Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема НВД и бременностнови  
Авторнopa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 11:55



Възможно ли е да се прилага НВД от бременни жени



Тема Re: НВД и бременностнови [re: нopa]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано16.04.04 12:37



Най-добре да се консултираш с лекар, но според мен - твърдо НЕ.
Никакви експерименти по време на бременност!
А бременната жена е толкова красива (дори и качила някой килограм)



Тема Re: НВД и бременностнови [re: Hищo]  
АвторHopa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 16:46



Разбира се, че няма да си правя експерименти. Най-важното е бебчето да се роди живо и здраво. Питам, защото страшно ми се лепят килограмите, а съм само 154 см. и то не ям безразборно, но все пак......А нали на НВД се яде всичко, само въглехидратите се ограничават, та затова попитах.
Но сега реших да си бъда една типична хубава и дебеличка бременна, защото пак казвам-бебето е най-важно за мен. А отслабването ще го оставя за по-късно.



Тема Re: НВД и бременностнови [re: нopa]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано18.04.04 17:17



Да.
Яж предимно животинска мазнина (сметана, бекон (т.е. мазни меса, независимо какви), сирене, масло, к.мляко, риба), черен дроб, бульони от едри кокали (телешки напр.), пии доста рибено масло, яйца. Яж ядки (лешници).
Килограмите се регулират (единствено) от калорииния баланс, каквото и да ядеш, ако ядеш много ще качваш килограми.





Тема Re: НВД и бременностнови [re: Spidercho]  
АвторHopa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 11:29



Всъщност, като се замисля, аз почти така си се храня. Хляб не ям въобще от 10 години, също и тестени изделия. Излиза, че единствено трябва да се ограничавам с плодовете и зеленчуците.



Тема Re: НВД и бременност [re: Hopa]  
Автор french girl (dolce)
Публикувано19.04.04 15:11



Е как така, никога не хапваш поне парченце баничка, хапка пица...или поне 1 сладка или 2 лъжички торта, никога...и така от 10 год.
БРАВО!
Аз два дена се опитах да не ям и не успях...



Тема Re: НВД и бременностнови [re: french girl]  
АвторHopa (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 11:19



Е, за толкова години ми се е случвало да сгреша, но толкова рядко, че не го броя. И на мен в началото ми беше страшно трудно, обаче сега изключително рядко ми се случва да ми се прияде нещо тестено, а когато хапна, установявам че стомахът ми може да приеме минимално количество и му трябва доста време, за да го преработи-изпитвам чувство на тежест. Та исках да кажа, че зора е в началото-после е лесно.



Тема Re: НВД и бременностнови [re: french girl]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано23.04.04 17:20



Ne e wyprosyt da ne iadesh, a da se ograni4awash w koli4estwoto. Nabawi si neobhodimia ti wkus s 2-3 hapki i spri.





Тема Re: НВД и бременностнови [re: Spidercho]  
АвторXммм (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 19:01



Това надявам се беше на майтап :-), на мен прилича на рецепта за сърдечен удар повече (самият Аткинс преживя инсулт все пак).



Тема Re: НВД и бременностнови [re: Hopa]  
АвторXммм (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 19:03



Абе, нали щеше за бебето да мислиш, като си ограничиш плодовете и зеленчуците,няма липовече да му навредиш, то май има нужда от разни витамини, ти от фибри,аз поне така си мисля?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.