Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 19.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Може ли мляко на пълнолуние?нови  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано02.04.04 21:57



Като съм на течности (вода, чай и сокове) по пълнолунно време, може ли да се пие прясно мляко? А айрянче?

Ето и датите за този месец:

05.04 - 15:02 ч. - Пълнолуние
12.04 - 06:45 ч. - Последна Четвърт
19.04 - 16:21 ч. - Новолуние
27.04 - 20:32 ч. - Първа Четвърт



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: medusa]  
Автор Diana^ (::Spring::)
Публикувано03.04.04 08:52



не



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: medusa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано03.04.04 10:19



Ами не, млякото си е вид тежка храна.



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: medusa]  
АвторHиkoлинa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 14:53



а при коя фаза на луната най-много се слабее новолуние или пълнолуние и кога се по4ва с гладуването -в самия 4ас на фазата или 12 4аса преди и 12 след него???????



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: medusa]  
Автор _anonymous_ (непознат )
Публикувано03.04.04 15:23



Ето ти и обяснение защо отговорът е "не": изброените течности съдържат само въглехидрати, при това не кой знае колко (ако изобщо), а млякото се състои предимно от белтъчини и мазнини. Те това е - ако ще даваш почивка на организма си, не трябва да го товариш с тежката задача да разгражда тия нещица (Поради което и след гладуване захранването започва със зеленчуци, въпреки че са твърди, а не с мляко, което е течно, но това е друга тема.)



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: medusa]  
Автор Birdy (*)
Публикувано04.04.04 10:29



Това какво значи - че на 5.4. от 15.02 до толкова часа на другия ден не трябва да се яде ли? Или от предишния ден дотогава?



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: Birdy]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано04.04.04 16:17



Кой както прецени Аз го правя 36 часа - 12 преди и после още 24 за всеки случай



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: Millena]  
АвторDuhche (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 16:36



пък аз първия път от много сметки излезе, че съм смятала деня за 48 часа.. а не 24 .. :))) и направо по всички критерии си изпълних диетката :)) .. Но мисля, че е 12 преди и 24 след е една много добра идея! :))



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: _anonymous_]  
Автор bamo (mr.)
Публикувано04.04.04 18:23



И все пак има диета само на мляко, която се препоръчва при проблеми със стомаха. Когато ми е трудно да съм само на вода, правя 2-3 дена само на прясно мляко (или с мед; пия 1.5л. на ден) по някое време почвам да мириша на мляко и кожата ми става една такава гладка и мека , другото което ми харесва е че се ходи по-лесно по-голяма нужда (особенно с мед)
За захранването пък някои препоръчват кисело мляко за да се въстанови бързо флората в червата.
Та исках да кажа че организма може да си почива и с мляко.

Редактирано от bamo на 04.04.04 18:26.



Тема Re: Може ли мляко на пълнолуние?нови [re: Duhche]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано04.04.04 22:12



Нали Аз съм си много доволна така. Гледам предишният и следващият ден да съм на по-леко нещо, примерно днес вечерях само салата (доста голяма!) с 1 сварено яйце. Следващото хранене ще ми бъде във вторник вече, вероятно само салата или грейпфрут, зависи как съм.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.