувано21.04.04 16:39



2-3 е ОК :)) .. ама колко кг смяташ да свалиш за 2-3... едва ли повече от 1-2 ... или и аз не знам :) .... то туй май се прави за седмица...
Понеже организма ще си взима взима взима каквото му трябва първите 2-3 дни, от шоколада ще взима де :), и после ще се пренаситии... и няма да му е вече до шоколад :) Та от това, предполагам, ще се получи отслабването :) ....
Иначе можеш да пробваш :) .. и аз съм си го мислила... ама ми излизат много пъпки като ям шоколад ... А и от 2 месеца не съм помирисвала (с изключение на рождения ми ден 100 г. шоколадова торта).. така че ще си е истински шоколадов шок за изтормозеното ми организъмче :( ..
А за кока-колата лайт... Кофти е, защото е с подсладител... а те са гадни (подсладителите)... По-добре вода и шоколад :)
Между другото това съм го правила със шоколадов сладолед :) ... Почти месец бях главно на шоколадов сладолед и натурален сок... (чат пат ядях и нормална храна :) ).... и без да усетя свалих 5-6 кг :) ...
Та от еднообразна храна определено се сваля... (пак да кажа)..
Пробвай де ;) ... ако нямаш проблем с пъпките (бла)..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.